Jak ukládat lego?

36
30.5.10 14:04

Jak ukládat lego????

Ahoj holky! Mám takový problémeček. :nevim: ..frčí u nás ted lego, a jak tak těch stavebnic a hlavně těch složených kousků přibývá,absolutně už nevím kam to dávat.Petřík by je měl nejraději všechny po ruce a na očích 8-o .Tak jestli máte nějaký typ na police nebo jiný úložný prostor dejte vědět.pááááááááááááááááá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28414
30.5.10 14:07

Máme v krabici z Ikey :nevim: :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18308
30.5.10 14:12

Existují průhledné boxy s víkem, většinou k ukládání šatů a hraček… Objem od 10 do 120 litrů, unesou i občasné sezení asi 10kilogramového dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
xzuzkax
30.5.10 14:15

My máme na kostky a podobné věci taky plastový box, barevný. Vím že bývá i na kolečkách a v různých velikostech :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
28414
30.5.10 14:22
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5826
30.5.10 14:25

Já jsem dětem ušila takové obrovské kolo z látky,po obvodu jsou očka a v nich protažený provázek.Vše různě barevné.Když si hraly tak bylo vše na jednom místě,pak se provázek stáhne a pověsí ranec lega kamkoliv na věšáček.každá zručnější maminka si určitě poradí se šitím,doporučuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15319
30.5.10 14:26

Taky máme ikeácké plastové krabice s víkem, máme poloprůhledné (mléčné), abych nemusela nakukovat pod víko pokaždé, když něco hledám, používáme je i na další hračky. Výtvory z lega nechávám pár dní vystavené a pak po večerech tajně rozkládám, protože jinak by mi to nebylo „povoleno“. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15319
30.5.10 14:27
Ivoka píše:
Já jsem dětem ušila takové obrovské kolo z látky,po obvodu jsou očka a v nich protažený provázek.Vše různě barevné.Když si hraly tak bylo vše na jednom místě,pak se provázek stáhne a pověsí ranec lega kamkoliv na věšáček.každá zručnější maminka si určitě poradí se šitím,doporučuji!

Tak to je super nápad :palec: , s tím bys určitě uspěla i jako prodejce na mimibazaru. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1234
30.5.10 14:40

My máme taky krabičky z Ikey, kupodivu mě docela baví ty kostičky trochu třídit, takže jsou s přihrádkama. Krásně se pak hledá ta či ona kostička. Čím je toho víc, tím hůř by se pak ty malý čumbrky hledaly. Kluci jsou za to rádi a pomáhají pak i ukládat. Máme tři tyhle krabice a přihrádky se tam dají různě zmenšovat a zvětšovat:
http://www.ikea.com/…cts/10073345

Já teď spíš řeším nějaký lego stůl, protože už jaksi není kde stavět silnice :lol:

M.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5826
30.5.10 15:30
Tak to je super nápad :palec: , s tím bys určitě uspěla i jako prodejce na mimibazaru. :wink:

Díky :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2581
30.5.10 16:13

lenin možná spíš myslí, kam „vystavovat“ hotové výrobky dětí ne? :think: (mám stejný problém) a ne samotné kostky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18308
30.5.10 16:26

Na ty úplně nejdrobnější součástky LEGA bych měl jiný nápad: před půl rokem jsem koupil v HORNBACHu plastový kufřík, u kterého přihrádky tvoří takové vyndávací krabičky. Jsou tam různé velikosti. Když něco potřebuju, vytáhnu krabičku (krabičky) z kufříku a používám jen to, co chci, ostatní pak v kufříku zavřu a mám pořád uklizeno (vrch kufříku je plochý, takže se dá použít i jako odkládací plocha).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15672
30.5.10 18:46

Máme jeden box přímo od Lega (koupili jsme sadu i s tím boxem s víčkem), tam se vejde mnohem víc kostek než tam původně bylo. Ale i tak je to pro nás hodně málo, tak dáváme spíš do jedné velké plastové krabice s kolečky, má i víko. Výtvory necháváme pár dní na dřevěné truhle nebo na stole a pak taky nenápadně rozebírám a vracím do krabice, když je Anežka ve školce. Původní box na Lego máme teď spíš na dřevěné vláčky a koleje, ale i na to je to už malé :lol: . Pak máme z Ikey ještě jeden velký box s víkem, je velký, ale nízký, takže se krásně vejde pod postýlku. Ale tam máme dřevěné kostky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
31.5.10 09:42

Přesně tak,krabice na kostky jsou o.k., ale mně jde fakt o to kam ty složené kousky pořád dávat..... 8-o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28414
31.5.10 09:46

Aha, tak to co psaly holky. Chvíli nechat a pak rozebrat. Nebo já dávám i hotové věci do tý krabice s kostkama :wink: Jinak kam vystavit, pokud vystavovat chceš nevím, asi někam aby se na to moc neprášilo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama