Jak u vás probíhá covid?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.10.21 15:23

Jak u vás probíhá covid?

Ahoj jak u Vás probíhá covid? Já jsem se v pondělí necítila moc dobře, měla jsem bolest v krku, zvýšenou teplotu kolem 37,5, ztráta chuti, čichu, únava, ucpaný nos. Dneska je sobota a mám 38,5, kašel bez hlenu a necítím se líp. Jak dlouho jste měli teploty? Je to úmorné :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28268
16.10.21 15:34

No vím o lidech, kteří měli loni na podzim horečky 14 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3328
16.10.21 15:57

V nedeli na mne „něco lezlo“. v pondělí večer 39, úterý zvýšená teplota. středa zacpane dutiny, čtvrtek, pátek závratě. mezitim lehký kašel. dnes jsem už jen trochu unavená. jinsk nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
16.10.21 16:34

Kolik ti je?
u mě rýma a bolest hlavy, asi 3 dny. teplota nebyla… větší únava asi 6 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Terte
16.10.21 16:40

Asi hodně jak u koho..
Moje mamka třeba neměla žádný příznak. Ta to zjistila jen že musela na test kvůli karanténě. Sestra té bylo hodně zle. Měla strašnou" virózu" bolelo jí celé tělo. Velké horečky.. a 2 měsíce neměla chuť a čich- to samé její partner ale ten to měl jen 2 dny.
Moje kolegyně v práci ty prej měli úplně hrozný průběh.. 3 dny.
No a nám teď na to zemřel tchán. Ale zase měl i jiné nemoci takže asi hodně záleží jak kdo..

• Citovat
  • Nahlásit
26475
16.10.21 16:40

Hele tohle je strašně individuální, záleží na hodně faktorech- věku, kondici, dlouhodobým nemocem, ale třeba i té variantě kterou máš. Jsou lide co to mají bez příznaků, jsou lidé co se stejným onemocněním skončí na plicní ventilaci. Co tak mám v okolí, tak průměrně u jinak zdravých jedinců mezi 25-50 lety to byl třeba týden- dva teplot a taková celková únava jako při chřipce, žádné drama, ale za dva dny nebylo dobře nikomu. Většinou do těch 2 týdnů byl každý v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
16.10.21 16:53
@Anonymní píše:
Ahoj jak u Vás probíhá covid? Já jsem se v pondělí necítila moc dobře, měla jsem bolest v krku, zvýšenou teplotu kolem 37,5, ztráta chuti, čichu, únava, ucpaný nos. Dneska je sobota a mám 38,5, kašel bez hlenu a necítím se líp. Jak dlouho jste měli teploty? Je to úmorné :*

Fakt vysoké horečky (39,8 nejvíc) jsem měla asi 4 dny, pak už to klesalo a týden okolo 37,9. Masakr myslela jsem, že nevstanu.. Chuť a čich se mi pořádně vrátil asi za měsíc a něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
16.10.21 17:05

Tak asi hodně záleží i na tom, jak se léčíš.. bereš na to něco? Spousta lidí jen čekala, tak pak se jim to protáhlo. Nasadila bych hned Isoprinosin, vitamín D, C, zinek.. ve větším množství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
16.10.21 17:08

Jsi očkovaná? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14320
16.10.21 17:16

Po očkovaní jako silnější viroza, kašel téměř bez teplot, ztráta čichu na cca 4 dny(ale ještě to není 100%) bolest kloubů, svalů, únava, ale když už to po 10 dnech vypadalo ok, zas nemůžu polykat a bolí mě brutálně v krku. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6375
16.10.21 17:26

Musím zaklepat, ale zatím osobní zkušenost nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.10.21 17:27

@Burj Chalifa Ne. Ale moje očkovaná kolegyně měla nějaký „zastřený hlas“, něco mi povídala, naklonila se ke mě a cítila jsem z ní (z jejího dechu) nemoc. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.10.21 17:31

@cartera
Kde se dá sehnat Isopronosin? Je na předpis? Mám doma od Serafínu vitamíny, houby, bylinky, C, D,B všechno možné do sebe laduju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2633
16.10.21 17:33

Teploty (horečky) dva týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
16.10.21 17:36

Netuším, nevšimla jsem si ho u sebe, ani u dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat