jak udržet kojení

12968
4.8.07 22:21

jak udržet kojení

Maminky, moc vás prosím o radu! Malého stále kojím, jenže mi vážně onemocněl tatínek, bojuje o život a já jsme v děsným stresu :cry: Cítím, že mlíčka každej den ubývá, i když dělám co můžu :( Kojení bych ještě ráda udržela. Poradíte? Děkuju!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

154
5.8.07 00:45

Nech tomu volný průběh. Vidím, že synkovi je 9 měsíců, tzn. už jej přikrmuješ. To samo o sobě znamená postupný úbytek mléka. Není to nutně jen ze stresu. Pokud kojíš, snaž se to dělat v co největším klidu, nenech si ty okamžiky rušit telefonáty, návštěvami, konverzací, četbou. Někam se spolu zavřete. Prostě jen dvojice savec-matka. Čím více příkrmů za den zařadíš, tím méně mléka od tebe bude požadováno a tím méně jej vytvoříš. Nesnaž se chlapečka nalévat čajem či jinými tekutinami. Používej na žizeň prso.

Ale fakt tomu nech především volný průběh, nenuť do kojení ani sebe, ani jeho. Přestane s tím dříve nebo později… je to chlap a flákota masa mu bude časem milejší a tak to ber :-)
D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
5.8.07 14:06

Mrkni na www.kojeni.net urcite tam najdes spoustu rad jak udrzet kojeni co nejdela, ale jak tu jiz bylo napsano - malemu je jiz 9 mesicu, takze bych zustala v klidu a nechala tomu volny prubeh.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
5.8.07 21:06

Ahoj Evculindo,
myslím, že s tím asi nic neuděláš. Psychika dělá hodně, spíš se snaž nad tím nepřemýšlet, třeba to pomůže a mlíčko vydrží. Hlavně, aby byl tatínek v pořádku!!!

Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
5.8.07 21:42

Mě se osvědčilo hodně pít. A malého nechat sát jak často chce. Čím víc cucá tím víc se vytvoří, ale než to tělu dojde tak to trvá i 2 týdny. Prostě koj dokud bude chtít. Držím palce, aby jsi vše zvládla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
9.8.07 18:16

ahojky,mě se také osvědčilo hodně pít, ale co nejvíce: já když porodila, hodně jsem marodila. 3krát za sebou antibiotika. mlíčko mi ubývalo, ale zvladli jsme to. pak mi doktor napsal Luivac na podporu imunity a mám mléka mnohem víc. ale ve tvém případě bych řekla, že je to normální, protože už přikrmuješ a to mléko postupně ubývá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama