Jakou chuť má plodová voda?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 13.07.09 11:57
Jakou chuť má plodová voda?

Tak mě napadla taková blbost - jak asi chutná plodovka - není náhodou slaná?
Napadlo mě to při plavání, chodíme do slaného bazénku a Míša má celou dobu vyplazený jazyk a snaží se ochutnávat. Kdyby mohl, tak snad vypije celý bazén :lol: tak přemýšlím, proč mu to tak chutná - že by vzpomínka? :wink:

Reakce:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 13.07.09 12:07

Já jsem četla, že plodová voda je spíš sladká, ale nevím… :nevim: Třeba má jen rád slané, já taky od malička vyžírám sůl třeba z pytlíku s tyčinkama :lol:

Hama
Závislačka 2621 příspěvků 13.07.09 12:09

A náš malej zase miluje kapky Libenar :lol: :!

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34280 příspěvků 13.07.09 12:24

Plodová voda asi bude odrážet krevní plazmu, která je sladkoslaná, slaná víceméně furt stejně, sladká podle aktuální hladiny krevního cukru.
Jináč miminko do plodové vody taky čůrá, tak můžeš ochutnat miminí moč :-))))

beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 13.07.09 12:24

já četla, že má chut proměnlivou podle toho, co jíš. Rozeznají prý chut a podle toho se šklebí. Prý dělali nějaký výzkum, ale co je na tom pravdy, nevím :wink:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 13.07.09 13:06

já četla že je spíš sladká, ale děti obecně asi vzhledávají slanou chuť…moje tedy určitě (např: syrovou kedlubnu moc nee, ale jakmile se na ni dostane zrníčko soli tak baští jak zjednaní) Třeba podvědomě doplňují jód :lol:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 13.07.09 13:11

Tak to jsem plodovku musela mít přeslazenou, neboť jsem se celé těhu cpala čokoládou. Ale jako dítě jsem sladké nemusela, milovala jsem šunčičku, párky, pečené kuře, asi bude po mně :lol:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.09 13:42

spíš sladká, říkalo se, že nejsi-li si jistá, teče-li z tebe plodovka nebo neudržíš moč, máš to ochutnat… …no trochu ekl návod…ale prý stopr. Netuším, tenhle test jsem nedělala…

NiKI

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 13.07.09 20:49

Já jsem teda jednou nechtěne (cizí) plodovku ochutnala a byla slaná.Tu chuť mám i po několika letech na jazyku, jenom si na to vzpomenu. :? Ale to bude asi tím, že to bylo cizí ženské :D

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 13.07.09 22:16
PetiteFillette píše:
Já jsem teda jednou nechtěne (cizí) plodovku ochutnala a byla slaná.Tu chuť mám i po několika letech na jazyku, jenom si na to vzpomenu. :? Ale to bude asi tím, že to bylo cizí ženské :D

Jestli to není příliš osobní dotaz - jak se ti taková věc přihodí? 8O :lol:

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 13.07.09 23:03
Angua píše:
PetiteFillette píše:
Jestli to není příliš osobní dotaz - jak se ti taková věc přihodí? 8O :lol:

Tak to by mně teda taky zajímalo :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >