Nikdo mě nepotřebuje

Anonymní
11.5.20 14:41

Nikdo mě nepotřebuje

Ahoj. Asi se potřebuji jen vyfňukat.
Mám skvělou práci, ve kterém jsem dobrá.
Mám syna školního věku.
Vychovávám ho sama. Mám perfektního partnera, se kterým ale nebydlím.
Jsem celkově ve všem samostatná…utahnout kohoutek, nebo položit koberec nikoho neotravuju zbytečnýma věcma.
Potřebuji ke svému životu své přátele, kolegy a rodinu. Nemůžu bez nich být.
O to víc mě ale překvapuje, že mě ničí, když nikdo nepotřebuje mě. Nikdo se mě nezeptá na názor, nikdo nechce půjčit peníze.
Teď jsem doma z práce na 60tce a hrozně mě ničí, že jim v práci nechybím. Můj partner teď truchlí, někdo mu umřel. A mě nepotřebuje. Vím že někdo raději truchlí sám… Ale přece já jsem jeho životní láska. Copak mě nepotřebuje abych tišila jeho bolest?

Tenhle pocit méněcennosti mám asi odjakživa. Vždycky jsem měla nějaké zvířátko, někoho kdo na mě doma čeká a o koho můžu pečovat. Pečovala jsem o své prarodiče. Teď o babičku.
Darovala jsem vajíčka, chodím darovat krev, abych zaplnila ten pocit nedůležitosti. Zabere to vždy na chvíli. Připadám si hrozně sobecky, že to vlastně dělám kvůli sobě.

Nic nezabere na dlouho. Můj syn je samostatný. Až mě štve, že jsem ho vedla k šikovnosti a samostatnosti… Protože… Mě nepotřebuje :nevim:

Zbývá jen už asi psycholog. Ale na ty já moc nevěřím…

Nevím co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.5.20 14:45

Když to tak čtu, mám dojem, že potřebuješ fakt velkej orgasmus. A trošku si říkám, jestli nejsi submisivní? Tyhle stavy jsem zastavila, když jsem se opravdu odevzdala v BDSM vztahu, našla jsem svoje místo, pro někoho jsem byla nepostradatelná a zároveň nic, což utěšovalo můj vnitřní masochismus a potřebu se trápit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
11.5.20 14:45

A co si najit nejakou jinou zabavu, nez byt stále nekomu za zadkem? Mas koníčky? Zase si treba okoli rekne, ze jsi samostatna, nepotrebujes je, tak ani oni tebe nebudou otravovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.20 14:49
@Katastrofaobecna píše:
Když to tak čtu, mám dojem, že potřebuješ fakt velkej orgasmus. A trošku si říkám, jestli nejsi submisivní? Tyhle stavy jsem zastavila, když jsem se opravdu odevzdala v BDSM vztahu, našla jsem svoje místo, pro někoho jsem byla nepostradatelná a zároveň nic, což utěšovalo můj vnitřní masochismus a potřebu se trápit ;)

No svou sexualitu mám vyřešenou a sex máme úžasný. Svoje místo (v životě i v sexu) znám a jsem s ním spokojená.

Sex mi nevyřeší problémy s méněcennosti.

• Nahlásit
  • Citovat
4677
11.5.20 14:53

Mně taky nikdo nepotřebuje a je mi to fuk. Jako nechápu co ti na tom vadí. Jako měla jsem období, kdo mě furt někdo otravoval, protože mně potřeboval s něčím pomoci, ale to mě spíš štvalo. Tak jako nevím, co si mám o Tobě vůbec myslet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
@Anonymní píše:
No svou sexualitu mám vyřešenou a sex máme úžasný. Svoje místo (v životě i v sexu) znám a jsem s ním spokojená.Sex mi nevyřeší problémy s méněcennosti.

Očividně spokojená nejste, když tu řešíte takovýhle věci :thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15734

Takže máš stále potřebu dokazovat sobě nebo ostatním, že za něco stojíš. To musí být velmi únavné. Asi bych zkusila psychoterapii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.20 14:54

@Kriss Tina
Koníčky mám. Miluju i svou práci. Nejsem nikomu za zadkem. Nikdo mě tam nechce :mrgreen:… Nejsem znuděná nebo v depresích. Teda poslední dobou se o mě deprese pokouší, ale brzy se vracím do práce.

Strávím nějak svůj den… A pak si uvědomím že to bylo jen jakési ZAPLNĚNÍ ČASU. Že jsem neudělala nikoho šťastným, nikomu jsem nepomohla. Že jsem jen zabíjela čas

Mám pocit, že se snad snažím někomu zavděčit. Takové to,,něco udělám a lidi mě budou mít rádi,,.. Coz je prostě pocit méněcennosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.5.20 14:55
@Tinamarie píše:
Očividně spokojená nejste, když tu řešíte takovýhle věci :thinking:

Ale to, že se cítím méněcenná se sexem nesouvisí…

• Nahlásit
  • Citovat
15734
11.5.20 14:56

Prostě máš potřebu být chválená. Ono to tady není moc zvykem, někoho pochválit. Spíš se kritizuje. Asi by ses uplatnila v nějaké pomáhající profesi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3287
11.5.20 14:56

Asi jsem málo empatická, ale nechápu, kde je problém? Jak přesně máš chybět kolegům v práci? Pracuji na HO a takové pitomosti, jako jestli jim chybím, mě nikdy nenapadly. Zítra se jich musím zeptat. :) Nechceš si koupit psa nebo kočku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5932
11.5.20 14:58

Inu, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Jsi soběstačná a nechceš okolí zatěžovat zbytečnostmi, tudíž ani lidé kolem tebe nechtějí obtěžovat tebe. Určitě v tom není nic zlého nebo osobního, prostě tak na ostatní působíš.
Neboj se okolí víc otevřít, říct si občas o radu, o pomoc, pak se ti to vrátí. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Anonymní píše:
Ale to, že se cítím méněcenná se sexem nesouvisí…

Divila by jsi se, to co jsem popsala dokáže přesně takové stavy vyřešit. Že to nemusí být pro tebe? To je pravda, nemusí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28

A co dobrovolnictví nebo se starat o nejakoho starouška bez dětí, DD ap.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.20 14:59
@divine woman píše:
Takže máš stále potřebu dokazovat sobě nebo ostatním, že za něco stojíš. To musí být velmi únavné. Asi bych zkusila psychoterapii.

Ano. Mám potřebu dělat věci, které mému životu dají smysl. Dělat něco, za co někdo bude vděčný, za co na mě nezapomene a za co já si řeknu, že ten den stál za to. :roll:

Jednou jsem zkusila psychologa a akorát mi to přišlo trapné, co říkal. Jak nějaké sezení u kartářky na kolotočích. Jednou se vydáte, musíte mít koníčky a nemyslet na to… :poblion: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama