Vzteklé dítě......?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xmerssy
Závislačka 3287 příspěvků 11.07.09 18:22
Vzteklé dítě......?

Ahoj holky…

tak dnes naše milované a hodné dítko předvedlo neuvěřitelný tiátr 8O …Nevím co se mu stalo, nebo co se děje, ale začal se neuvěřitelně vztekat 8O
Tak si říkám, jestli za to nemůžu já.....Nikdy a to opravdu nikdy jsem malýho nenechávala tzv. vyřvat.....On nikdy ani moc neplakal, jen když měl nějaké bolení…ale to je úplně jiný pláč…
Prostě začne vysloveně řvát, tak to ze sebe vytlačuje, vezmu ho, začnu s ním chodit, přestane…vše v pořádku, dokud ho zase nepoložím......a to pořád dokolečka…Dnes mi dokonce v náručí přetrhl řetízek a příšerně kopal a mával mi před obličejem rukama.....
Ono to zní vtipně, tak malé dítě.....ale co s tím?
Mám strach aby se to nezhoršovalo…

Dá se dítě rozmazlit?Popř. jak řešit tuhle situaci?

Za sebe doufám, že je to jen přechodné… :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 11.07.09 18:52

Vítej mezi námi, já bych řekla že to maj snad v těch třech měsících naprogramovaný :roll:
U nás to začalo taky z ničeho nic venku na procházce a já myslela, že ho něco štíplo :evil: a on se vzekal, no teď už to vím a neřeším, je to holt vývoj, snad ho to jednou opustí, jo taky je děsně protivnej a uječenej když chce přes den spát a sám nemůže zabrat, tak chovám a chovám :lol:

xmerssy
Závislačka 3287 příspěvků 11.07.09 19:05

Hmmm, Janinko , to jsi mě moc nepotěšila.......on do této doby byl ZLATÉ DÍTĚ!!!Opravdu, spinká krásně, celou noc, přes den je to teď tedy boj.....takže chovám a chovám a mám odrovnané záda........ :roll: .....
Do toho to vztekání...... :?
Trvá to asi týden, moc jsem tomu nevěnovala pozornost, až dnes to vygradovalo......

Teď tu vedle mě leží a je opět zlatíčko......ovšem na jak dlouho? :lol:

Lesina
Echt Kelišová 9867 příspěvků 11.07.09 19:10

Hele, můj univerzální návod na urputný řev v miminkovkém věku bylo nakojit nebo vyprdět (rourka). Když nepomohlo ani jedno, svedla jsem to na zuby :D:D:D

Hodně sil, bude hůř.

L.

Inge
Extra třída :D 11017 příspěvků 11.07.09 19:37

Já když otevřu deníček, kde mám napsáno, co Honzík v tom kterém věku uměl/dělal, tak u třech měsíců mám poznámku - chce pořád nosit :?. Nosila jsem a nosila a přešlo to ve 4,5 měsících, kdy se začal plazit a zabavil se sám.

Lesina
Echt Kelišová 9867 příspěvků 11.07.09 19:39
Inge píše:
Já když otevřu deníček, kde mám napsáno, co Honzík v tom kterém věku uměl/dělal, tak u třech měsíců mám poznámku - chce pořád nosit :?. Nosila jsem a nosila a přešlo to ve 4,5 měsících, kdy se začal plazit a zabavil se sám.

Jsem se právě otřásla hrůzou, Eli se začala plazit v jedenácti měsících 8O :roll: :lol: :lol: :wink:

Inge
Extra třída :D 11017 příspěvků 11.07.09 19:42
Lesina píše:
Jsem se právě otřásla hrůzou, Eli se začala plazit v jedenácti měsících 8O :roll: :lol: :lol: :wink:
:D :D :D :D

Čekat do 11 měsíců, tak bych to taky utla 8). Byli v tom tehdy ale vánoce, takže nosičů bylo po ruce často víc. A navíc, no jo no, první dítě :D.

Zlatuska
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 11.07.09 19:50

takový exemplář mám taky doma.
Neboj se, ono se to jen nudí.
Ono by to totiž třeba chtěla už spíš lézt (nejlépe pokud možno chodit), objevovat okolí, tahat za kytky a všude šmejdit.
To má dítě prostě v povaze - můžeš to korigovat, zachovat klid (což je přiznám se - s přibývajícím věkem těžší a těžší - když má dcerunka takový ten „svůj den“, tak už kolem oběda nevím, kdo je vyšinutější - jestli já nebo ona).
V tobě to není neboj, nic si nevyčítej, moc o tom nepřemýšlej a zkoušej ho prostě nějak zabavit.
Ale jestli má sklony ke vztekání, tož to se připrav!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A nejlepší je, když pak už dcéru zavřu do pokojíčku, s tím, že až se teda vyvzteká, tak ať přijde - a ona asitak 20 minut boří barák a pak přijde a hlásí „já jsem se vztekala“ (hm, SME SI NEVŠIMLI :lol: :lol: :lol: )

Zlatuska
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 11.07.09 19:53

A to se ještě připrav, že až mu budou tak dva, tři, a začne se vztekat třeba ve frontě na pokladnu, budeš čelit takovým těm průpovídkám, které si budou pod fousy broukat především důchodci a mladé bezdětné dívky (neboť obě tyto věkové skupiny rozumí všemu nejlíp a na všechno maj návod) a budeš slyšet takový jako:
„… bych mu dala studenou sprchu a viděl by…“
V tu chvíli si vždycky v duchu řeknu „Však si to jednou budeš moci vyzkoušet, nádhero“

rébi
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 11.07.09 20:13

Nejsou náhodou 3 měsíce nějaký kritický věk? Mám ten dojem, že víc dětí tady, co byly do 3 měsíců úplný vzorňáci, tak většinou v tomto věku předvedly, že taky umí zařvat.

U nás to bylo taky podobný, i když do 3 měsíců jsme měli pravidelné „večerní zlobení“, asi od 6 do 10h, jinak byla malá taky poměrně hodný miminko, akorát náročný to bylo s jídlem, protože byla pořád straaaaašně hladová.....No, a potom to začalo (kolem toho 3. měsíce), vztekání z různých důvodů i přes den. Trochu se to zlepšilo, na konci 4. měsíce, když se naučila chytat hračku…Od té doby je nějak samostatnější, dokáže se nějakou dobu zabavit sama (asi půl hodiny), takže už se aspoň stíhám najíst, vysprchovat a tak… :)

Celkově se ale musím malé dost věnovat…taky má ráda nošení, zpívání, povídání…

No, ale pořád ještě nepřešly hysterický záchvaty, když přijdeme do cizího prostředí. Taky na neznámý lidi reaguje brekem, většinou to ale třeba po půl hodině odezní…no, ale zrovna u těch dr.ů je to fakt stresující, oni se vždycky tváří, že se jedná o něco abnormálního… :roll:

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 11.07.09 21:18

Ahooj, ooo jak s tebou soucitim :D Tak muj malej rval uz cca od druhyho mesice a pustilo ho to presne v pul roce… a od ty doby uz se jenom smal :) Do ty doby presne jak uz bylo napsano…chtel se jen a jen nosit :) Nemohla jsem si ani dojit na zachod, vydrzel by rvat i dve hodky… ale nebooj, jednou ho to pusti ;)

Odysea
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 11.07.09 21:30

Holky to neeeeeeeeeeee,

malej začal dnes, ječííííííííí a ječíííííííííííí.

Merssy - ahoj holka, zrovna dnes si na to stěžuju u nás v deníčku. Taky doufám e je to jen přechodné. :roll: :(

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 11.07.09 23:42

Hoj, Merssy, též to u Samči trochu pozoruju - začne třeba brečet, vezmu ho, že ho přebalím, ztiší se - položím ho na přebalovák a spustí hysterák, protože milostpán chtěl zřejmě nejdřív nakojit :lol: Jak ho vezmu a nakojím, tak je klid. Taky po kojení často ječí - asi že přišel o prso :wink:
Dneska ležel v lehátku, díval se na hračky, já jsem myla nádobí a povídala si s ním a z ničeho nic, zase řev, jak když ho na nože bere. Tak jsem si k němu dřepla, co je a on okamžitě pusinu od ucha k uchu - ještě mu tekly slzy :lol:
A vztekle kope nožkama už minimálně měsíc :lol:

Tak snad se to nebude zhoršovat (u nás ani u vás) a brzo to přejde - minimálně do těch front u pokladny… :wink:

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 12.07.09 07:31

A úplně nejhorší je, že náš prďola je celej manžel a ten se teda umí vzteknout, už teď mě objímá hrůza až mu budou tři a předvede se na veřejnosti :x

Maminky větších capartů, co v této situaci dělat ??? Jak se znám tak já bych v tu chvíli snad dělala, že to mrňavý válející a kvílejíci monstrum není moje :roll:

Jinak malej tento týden objevil super zábavu, děsně ho baví poslouchat své kňourání, což moje nervy nelibě nesou :evil: a pokud ho chovám, tak to ještě vystupňuje, za což bych ho odstřelila na Mars :-(

Zabaví se sám i na hoďku, pěkně se otačí na bříško a zpět, ale jsou dny, kdy fakt nevím co s ním, nic ho nebaví.

IvaV
Echt Kelišová 9237 příspěvků 12.07.09 08:10

To je dobrý a aspoň víš že máš zvídavé dítko. Už ho nebaví ležet a koukat, chce akci.

Ad. vztekání ve vyšším věku - sebereš uložíš tak aby se nezranilo a počkáš až ho to přejde. :wink: Na moje slečny nikdy nic jiného nezabralo. :lol: (Noooo max. pytlík bonbónů teda jako úplatek, ale moc výchovné to není to jen když už jsem fakt potřebovala klid). :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama