Válení sudů při uspávání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mirinda27
Závislačka 2972 příspěvků 08.12.18 19:21
Válení sudu při uspavani

Může mi někdo vysvětlit, proc při večerním uspavani malyho prilozim, pije 3 min, pak valí sudy 10 min,pak.ho zase prilozim, pije 2 min,pak.zase sudy 10 min a takhle to trvá hodinu, nekdy i dylnež usne?!!?!?!? Malýmu bude 9 měsíců. Zažily jste to taky?

Přečtěte si článek: Návod a tipy, jak uspat miminko

Reakce:
tulipán
Závislačka 3528 příspěvků 08.12.18 19:29

Mladsi sudy valel kolem 4. mesice. Ne teda tak dlouho, ale chvilku se tam prevaloval. Myslim, ze jeste neumel trefit polohu na brisku a tocil moc, tak mu trvalo, nez byla poloha podle predstav.

Uživatel je onlinepocker
Kecalka 263 příspěvků 08.12.18 19:55

@Mirinda27 Jo u nás je to každý večer.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 08.12.18 20:09

Je, to je jak u nás doma :-D I věk sedí, akorát pít deset minut, to by byl jeho rekord. Prostě to beru jako součást hry s malým, no. Nechám ho vyblbnout, uspím do takového toho „polopřiblbla“, vrazím prso a pak spí. Zpívám mu, to ho uklidňuje.

Mirinda27
Závislačka 2972 příspěvků 08.12.18 20:13

@lalaláček on 10 min valí sudy,jen 2 min pije :lol:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 08.12.18 21:39

Už ani neumím číst :-D Nestopuju to, ale myslím si, že i to by bl u nás úspěch :-D Já myslím, že je to už obdoba pozdějšího „mamí, já mám žízeň/musím čůrat/mám v pokoji divný stíny/cokoliv, abych nemusel spát“. Jejich život je zkrátka vzrušující a nechce se jim spát, nebo nemohou usnout.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >