Jak se Vám líbí jméno Ingrid

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ga Briela
Kecalka 403 příspěvků 22.05.19 14:31
Jak se Vám líbí jméno Ingrid

Ahoj, tohle jméno skoro nikdo nemá, tak nevím jestli je to kvůli tomu že se nikomu nelíbí? Jaký z něj máte pocit? Mně zase tak tvrdé nepřijde. Ještě mě štve že někdo napsal ve vestirne v Astrohledu, že to je karmicka zatížené jméno a že nositelka má klidně dětství al v průběhu života bude mít překážky a že doporučuji přejmenovat na Inku nebo změnit jméno úplně, žádný zdroj, žádný podpis nic… :nevim: Tak teda nevím, já to jméno hrozně chci ale zajímá mě veřejné mínění a bylo by pro vás rozhodující ta informace z Alstrohledu? :nevim: díky moc :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTableta
Kelišová 5183 příspěvků 22.05.19 14:33

Je tvrdé, ale líbí se mi moc :palec: Karmická zátěž je hloupost :roll: Na tu bych se vůbec neohlížela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 14:33

Máme jednu Ingrid v práci..jinak kolem sebe jsem ji jinde ani neslyšela..
V základním tvaru Ingrid mi opravdu přijde jméno tvrdé..tady ji říkáme Ino, Inuš, Inuško..Ingrid ne..( anonym kvůli práci a kolegyni )

warita
Extra třída :D 10908 příspěvků 22.05.19 14:34

Mne se nelibi, zni tvrde a germansky a co se tyka astrohledu, to nemuzes myslet vazne, ze takovym blabolum prikladas vahu.

Pokud se ti libi, klidne to jemno dej, alespon bude vycnivat z davu Nelinek, Sofinek a Amalek.

terien
Extra třída :D 11659 příspěvků 22.05.19 14:35

Mě se líbí. Zajímavé, neokoukané. S tou zátěži nevím no :nevim: já tohle třeba vůbec nezkoumala.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14838 příspěvků 22.05.19 14:36

Mne se nelíbí. Ale to s tím Astrohledem je fakt vtip ne? :lol:

terien
Extra třída :D 11659 příspěvků 22.05.19 14:36
@Anonymní píše:
Máme jednu Ingrid v práci..jinak kolem sebe jsem ji jinde ani neslyšela..
V základním tvaru Ingrid mi opravdu přijde jméno tvrdé..tady ji říkáme Ino, Inuš, Inuško..Ingrid ne..( anonym kvůli práci a kolegyni )

A Ina je taky hezké. Vidíš zakladatelko, hezké jméno i v jiném tvaru :D

smurfka
Vesmírná mluvilka 31109 příspěvků 22.05.19 14:37

Nějaké bláboly s čeho? to někdo čte? tak pokud na to věříš, tak bych o tom přemýšlela..
já na tyhle věci nevěřím, ani neznám ten zdroj co si uvedla, nečtu ani horoskopy, a nevěřím ani na to jaké má člověk vlastnosti kvůli svému znamení…
takže tam bych určitě NE/inspiraci nehledala. :lol:

juliettee
Ukecaná baba ;) 2153 příspěvků 22.05.19 14:40

Mě se Ingrid líbí :)

Lalelale
Závislačka 4769 příspěvků 22.05.19 14:41

@Ga Briela mně se líbí moc, nevadilo by mi se tak jmenovat

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 22.05.19 14:54

Uz tady byla jedna diskuse ohledne tohoto jmena. libi se mi-chtela jsem ho, kdybych mela holcicku. mame kluka. znamy ma manzelku Ingrid a rika Inga.

g.sandova
Kelišová 5282 příspěvků 22.05.19 15:05

Mně se moc nelíbí, tvrde

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1432 příspěvků 22.05.19 15:07

Mi to připadá úplně strašné

Lulina999
Kecalka 399 příspěvků 22.05.19 15:09

Rozhodující je pro mě jen to, které jméno se mi líbí a jestli aspoň trochu ladí s příjmením a nebije se.
Mně se jméno Ingrid nelíbí, ale na základě toho se přece nerozhodneš ne?… :-)

Reflex
Závislačka 3894 příspěvků 22.05.19 15:14

Měla jsem spolužačku Ingrid - byla z Jižní Ameriky. Bylo to pěkné, takové vznešené, cool, přitom ženské. Říkalo se jí Ingrid. Záleží, jak to člověk slyší a kam si to zařadí. Jestli někam k Ingeborg a Gertrudě, nebo spíš ke Grétě. Pak znám ještě Rusku Ingrid, té se říká Inga. Z českých jmen mi připomíná Dagmar. :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama