Jak uspat miminko přes den?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veroniiikaaa
Kecalka 336 příspěvků 13.12.18 12:47
Jak uspat miminko pres den ?

Ahoj maminky, prosim o radu jak uspavate sva miminka pres den?
Nase mala ma 4.mesice od zacatku bojujem s jejim spatnym spanim. Kdyz usla tak se budila ze rozhodila ruciciky, kocarek neexistuje… nosime jen v satku tak driv spala klidne i 2-3hodiny… jenze ted spi max 20minut v satku a to 2× za den jinak je cely den vzhuru :(
Je unavena, smudli si ocicka, ma je uplne rude a malicke… je protivna ale nemuze usnout. Houpani na rukach zabere jednou z deseti pokusu a to ještě po hodine houpani…spanek 20minut a konec. Lehnout si vedle ni v posteli zabere jen vecer pres den se vzteka…
Dr. Mi stale tvrdi ze se ji vyviji nervova soustava a proto nemuze usnout…ale podle me je to uz blbost aby ve 4. Mesicich mala spala za cely den jen 1hodinu a to po kouskach :?
Vecer usiname dobre… ikdyz kojim co 2 hodiny.

Reakce:
dickys
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 13.12.18 12:54

Já uspavam buď u prsa, v kočárku nebo houpáním v zavinovacce na gymbalonu. Ono to chce zkoušet, kolikrát něco, co dřív nezabíralo, zase fungovat začne. První dcera měla vždycky období, že spala jenom v kočáře, pak zase jenom v zavinovacce při houpání a tak dokola… Není to s nima jednoduchý :)

Daenerys91
Kecalka 382 příspěvků 5 inzerátů 13.12.18 12:58

mně se syn chtěl v tomhle věku pořád chovat a přes den spal jen 30 minut v kuse… uspávala jsem bud u prsa nebo v náručí pohupováním na gymnastickém míči. Někdy usnul i v houpacím lehátku.

Uživatel je onlineSlečna Ferka
Extra třída :D 10209 příspěvků 13.12.18 13:17

Proč neexistuje kočárek? A zkoušela jsi zavinout, aby nerozhazovala ručičky? Zavinutá (teď i do fusaku sešněrovaná), a drncat?

Jinak kamarádčiny děti spaly zhruba tolik, co popisuješ, a ještě se musely celé noci nosit, aby neřvaly. Měli s mužem směny a byli jako zombie… Museli z toho vyrůst.

Kukacka123
Závislačka 2823 příspěvků 13.12.18 13:21

Nase mala je to samy…ted ma teda 6 mesicu, ale tak od konce sestinedeli to tak ma…jeden cas totalne bojkotovala kocarek, to mela hysterak, jen jsem ji tam plozila…ted musi mit zvednuto pod zadickama v hluboke korbe a strisku dole, aspon kapku…obcas usne, obcas rve…obcas na me kouka a ja musim delat blbiny :mrgreen: usina zasadne u prsa, kdyz uz je hooodne unavena, usne v naruci…nekdy si da 10 min, nekdy 20…ooobcas hodinku :mrgreen: zase vecer mi kolem 8 usne a spi az do pul 7 s jednim vzbuzenim na nakojeni…takze v noci je uzasna :srdce: proste musis vydrzet asi a max zkouset… :nevim: hodne sil :kytka:

Veroniiikaaa
Kecalka 336 příspěvků 13.12.18 13:21

Ja mam pocit ze na malou nic nefunguje a jsem matka na baterky ktera ani neumi uspat miminko :,(
Ted mi usla u prsa ale to taky pokazde nezabere… uspavala jsem od pul 12 a az ted spi 8o nevim co uz vyzkouset… houpani, lezeni vedle sebe a tuleni se, satek, prso - zabere jak kdy max 20minut… kocarek,postylka-nehrozi hned je rev.
Dělám neco spatne ? :nevim:

Kukacka123
Závislačka 2823 příspěvků 13.12.18 13:22

@Slečna Ferka treba nase nesnasi drncani :mrgreen: to pak rve jeste vic a lidi na me koukaji, jak kdyz ji vrazdim :mrgreen: jenze kdyz ted chumeli, tak ji proste z kocaru na pochovani nevyndam…kydal tu mokrej hnusnej snih :nevim:

Veroniiikaaa
Kecalka 336 příspěvků 13.12.18 13:23

@Slečna Ferka kočárek uz od narozeni prošel jen parkrat vzdy v nem spustila hystericky rev a nesla utisit… v zavinovacce se vzteka jeste vic… ja jen nosim cely den, satkuji a kdyz si hrajem nemuzu ji nechat ani chvili samotnou… zombi to je presny…

Veroniiikaaa
Kecalka 336 příspěvků 13.12.18 13:28

@Kukacka123 tak to jsi mela taky vesele aspon ze v tu noc spinkate krasne aspon se muzes trosku vyspat a odpocinout :palec:
Ja zkousela i sportak aby videla a stejne v nem rvala :roll: S kocarkem sem nevyjela uz dobre 2 mesice. Kazdy pokus pred barak byl hned rev ze jsem to po 15minutach vzdala a sla domu.
Vecer kdyz jsem ji uspala tak sem prendala do jeji postylky ale ted uz nejde ani prenest hnwd se vzbudí kdyz ji davam nad postylku a rve…takze spi s nama a co 2 hodiny kojim.

Kukacka123
Závislačka 2823 příspěvků 13.12.18 13:57

@Veroniiikaaa tak to mas teda vesely…nam mala nastesti spinka v noci, spi v postylce teda…ted i jakz takz nekdy i ten kocarek vezme a ve sportaku se ji snad bude libit…auto taky moc nemusi :mrgreen: kdyz nejdeme rano, aby jeste schrupla a byla po noci vyspala, tak odpo rve…mame to k nasim a tchanum hodinu a porad stavime…je nam ji lito :( ale dudlik nechce, cajik taky ne :nevim: tak doufame, zebaz uvidi ven, zlepsi se to…jak ma prehled, je to lepsi se nam zda :mrgreen: tak at je u vas brzy lip, holt musime zkouset, co ty nase miminka chteji no…nekdy je to o nerv, ale zase pak staci jeden usmev nebo „povidani“ a vsechno clovek lusknutim zapomene :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >