Jak shubnout?

63
25.5.05 13:13

Jak shubnout?

Ahoj lidi, mam problém jak shubnout po porodu.. Potřebovala bych poradit jak se zbavit převislé kůže na břichu a jak zesvětlit strie. Budu ráda když mi poradíte nějaký vyzkoušený krém nebo stránky, kde se dozvím víc. Dekuji předem za radu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6429
25.5.05 15:29

Ahoj,
moc ti neporadím - na strie jsem nikdy nic nedávala a skoro je nemám vidět /v dospívání mi popraskaly boky, jak jsem rychle narostla/.
Po tehu nove nepribyly.
Jinak na bricho bych rada cvicila, ale nejak se nedonutim - boli mne z toho zada, tak radsi beham, coz mne taky boli, ale je to vetsi zabava - nebeham v pravem slova smyslu - vyklusavam.. to je lepsi slovo..
2× tydne rano nalacno, vezmu to pres park az k Prokopaku, potkam prirodu, potok, slysim ptaky, vidim tu tam zajice ci koroptev, takze parada, clovek by nerekl, ze bydlim v Praze :-)
Pomalu se to lepsi, jestli by to zafungovala i na tobe, nevim. Chce to zkusit,
Chirurgicky se da resit previsla kuze pozdeji, kdy jiz opravdu nepujde cvicenim kuzi pomoci..
E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
25.5.05 20:06

Na zhubnutí je nejlepší kojit.. Za půl roku jste zase na svém.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
25.5.05 20:23

Paji, to s tim kojenim je sice pravda, ale po odstaveni umi ta kilecka zase peknje rychle priklusat zpatky… Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.5.05 20:37

Cauves, me se udelaly po por. strie hlavne na zadku a stehnech, zesvetlaly asi po pul roce samy, ale stejne jsou porad videt, hlavne jak sem zhubla (sem mela +25) tak to vipada jako kdyz me nekdo rezal pres zadek - proste jizvy napric. Pouzivam niveu tu zpevnujici a celkem se to zlepsilo ale uz to asi nikdy uplne nezmizi. Nekde sem cetla ze kdyz je chces zakryt kdyz si opalena tak si mas dat na tycinku do usi samoopalovaci krem a jemne je namazat ze se to pak vyrovna ale nemam vyzkouseno protoze sem se jeste nestihla opalit :? , jo a prej v nejakych kosmetickych salonech to odstranuji snad laserem, ale stoji to dost penez, se na to jeste mrknu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
25.5.05 20:49

microdermabrase v Plzni 1100 az 1800 + nejakej krem za 700,– ale asi to neni jenom na jedno sezeni

• Nahlásit
  • Citovat
493
25.5.05 20:51
Zerda píše:
Paji, to s tim kojenim je sice pravda, ale po odstaveni umi ta kilecka zase peknje rychle priklusat zpatky… Jana

No tak to se mám na co těšit.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
25.5.05 21:06

Holky, já naopak začala shazovat ty těhu kila (a že jich nebylo málo 8O )až po 8 měsících, když jsem přestala kojit :( A to jsem kojila ve dne v noci po 1,5 hodině…
Kojení není bohužel univerzální recept na hubnutí :)
A musím říct, že kilíčka šla pěkně dolů poté, co malej začal být mobilní :D To je pak pohybu, panečku :lol:
Hlavně to chce být v pohodě, nestresovat se a nepřejídat se po nocích :oops:
Tak hodně štěstí a hlavně zdraví!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
25.5.05 21:06

S tim kojenim je to pravda, kdyz jsem kojila plne, mohla jsem se ladovat co jsem chtela a stejne jsem shodila 13kg nabranych v tehu plus i neco navic. Ted kojim 5× denne a uz se musim pekne hlidat, hlavne vecer. Pekne bych se kulatila :x
Pa
Lucka + Klarka 7,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
25.5.05 21:53

Ahoj,
na zesvětlení strií krémy určitě jsou (byly tu i diskuze).
Ale při hubnutí se na ně nespolíhej - vykašli se na reklamy a zkus postupně cvičit. Ničemu neuškodíš, když začneš opatrně a rozhodně to vyjde levněji a máš to najisto :)
(kdysi, když jsem si myslela, že mám problém s váhou, jsem vyzkoušela všechny přípravky na hubnutí, co byly na trhu. Tvalo mi to asi 3 roky. A vím, že všechny jsou na prd :wink:, takže jedině a jedině to cvičení - potvrzeno a po porodu zase začínám :twisted: )

Hodně zdaru Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
25.5.05 21:57

Ahoj, s tím kojením to neplatí 100%. Já prvního syna kojila do dvou let a kila se téměř nehnula.Přibrala jsem 16kg,v porodnici jsem nechala 12kg, tudíž mi zůstaly 4kg. Až když jsem přestala kojit úplně, tak mi šla váha dolů.Ale jen o 2 kila. Pak jsem opět otěhotněla. Přibrala jsem asi 11 kg a opět mi 4kg zůstaly.Malému je 10,5 měs., stále kojím a váha se pohybuje mezi zbylými 3-4 kg.Oproti váze před prvním těhu je to 6kg. Před necelým měsícem jsem začala pravidelně cvičit, omezila sladké, tak jsem zvědavá na výsledky.Ahoj Ajka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
25.5.05 23:12

Ahoj, ja musim rict, ze dokud jsem kojila, tak jsem nejedla ale vylozene „zrala“. Na kila cokoladu, sladkosti (normalne nejim vubec), precpavala jsem se vsim na co jsem prisla, mela jsem zachvaty „vlciho“ hladu a porad jsem byla pri chuti a presto jsem zhubla hluboko pod moji predtehu vahu…ted jsem ale prestala kojit, chut k jidlu mam sice mnohem mensi, ale radeji se presto snazim omezovat, protoze dost nerada bych zase pribrala…presto jdou kila trochu nahoru, tak jsem zvedava jestli se to ustali…asi spis ne :) Holt kdo chce byt stihly musi se drzet hesla „nezrat a cvicit“ jinak to asi nejde :))))) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
26.5.05 12:14

Ahoj Janat, s tim „zranim“ mi to neco pripomina… Taky porad jeste kojim a mam hlavne chut na cokoladu.. Tu snim celou hned na pockani… ale ja uz na to prisla proc… Protoze mi chybi energie, kterou pri kojeni vydam a tak ji musim doplnit… Taky i kdyz toho snim tolik takmoc na vaze nepriberu ono to stejne jde vsechno do mlika.. Mne spis jde o tu pokozku jak ji mam zpevnit? Ono doma cvicit se asi nedonutim.. Rada bych jezdila na kole (ktere mam nove) ale moje holcicka ma skoro sedm mesicu a jeste sama poradne nesedi, tak nevim v cem ji mam vozit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama