Reklama

Jak studenou/teplou vodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MoniPal
Stálice 71 příspěvků 14.07.09 18:23
Jak studenou/teplou vodu?

Mám 7,5 měsíčního chlapečka. V jak studené/teplé vodě by se mohl v těchto parních dnech koupat?
Do malého bazénku mu dáváme teplou 30st., stejně jako máme na plavání, normálně ho koupu v 35-36st, ale přemýšlela jsem, že bych ho zkusila s sebou vzít i do většího bazénu, co máme na zahradě. Dneska jsme měli 25st., zítra by se to mohlo vyšplhat k 28st., není to málo??

Díky za zkušenosti.

Reklama

Reakce:

petrax77
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 14.07.09 19:33

No pokud ti v chladnější vodě vydrží, tak bych to neřešila. My malého loni koupali taky v bazénu, měl 23 stupňů - nejdříve trochu vyvalil oči, ale za chvíli se rozkoukal a bylo to OK.

Samozřejmě ho tam nenecháš asi hodinu, aby prochladl, ale nemyslím si, že by to pro něj mělo být nějak nebezpečné.

jituna1
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 14.07.09 20:43

Ahoj.Když byl dceři necelý rok,brala jsem jí ve vedrech normálně do velkého bazénu na zahradě a dost se jí to líbilo.Kolik měl ten bazén stupňů už nevím,ale určitě kolem 26-28 stupňů. :wink:

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 14.07.09 21:17

Ahoj já malýho vzala minulý týden do velkého venkovního bazénu (26°C)a akorá chvíli drkotal dásněma :roll: , ale po asi 5 minutách byl vpohodě a čvachtal se. Byli jsme tam tak max.20 minut.
Potom hned stačí přebalit a zakrýt dečkou nebo obléknout, ale to už náš :wink:

Melounek
Závislačka 4216 příspěvků 16.07.09 13:25

Myslím že ji ta studenější voda neuškodí alespoň se v těch vedrech ochladí. Já dávala loni malou taky do velkého bazénu ani nevím kolik měla stupňů a ji se to velmi líbilo. Letos taky ale to už mám problém ji z bazénu vytáhnout se jí ven vůbec nechce :D

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 19.07.09 16:20

ja napoustim takovou vodu,ktera je me prijemna…miminko je taky clovek ne? :D to ze malinkate,nez­namena,ze musi mit jinou teplotu vody nez ja.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >