Barvení vlasů dětí

704
11.5.20 17:15

Barvení vlasů dětí

Ahoj všem
tak jsme byli na nákupech a v drogérce jsem uviděl různé barvy na vlasy v odstínech jako zelená, modrá, fialová,… prostě barvy kreslených postaviček z animáků a tak jsem si říkal, že bychom holce udělali radost a udělali ji novou barvu vlasů. Žena to ale odmítla, že tak mladé vlasy by se barvit neměli.
Za prvé: Je to pravda?
Za druhé: Pokud ano existuje i nějaká jiná varianta, než ty jednodenní barvičky, co vydrží do prvního mytí?

Rád bych dceři něco takového dopřál, ale s vědomím, že jí to neublíží, ale ani to nebude zábava na jedno odpoledne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22281
11.5.20 17:20

Tvoje žena má na rozdíl od tebe rozum v hlavě. Chtěl bys, aby tvoje dcerka měla na hlavě cirkus trvale? A proč jako? Jako zábava na jedno odpoledne je to ideální. Pokud považuješ barevné vlasy za slušivé, nabarvi svoje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1264
11.5.20 17:20

@gabrriel kolik je dceri let, ze by si mela barvit vlasy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.20 17:21

Kolik dceři je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2260
11.5.20 17:22

@gabrriel pokud má světlé vlasy, tak jsou ještě tonovací šampony, ty vydrží cca 8 umytí, ale plně se barva vymyje po delší době, to by vlasy ničit nemělo, na druhou stranu pokud má vlasy tmavší vysledek nebude moc výrazný…rozhodně bych nepoužívala odbarvovač, tím ty dětské vlasy opravdu zničíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13614
11.5.20 17:23

Žena má rozum a ty ne. Vlasy by se neměly barvit minimálně do let, ideálně co nejdéle to půjde vydržet. U dětí jsou vlasy velmi jemné a klasické barvy na vlasy by je mohly totálně spálit. To jsi jako měl představu, že tvé dítě bude několik měsíců chodit třeba s brčálově zelnou hlavou? :roll: 8o 8o
A na místě tvé ženy bych byla velmi uražená a naštvaná, kdybych zjistila, že si můj názor ověřuješ na webovém fóru. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4442
11.5.20 17:27

Proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24740
11.5.20 17:28
@gabrriel píše:
Ahoj všem
tak jsme byli na nákupech a v drogérce jsem uviděl různé barvy na vlasy v odstínech jako zelená, modrá, fialová,… prostě barvy kreslených postaviček z animáků a tak jsem si říkal, že bychom holce udělali radost a udělali ji novou barvu vlasů. Žena to ale odmítla, že tak mladé vlasy by se barvit neměli.
Za prvé: Je to pravda?
Za druhé: Pokud ano existuje i nějaká jiná varianta, než ty jednodenní barvičky, co vydrží do prvního mytí?Rád bych dceři něco takového dopřál, ale s vědomím, že jí to neublíží, ale ani to nebude zábava na jedno odpoledne…

Nejde o mladé nebo staré vlasy. Ty odrostou. Na barvení je času dost. O prázdninách o dovolené tak děti obarvené vídám, ale nic krásneho na tom nevidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16398
11.5.20 17:29

Záleží, kolik dceři je. Moje osmiletá už má 3 měsíce růžovou hlavu :lol: vlasy má velmi husté, pevné, takže o ně strach nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5612
11.5.20 17:36

Dobry napad, aspon ji ukazes, ze muze mit zelene/modre/fialove vlasy :palec:
A az v patnacti prijde s necim podobnym, v 18 s kerkou, nebudes tak sokovany :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1264
11.5.20 17:51
@terien píše:
Záleží, kolik dceři je. Moje osmiletá už má 3 měsíce růžovou hlavu :lol: vlasy má velmi husté, pevné, takže o ně strach nemám.

A proc? Protoze chtela? Ve skole to nevadilo? Zalezi jestli ma jeden prouzek, nebo celou hlavu syte ruzovou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12266
11.5.20 17:56

Kolik jí je? já bych klidně něco koupila, my měli tehdy barevné spreje, vydželo to do umytí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
633
11.5.20 18:05

Tak třeba na západ od nás jsou prvostupňoví školáci, i předškoláci, barvení běžně (většina to není, ale nikoho to nepřekvapí). :nevim: Naopak jsem i v magazínu pro matky :mrgreen: četla, že pokud si to dítě přeje (a to se stává, když to všude kolem vidí), tak je nejlepší se pokusit mu vyjít vstříc a sehnat produkty atestované pro děti, že to buduje důvěru. :) Jinak kamarádky na to používají takové ty vymývací L'Oréaly, prý jsou jemné (oni tím měli i původně posílenou reklamu, že rodiče konečně mohou splnit dětská přání). Taky jsou dětské vlasové křídy, ale dělá to bordel. Takže bych to nechala na dítěti (aby ten impuls přišel od ní), ani bych to nenabízela - jestli je malá, odkýve vám všechno, a pak by třeba plakala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16057
11.5.20 18:15

Tyhle barvy ji stejně nechytnou, pokud nema úplně blond vlasy. Jinak exustuji barevné laky nebo kridy, to je na jedno umyti. Pak barevné gely, to je treba na 14 dni. Záleží kolik holce je no. Ja zas nejsem odpurce barveni vlasů detem, ale ma to nejake mantinely. Pokud by ste se do toho pousteli, tak barvete tak, aby se barva nedostala na kůži.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4204
11.5.20 18:16

Barví se vlasy podobnou barvou u dětí…když se člověk nemůže zbavit vší.
Kup barevné pěnové tužidlo. Holce jsem udělala 4prameny růžové a asi po 3-4umyti už tam neměla nic :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama