Co dneska děláte?

Anonymní
13.5.20 07:23

Co dneska děláte?

Mám dneska volno sama pro sebe a nevím co dělat :D ve hře je pes a hezké počasí

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

928
13.5.20 07:29

Já teda volno nemám, jsem v práci. Ale kdybych měla den jen sama pro sebe, vyrazím nějak do lesa proběhnout se bosá v potoku - po tom už strašně dlouho toužím :srdce: Pak bych si dala dobrý oběd někde v restauraci (když už jsou ty zahrádky) a pak se jen tam plácla pod strom a četla si :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13845
13.5.20 07:29

Mám homeoffice a doma dvě děti. Takže teď pracuji, s mladším se budu učit, máme v práci skypovou poradu a musím uvařit něco k obědu. To jen tak v základě během dopoledne.. Kdybych měla den pro sebe, budu se válet a pak vyrazím na procházku do města - užít si centra Prahy bez davů turistů. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.20 07:33

Já nemám dobrou náladu. Manžel přichází o práci, děti doma už neví co roupama, syn nechce dělat úkoly, doma bordel…takový asi normální „covidový“ stav, ale já byla celou dobu v pohodě a všechny uklidňovala a včera to na mě padlo. Je toho na mě strašně moc a moc bych chtěla mít teď aspoň rodiče, kterým bych se svěřila a našla pochopení. Bohužel rodiče jsou rozvedení a oba mají nové rodiny a o mě a mé děti nejeví zájem. Normálně jsem s tím smířená, ale teď se nacházím ve stavu, kdy bych někoho potřebovala a není tu.

• Nahlásit
  • Citovat
19965
13.5.20 07:38
@Anonymní píše:
Mám dneska volno sama pro sebe a nevím co dělat :D ve hře je pes a hezké počasí

Hezké počasí? Tady je sedm stupňů a o moc víc to vylézt nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49143
13.5.20 07:43

U nas prsi vyjimecne. Sama nejsem. Ted jedeme na ocni. Jedno dite melo v breznu prelozenou kontrolu oci. Potrebuje nova sklicka do bryli, potrebujeme napsat recept. Druhe dite ma cervene, podrazdene oko (jeli jsme na kole a do oka vletela muska). Pak budeme varit, az se vratime. Skolacky musi delat ukoly. Jedna ma dneska nahlasenou on-line hodinu na zoom. Potrebuji nakoupit odpoledne. V noci jsem dodelala dalsi ukol, ktery mam odevzdat ve skole. Jeste dva predmety a bude chvilku po stresu. Potrebuji nutne do knihovny, ze mam prideleno tema na diplomku, takze bych se zacla prokousavat literaturou. Kdyz bude hodne casu, tak muzu zpracovavat statnicove otazky. Ceka nas predelavani zahrady. Takze muj muz zase zije shanenim materialu na plot atd., ja mu obcas poslu fotku brany, ktera se mi libi nebo zahradni domky atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9262
13.5.20 08:16

Dopoledne mám pracovní (pokud potomek usne 8o :mrgreen: ) a po obědě jdeme na návštěvu ke kamarádce a beru všechny děti ven na pořádný výšlap. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
13.5.20 08:32
@vedma007 píše:
Já teda volno nemám, jsem v práci. Ale kdybych měla den jen sama pro sebe, vyrazím nějak do lesa proběhnout se bosá v potoku - po tom už strašně dlouho toužím :srdce: Pak bych si dala dobrý oběd někde v restauraci (když už jsou ty zahrádky) a pak se jen tam plácla pod strom a četla si :mrgreen:

jééé…jsem taky v práci, ale mám chuť dělat úplně stejné co ty…běhat po lese bosá v potoku…pak se plácnout pod strom a číst si. Kdyby tam nebyla ta zmínka o té restauraci, tak si budu myslet, že jsem si v náměsíčnosti zařídila nový profil a píšu z něho :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13845
13.5.20 08:34
@Anonymní píše:
Já nemám dobrou náladu. Manžel přichází o práci, děti doma už neví co roupama, syn nechce dělat úkoly, doma bordel…takový asi normální „covidový“ stav, ale já byla celou dobu v pohodě a všechny uklidňovala a včera to na mě padlo. Je toho na mě strašně moc a moc bych chtěla mít teď aspoň rodiče, kterým bych se svěřila a našla pochopení. Bohužel rodiče jsou rozvedení a oba mají nové rodiny a o mě a mé děti nejeví zájem. Normálně jsem s tím smířená, ale teď se nacházím ve stavu, kdy bych někoho potřebovala a není tu.

Ach jo, to je situace na houby. Drž se! Určitě bude zase brzo líp!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
13.5.20 08:37
@NEITIRI píše:
jééé…jsem taky v práci, ale mám chuť dělat úplně stejné co ty…běhat po lese bosá v potoku…pak se plácnout pod strom a číst si. Kdyby tam nebyla ta zmínka o té restauraci, tak si budu myslet, že jsem si v náměsíčnosti zařídila nový profil a píšu z něho :D

ale vlastně to dneska po práci udělám. Jdu dnes večer na hormonální jógu a mezi tím mám volno. Tak si zajdu do lesa a smočím nohy v potoce, nebo taky možná v dešti a pak sebou plácnu pod strom a asi budu jen poslouchat a pozorovat ptáčky, broučky v trávě, protože dnes nemám s sebou žádnou knihu ( bydlím na vesnici, ale pracuju ve městě, takže se před jógou nedostanu domů). Až nastane čas, tak se zvednu směrem jóga. Je super, že se k té budově dá dostat přímo z toho lesa, kam se mám v plánu vypravit. Dělám to tak každou středu před jógou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6360
13.5.20 08:51
@Anonymní píše:
Mám dneska volno sama pro sebe a nevím co dělat :D ve hře je pes a hezké počasí

Pracuji, po práci si jedu po hodně dlouhé době koupit něco na sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3398
13.5.20 08:59

Ja mam home office, jsem doma s 3 detma, takze za chvilinku nam zacina domaci skola. Po skole bude obed a po obede jdeme ven si zabehat. A pak uklidit a odpoledne budu pracovat na svym projektu.

Jinak kdyz mam cas sama pro sebe, tak ho provalim :mrgreen: Maluju obraz, koukam na filmy, posloucham hudbu…proste vse co mam rada a take v dobe casu pro sebe nevarim, neuklizim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13800
13.5.20 09:43

Dneska pracuji, pracuji až od 10 takže teď mám pohodičku. Po práci si zacvičím, navečeřím se a toť vše. Možná krátká procházka ještě.
Včera jsem se ale viděla po dvou měsících s kamarádkou a byly jsme na procházce tak to bylo fajn :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44774
13.5.20 09:50

Dneska je už malá ve školce a já se zatím dívám na televizi. U nás je taky hnusně, zima. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
928
13.5.20 12:09

@NEITIRI tak to ti závidím. Mě odpoledne čeká "šichtaů s dětma, večer vezu dceru na kroužek, co jim dnes začíná. U nás bohužel žádný potok ani neteče. i když mě napadá, že kouknu, co za lesy je kolem té vsi, kam dceru povezu, třeba by se tam nějaké pěkné místečko, kam bych se alespoň na tu hoďku mohla zašít, našlo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama