Jak uvolnit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 11:53
Jak uvolnit?

Krásný den holky ;), jelikož vždy dobře poradíte letím si pro radu. Při nahrbeni nebo protažení cítím bolest mezi lopatky a na hrudní páteří po celé délce. Občas to cítím i při hodně hlubokém nádechu. Také cítím stuhlost v ramenou při zmáčknutí to zaboli. Nevíte co by pomohlo děkuji. :srdce:

Reakce:
Lynette
Echt Kelišová 8607 příspěvků 13.05.19 12:01

Fyzioterapeut - za jednu návštěvu vše odblokuje a ukáže cviky na doma

Lalelale
Závislačka 4465 příspěvků 13.05.19 12:06

Pokud na to netrpíš dlouhodobě a jen ses třeba blbě vyspala, tak zadej na youtube cviky k protažení páteře, odblokování lopatek atd, a jen se protáhni a rozcvič to. Je tam plno fyzioterapeutů (hlavně když pohledáš anglicky), co ta cvičení nahrává, mnohdy mi to fakt pomohlo. Ale pokud jsi nějak vážně nemocná (skolioza atd), tak bych raději šla k fyzioterapeutovi osobně

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 12:16

@Lalelale Děkuji mám Hypermobilni syndrom i skoliozu páteře.. Fyzioterapeut mi moc nepomůže jelikož mě nesmí rovnat klasickým způsobem. O tom syndromu vím teprv 6 měsíců. Když jsme tyhle bolesti řešila na neurologii.

Lalelale
Závislačka 4465 příspěvků 13.05.19 12:28
@Anonymní píše:
@Lalelale Děkuji mám Hypermobilni syndrom i skoliozu páteře.. Fyzioterapeut mi moc nepomůže jelikož mě nesmí rovnat klasickým způsobem. O tom syndromu vím teprv 6 měsíců. Když jsme tyhle bolesti řešila na neurologii.

Jaj tak to si netroufám radit :( mně tyhle cviky pomáhají ale ve tvém případě by sis asi mohla i uškodit. Nemůžeš si zavolat lékaři, co ti to diagnostikoval? A zeptat se, jak tohle řešit.

Heivka
Závislačka 3943 příspěvků 13.05.19 12:29

Cvičit, s hypermobilitou se vyhněte józe, naopak hodně pomáhá pilates. Jinak fyzioterapeuti vás i tak srovná jenom musí mít zkušenosti s hypermobilní páteří. Základ je pravidelné posilování hlubokých zádových svalů jinak se páteř rozjede.

Verun83
Echt Kelišová 9593 příspěvků 13.05.19 13:00

Ja mam hypermobilitu a normalne chodim na fyzio. A joga je na skoliozu jak delana.

Váš příspěvek
Reklama