Jak trávíte volný čas s puberťáky

Dana112
28.7.19 20:44

Jak trávíte volny cas s pubertaky

Ahoj, jak trávíte společný volny cas s pubertaky, kdyz jste vsichni spolu jako rodinka?
Jake aktivity delate, aby nebyli otrávený?
To me hodne zajima :lol:.
Dekuju ta odpovedi.
V

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.7.19 20:51

@Dana112 moje pubertaky (16, 18) bavi vesmes to, co me - turistika, kultura (divadlo, kino, koncerty..), poznavaci vylety apod. Maji hodne svych aktivit, ale cas se mnou si uzivaji.

• Citovat
  • Nahlásit
263
28.7.19 21:01

Ahoj, není to tak dlouho, co jsem byla v pubertě, je mi 23 :mrgreen: S rodiči jsem měla moc ráda turistiku, na výlety do Zoo jsem byla ujetá :mrgreen: když bylo hnusně, dívala jsem se s mamkou na seriály přes internet. Přišla jsem za ní, pustily jsme si první díl, buď ji to také chytlo nebo jsme zkusily jiný. Brusle v létě nebo minigolf. S tátou jsem zas ráda sháněla recepty a zkoušela je, procházky se psem. O víkendu večer společenské hry nebo se mnou táta hrál na konzoli :mrgreen: hrála jsem závodně volejbal, takže přes léto s nimi, jejich kamarády a mou kamarádkou na Beach volejbal. No a když mi bylo 18,tak dlouhá procházka na makrelu a pivo večer nebo bowling :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
28.7.19 21:04

Když táta nebyl doma a mamka měla čas, tak jsme si udělaly beauty den :D daly jsme si masku, pujcovaly si laky na nehty, jedná druhou nalicila a drbaly jsme kluky ze skoly :mrgreen: Ale je pravda, že mamka je jako moje nejlepší kamarádka a ačkoli už s nimi 2 roky nebydlí, voláme si aspon 2× denně, navštěvujeme se často, aspoň do práce na chvilku a teď spolu pojedeme na dovču :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
28.7.19 21:07

A rozhodně jsem nebyla žádný mamánek, jak by se mohlo zdát. Každý týden na diskotéce, dokázala jsem je i pěkně potrápit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
29.7.19 15:41

Mám dvě dcery (16 a 19), tu mladší proti její vůli tahám na brusle, kolo nebo třeba k vodě, se starší už nehnu, netrávíme spolu vás nijak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama