Poděkování pro rodiče

Anonymní
12.5.20 20:04

Poděkování pro rodiče

Krásný večer všem, nadpis zní jasně, nenapadá Vás jak stylově a nezapomenutelně poděkovat řidičům manžela. Je to pro něj velmi důležité, jen nás nenapadá ta správná forma. Co by Vás od Vašich dětí totálně dostalo? Poděkování z očí do očí doma v kuchyni proběhlo několikrát, ale to je s úsměvem a slovy :nemáš zač málo. Muž by chtěl něco většího. Něco, kde bude vidět, že je to opravdu ze srdce, že si své rodiny váží a něco s čím si dáme i práci a nikdo na to nezapomene. Děkuji předem za každý nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1544
12.5.20 20:07

Dovolená?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12989
12.5.20 20:18

No pokud to má být ze srdce, tak to těžko vymyslí někdo jiný na internetu.

Ideální je najít něco, čeho se jeho rodiče vzdali po té, co založili rodinu a umožnit jim k tomu se vrátit. Něco co je bavilo, co dělali rádi, ale pak na to nebyl čas a/nebo peníze.

Pokud to nechce tahat z nich, tak je potřeba pozvat na pivo/kafe nějaké jejich kamarády co je znají ještě za svobodna.

Jinak teda by mě zajímala motivace proč dělat nějaká takováhle obří gesta. Reálná motivace, ne floskule o vděčností ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.20 20:24

@Ou Důvod je složitější a na delší vyprávění.

• Nahlásit
  • Citovat
1270
12.5.20 20:32

Úplně upřímně - já si na teatrálnosti nepotrpím. Když někomu pomůžu, nečekám za to vděčná gesta, ba naopak - pokazí mi to takovou tu vnitřní radost z toho, že se něco povedlo. Podle popisu usuzuju, že partnerovi rodiče to mají podobně. Upřímné poděkování je nejkrásnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15601
12.5.20 20:41

A nestačí normální děkuju? Taky nemám ráda gesta a divadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
12.5.20 21:07

Já myslím, že když jim to řekl přímo do očí, a jistě to také podporuje skutky, tak nic víc už nejde. To je podle mě největší dar pro ně. Možná odpověděli to Není zač proto, že se nedokážou citově otevřít, nebo si jen nepotrpí na takové to americké „miluju tě, já tebe taky, pojď sem a obejmi mě, zlato“ ale to neznamená, že uvnitř necítí vděčnost, nebo radost. Měla jsem nedávno také nápad vyjádřit své díky za vše darem, ale setkala jsem se s velkou rozpacitosti, takže ve výsledku jsme byli rozhození všichni. Proto z vlastní zkušenosti radím, nepouštějte se do nějakých experimentů typu dovolená, bilboardy, nebo nějaké okázalé gesta, pokud si opravdu nejste jistí, že to ocení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama