Reklama

Jak udělat dort se šlehačkou a marcipánem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hooupacka
Kecalka 125 příspěvků 04.01.18 12:57
Jak udělat dort se šlehačkou a marcipánem?

Šikulky, měla bych dotaz. Ráda bych udělala krém s mascarpone a šlehačkou. Dokola bych chtěla dát marcipán. Na vrchu bude jedlá fotografie. Šlehačka se prý nesnese s macipánem. Jak to tedy udělat. Co když dám slabou vrstvu? Neuškodím marcipánové hmotě? Nebo nějaký trik jak na to.. Nechci se vzdát ani krému a ani marcipánu.. Děkuji..

Reklama

Reakce:

acimedaca
Nadpozemská drbna 25815 příspěvků 04.01.18 12:59

@Hooupacka udělat si trochu pudinkového krému na potření dortu zvenku, jakmile se ti dostane marcipán do kontaktu s tím šlehačkovým krémem, tak se ti tam rozteče, nesmí se to vůbec dostat k sobě

nonina
Závislačka 4033 příspěvků 04.01.18 13:00

Pod ten marcipán bych dala jiný krém - prostě udělat trochu krému na pomazání boků dortu a na to pak marcipán. Pokud by pod marcipán přišel šlehačkový krém, tak se marcipán rozteče a nebylo by to hezké.
Ať se dílko podaří!

Loll
Závislačka 2924 příspěvků 04.01.18 13:24

A pokud nechces dat kolem dortu jiny krem, nedavej zadny, jen dovnitr ten slehackovy. Dort sice nebude dokonale hladky, ale take to jde, delala jsem to uz mockrat :)

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 04.01.18 13:27

Taky jsem to chtěla obejít a pod fondán jsem dala tvarohovo-pudinkový krém. A dost vypadal pěkně tak první dvě hodiny :-D

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19531 příspěvků 04.01.18 13:27

Musíš mezi to dát nějakou vrstvu, někdo dává pudinkový krém nebo máslový, někdo třeba čokoládu (poleješ to roztavenou čokoládou a po ztuhnutí dáš marcipán. I s tvarohovým krémem ti to poteče, na ten pozor ;)

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11005 příspěvků 05.01.18 11:42

Dobrý den,

nezapomeňte se podělit o osvědčený recept na eMiminu:)

Těšíme se!
adminka Eliška

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >