Jak studenou/teplou vodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MoniPal
Stálice 71 příspěvků 14.07.09 18:23
Jak studenou/teplou vodu?

Mám 7,5 měsíčního chlapečka. V jak studené/teplé vodě by se mohl v těchto parních dnech koupat?
Do malého bazénku mu dáváme teplou 30st., stejně jako máme na plavání, normálně ho koupu v 35-36st, ale přemýšlela jsem, že bych ho zkusila s sebou vzít i do většího bazénu, co máme na zahradě. Dneska jsme měli 25st., zítra by se to mohlo vyšplhat k 28st., není to málo??

Díky za zkušenosti.

Reakce:
petrax77
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 14.07.09 19:33

No pokud ti v chladnější vodě vydrží, tak bych to neřešila. My malého loni koupali taky v bazénu, měl 23 stupňů - nejdříve trochu vyvalil oči, ale za chvíli se rozkoukal a bylo to OK.

Samozřejmě ho tam nenecháš asi hodinu, aby prochladl, ale nemyslím si, že by to pro něj mělo být nějak nebezpečné.

jituna1
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 14.07.09 20:43

Ahoj.Když byl dceři necelý rok,brala jsem jí ve vedrech normálně do velkého bazénu na zahradě a dost se jí to líbilo.Kolik měl ten bazén stupňů už nevím,ale určitě kolem 26-28 stupňů. :wink:

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 14.07.09 21:17

Ahoj já malýho vzala minulý týden do velkého venkovního bazénu (26°C)a akorá chvíli drkotal dásněma :roll: , ale po asi 5 minutách byl vpohodě a čvachtal se. Byli jsme tam tak max.20 minut.
Potom hned stačí přebalit a zakrýt dečkou nebo obléknout, ale to už náš :wink:

Melounek
Závislačka 4216 příspěvků 16.07.09 13:25

Myslím že ji ta studenější voda neuškodí alespoň se v těch vedrech ochladí. Já dávala loni malou taky do velkého bazénu ani nevím kolik měla stupňů a ji se to velmi líbilo. Letos taky ale to už mám problém ji z bazénu vytáhnout se jí ven vůbec nechce :D

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 19.07.09 16:20

ja napoustim takovou vodu,ktera je me prijemna…miminko je taky clovek ne? :D to ze malinkate,nez­namena,ze musi mit jinou teplotu vody nez ja.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >