Sítě do balkónových dveří

10.5.20 13:47

Sítě do balkónových dveří

Máte nějaký tip na vytvoření sítě do balkónových dveří? Mimo sítí udělány na míru.. Zkoušela jsem i magnetické sítě ale furt se to musí upravovat protože se to celkové povoluje a navíc nejsou k dostání rozměry co máme dveře.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1866
10.5.20 13:51

Podle mě takové ty závěsné sítě nefungují, respektive je s nimi hrozný opruz.
Když jsem to řešila, tak se mi jako jediná možnost zdály síťové dveře, ale ty se dělají na základě zaměření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4187
10.5.20 14:16

Jedine zamerit a udelat ty sitove dvere. Vsechno ostatni je opruz, nefunguje nebo nevydrzi. Moje zkusenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2741
10.5.20 14:17
@Michaelaa90 píše:
Máte nějaký tip na vytvoření sítě do balkónových dveří? Mimo sítí udělány na míru.. Zkoušela jsem i magnetické sítě ale furt se to musí upravovat protože se to celkové povoluje a navíc nejsou k dostání rozměry co máme dveře.. :nevim:

Ano, sítě na míru, které nechceš, jsou nejlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.20 14:20

Aha :? tak přesto děkuji za rady :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49232
10.5.20 14:36

Nez kazdy rok kupovat kram za par stovek na nalepeni, tak si priplatit jednou.
Nas vysla do jednoho fr. okna na terasu 1500,–. I kdyby vysla na 3 tis., tak se oplati, ze vyrobi poradnou sitku, nez kazdy rok lepit. To je prijatelna castka. My jsme takhle fuserili a chteli setrit u stresnich oken. A stejne se zjistilo, ze bude lepsi od profiku a druhy rok slouzi skvele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1129
10.5.20 14:53

Profi sítě máme v oknech deset let. Až letos se nám jedna síť začala rozpadat (jihozápad).
Tři sítě do oken a jedny síťové dveře nás před těmi deseti lety vyšly na 4 tisíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
298
10.5.20 14:54

@Kelsey Prosím, jak máte vyřešené ty sítě do střešních oken, popř. i typ střešního okna. My koupili z Lidlu a není to ono, tak přemýšlím co jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49232
10.5.20 15:21
@Finkaa píše:
@Kelsey Prosím, jak máte vyřešené ty sítě do střešních oken, popř. i typ střešního okna. My koupili z Lidlu a není to ono, tak přemýšlím co jiného.

Tohle mame.
https://www.veluxeshop.cz/…-proti-hmyzu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama