Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Bára (ne Barbora)
Dorota je z toho asi nejhorší, to je příšerné jméno
@baimoli píše:
Barbora, když slyším ty ostatní, představím si starou paní
Já si zas neumím představit starou paní jménem Barbora ![]()
@Jančakecalka píše:
Já si zas neumím představit starou paní jménem Barbora
Barbora ano - holčička, ostatní kombinace mi zavání takovou hodnou, starou tetou ![]()
@Anonymní píše:
Jaké dívčí jméno se vám líbí k příjmení Pelcová?
Emílie Pelcová, Marie Pelcová, Dorota Pelcová, Mariana Pelcová nebo Barbora Pelcová?Za 3 týdny máme TP a mám pocit, že se mi každý den líbí něco jinéhoManželovi je to fuk, prý cokoliv z těchto - takže rozhodnutí bude na mně
Marie nebo Barbora.
Jaké dívčí jméno se vám líbí k příjmení Pelcová?
Emílie Pelcová, Marie Pelcová, Dorota Pelcová, Mariana Pelcová nebo Barbora Pelcová?
Za 3 týdny máme TP a mám pocit, že se mi každý den líbí něco jiného
Manželovi je to fuk, prý cokoliv z těchto - takže rozhodnutí bude na mně 