Bolest hlavy/krční páteře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucgar
Nováček 8 příspěvků 12.05.19 21:12
Bolest hlavy/krční páteře

Zdravím všechny. Už druhým rokem řeším stále stejný dokola se opakující problém a to silnou bolest hlavy (abych byla konkrétní - jedná se spíš o bolest zadní dolní část hlavy - viz obrázek: https://www.google.com/search?…&… Tento stav mám na 100% po vysazení HA, kterou neberu právě již druhým rokem. Má někdo prosím stejný problém, popř. dá se tomu zabránit jinak, než chemickými srajdami? Snažím se pravidelně cvičit, pít, ale nic nezabírá… většinou mívám tento stav týden před menzes a týden po. Věřím, že musí existovat něco, jak těmto potížím navždy předejít… Budu ráda za každý podnět. Předem moc děkuju! Pěkný zbytek večera. L.

Reakce:
Alenka8
Nováček 9 příspěvků 13.05.19 00:25

Ahoj. Já i moje sestra podobné bolesti hlavy míváme vždy 1 den před začátkem ms. Ji gynekoložka potvrdila, že to je z náhlé změny hormonů a naopak ji užívání HA doporučila. Ani nám cvičení ani dost pít na tento typ bolesti bohužel nepomáhá. Ikdyž vím, že pro organismus to není ideální, většinou to řeším práškem proti bolesti (pomáhá mi i ibuprofen i paracetamol). Snad někdo poradí lépe…

Váš příspěvek
Reklama