Jak se zbavit milenky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petruse 69
Povídálka 33 příspěvků 12.02.19 20:55
Jak se zbavit milenky?

Dobrý den,
má otázka zní jasně a stručně „Jak se zbavit manželovi milenky”.

Už je to pár měsíců co svého chotě podezírám z nevěry. Ale ne a ne mu to dokázat! Problém je JEHO nejlepší “kamarádka”.

Jednou ze začátku našeho vztahu (tj. 7 let) mě seznámil s již zmiňovanou “kamarádku” Janou. Slečna ze začátku milá avšak měla spoustu ironických poznámek. Bylo mi hned jasné že se snaží takticky vypíchanou moje chyby a schodit mě před dřívějším přítelem dnes manželem. Nakonec jsem se rozhodla slečnu neřešit, ale projistotu si přítele hlídala, protože mi připadalo, že po něm nějak moc na pokukuje. Asi tak za tři měsíce se vše uklidnilo. Jana si našla přítele a já jí docela přišla na zub. Začaly jsme se bavit a čím více jsme se poznávaly tím víc jsem se nepřestávala divit. Moc se s tím jejím vztahem nemazlila. Vydrželo jí to necelé 4 měsíce. Popravdě si myslím že mu byla nevěrná ( a ne jednou) ale ona zapírala. No usoudila jsem, že bude lepší sní ukončit kontakt, protože to jak si myslela na manžela bylo čím dál tím očividnější. Bezesporu manžel nesouhlasil, ale nedala jsem mu na výběr. Nakonec nám to Jana usnadnila svým odjezdem do Anglie. Od té doby jsem se neviděli asi 3 roky. Jenže teď na podzim jsem se dozvěděla, že se s manželem od léta vydají. Prostě cítím nevěru!

Poradíte někdo něco? Jak na to aby se přiznal? Máte někdo podobné zkušenosti? Popřípadě jak se milenky zbavit a vyhnat mu jí z hledáčku?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ou
Kelišová 6182 příspěvků 12.02.19 21:00

Začni hledat vlastní sebedůvěru a sebeúctu. Nedonutíš druhého aby ti byl věrný, žárlením ho jedině vyženeš.

Žárlivost je problém v hlavě toho kdo žárlí - ten si nevěří natolik, že by jeho partner mohl říkat pravdu, že mu stojí za to aby s ním byl.

Ale jako jestli ho chceš donutit aby se přiznal a pak mu uděláš scénu a hrdě odejdeš středem, tak je asi nejjednoduší přeskočit všechny ty problémy kolem a rovnou odejít?

Nebo co vlastně chceš? A opravdu to chceš dosáhnout nějakou sítí intrkik, co ti poradí někdo z internetu?

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 3441 příspěvků 12.02.19 21:04

Milenky se nejlíp zbavíš tím, že se zbavíš manžela :palec: nicméně nezlob se, ale ve tvém případě si manžel možná i polepší. Nevěru očividně vidíš za každým stromem, ale důkaz nemáš ani jeden.

Petruse 69
Povídálka 33 příspěvků 12.02.19 21:05

@Ou 1) odejít bez boje?

1. jí dát pár facek a jeho si trochu vycvičit :D
  2. co přesně myslíš tou „sítí intrik”?
Petruse 69
Povídálka 33 příspěvků 12.02.19 21:06

@Lalelale důkazů je :D

axelina
Závislačka 2593 příspěvků 12.02.19 21:06

Najdi si taky milence :-) a budes ráda že je manžel málo doma :-) a až manžel pojme podezření tak přestane mít na milenku náladu to uvidíš :-)

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8571 příspěvků 12.02.19 21:06

zvýšit inteligenci manžela (asi sis vzala trochu hlupáčka, kterej nevidí jemný ženský taktiky, chápu, pro ovládání dobrý, ale blbý, když se objeví schopnější konkurentka) nebo pak už jen nožem nebo sekerou (Kabát) :think:

Petruse 69
Povídálka 33 příspěvků 12.02.19 21:07

@axelina tak teď si mě pobavila :D no ale popravdě už mě taky napadlo mu to oplatit stejnou mincí…

Ou
Kelišová 6182 příspěvků 12.02.19 21:07
@Petruse 69 píše:
@Ou 1) odejít bez boje?
  1. jí dát pár facek a jeho si trochu vycvičit :D
  2. co přesně myslíš tou „sítí intrik”?

Ne že máš odejít - to byla snaha naznačit ti absurditu svého plánu. Ale pokud chceš někoho fackovat, tak jsem evidentě přecenila tvou schopnost sebereflexe.

Tak jinak - hrabe ti a díky svému porouchanému sebevědomí patrně budeš dělat svému muži ze života peklo. Tak se pak nediv.

Příspěvek upraven 12.02.19 v 21:07

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25804 příspěvků 12.02.19 21:07
@Petruse 69 píše:
@Lalelale důkazů je :D

Když máš důkazy, tak ho pošli k šípku, ne?

Petruse 69
Povídálka 33 příspěvků 12.02.19 21:09

@pohledzdruhes­trany To víte, manžel se vždycky rád otočil za jinou, ale co je moc to je příliš!

Petruse 69
Povídálka 33 příspěvků 12.02.19 21:10

@Ou heh to si mě pobavila 8o

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8571 příspěvků 12.02.19 21:11
@Petruse 69 píše:
@pohledzdruhes­trany To víte, manžel se vždycky rád otočil za jinou, ale co je moc to je příliš!

nepochopila jsi, podstatou sdělení bylo něco úplně jiného

Petruse 69
Povídálka 33 příspěvků 12.02.19 21:11

@jenny.fields No jo to se vám to říká, ale mě blbě dělá :nevim:

Janli
Kelišová 7214 příspěvků 12.02.19 21:12

Tak se s ní sejdi a řekní jí: “holka, je to pěknej haj.zlík. Že podvádí mě, manželku, to bych ještě pochopila, ale že podvádí i tebe, jako milenku, to už je trochu silný kafe, nemyslíš? Dyť já už ty ženský nestačím počítat!” :mrgreen: A máš ji z krku… :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >