O čem je monolog?

Anonymní
12.5.20 09:05

O čem je monolog

Ahoj, dělám do školy úkol a opravdu nevím co k tomu napsat poradil by mi někdo? Úkol zní shrňte obsah Casyho monologu…
Děkuju moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1751
12.5.20 09:10

Tomu se rika porozumeni psanemu textu a v zivote se ti to bude jeste hodit. Takze si to precti jeste jednou a pak si predstav, ze Casy je tvuj kamos a tohle ti povidal a ty o tom chces povypravet kamosce, ktera u vaseho rozhovoru nebyla. A mas to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 09:13

Mně bylo jasné že tu budou ti.. co prostě řeknou udělej si to sama. Já učitelce řekla jak to chápu a řekla mi že je to šoatně a já prostě nevím. Proto se ptám tady no

• Citovat
  • Nahlásit
16743
12.5.20 09:20

Jinak řečeno - chceš, aby Ti tu někdo ten úkol vypracoval.

To už tady bylo včera s vývojovým diagramem :roll: Pokud Ti učitelka řekla, že „je to špatně“, jistě Ti řekla také, proč - nebo, pokud neřekla, zeptej se jí, máš pusu (resp. klávesnici).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34808
12.5.20 09:23
@Anonymní píše:
Mně bylo jasné že tu budou ti.. co prostě řeknou udělej si to sama. Já učitelce řekla jak to chápu a řekla mi že je to šoatně a já prostě nevím. Proto se ptám tady no

Jak mohli vůbec vystudovat ti, kteří měli akorát knihy nebo přítele (ne na telefonu, ten taky bohužel ne každý doma měl).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 09:26

Hah vy jste fakt všichni tak strasne hodni fakt ze jo… každý den dělám X tisíc úkolu a zrovna s jedním chci pomoct protože si nevím rady, a všichni se do mě pusti :potlesk: vážně moc dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
18056
12.5.20 09:33

Přečti si to a přemýšlej.

1. učitelka pozná že ti to někdo poradil, ne že si to vymyslela sama. Protože pokud napíšeš že Casey se zabývá ontologií lidské snahy najít si optimálnější niku, tak to sice bude pravda, ale bude to u tebe takové dost podezřelé. :jazyk:

2. opravdu nezbytně potřebuješ trénovat přemýšlení a porozumění čtenému textu.

Příspěvek upraven 12.05.20 v 09:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34808
12.5.20 09:36
@Anonymní píše:
Hah vy jste fakt všichni tak strasne hodni fakt ze jo… každý den dělám X tisíc úkolu a zrovna s jedním chci pomoct protože si nevím rady, a všichni se do mě pusti :potlesk: vážně moc dekuju

Tisíc? To jsi přetížená. Dej si oraz a bude ti to myslet. Myslíš, že kdybych ti napsala úkol, že by to pančelka nepoznala? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11178
12.5.20 10:14

Hele, a co kdybys nám nejdřív napsala, co jsi té učitelce poslala? Třeba Ti poradíme, kam to posunout…

Opravdu, tyhle věci jsou určitě důležitější než koncentrace chemických roztoků nebo data bitev ve starém Řecku… takže pokud bys NĚCO měla udělat sama a nedávat si poradit, je to toto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6589
12.5.20 10:20

Uf, jeste ze uz nestuduju. Muzete mi nekdo (klidne do zpravy) napsat, co tim chtel autor rict?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2213
12.5.20 10:23
@malákráličice píše:
Uf, jeste ze uz nestuduju. Muzete mi nekdo (klidne do zpravy) napsat, co tim chtel autor rict?

Je to trochu mlaceni prazdne slamy :-)
Jinak se zakladatelko nediv, jsou to vetsinou same matky, zkus nejake studentske forum, my jsme tazeni touhou, aby se deti ucily a ne obchazely ukoly.
To mi pripomina jak v Kroku za Krokem volal ten tata na nadrazi, kde se potkaj vlaky, kdyz jeden jede z bodu A do bodu B rychlosti blabla bla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7115
12.5.20 10:38

Mě to připadá jako mudrování mojí mámy o uprchlících :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
12.5.20 10:39

Představitel monologu.....

@Anonymní píše:
Ahoj, dělám do školy úkol a opravdu nevím co k tomu napsat poradil by mi někdo? Úkol zní shrňte obsah Casyho monologu…
Děkuju moc

Premier Babiš polopravdy, občas lež, a neschopnost, vždy ze své pozice má pravdu.

Vybrat stěžejní pasáže, a hlavně používat svojí hlavu, což docela chápu že ve škole se to zrovna moc nedovoluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6589
12.5.20 10:40
@tini píše:
Je to trochu mlaceni prazdne slamy :-)
Jinak se zakladatelko nediv, jsou to vetsinou same matky, zkus nejake studentske forum, my jsme tazeni touhou, aby se deti ucily a ne obchazely ukoly.
To mi pripomina jak v Kroku za Krokem volal ten tata na nadrazi, kde se potkaj vlaky, kdyz jeden jede z bodu A do bodu B rychlosti blabla bla

Jj, Frank se jmenoval. To jsou aspon ukoly ze zivota. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34808
12.5.20 10:51
@malákráličice píše:
Jj, Frank se jmenoval. To jsou aspon ukoly ze zivota. :lol:

Jenže Frank měl 6 dětí. Tři vyženěné. Kdyby měl každému pomáhat s úkoly, asi by nedělal nic jiného. Ale takový Mark poradit asi nepotřeboval ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat