Jak věřit

Anonymní
5.3.21 09:19

Jak věřit

Ahojky holky,

potřebuji poradit. Mám velký problém příteli věřit, jsem podezíravá pokaždé když chytne telefon do ruky. Mám panickou hrůzu z toho že si vypisuje s nějakou buchtou o tom jaký měl den apod. a pak se vrací ke mně domů. Ráda bych ale řekla že můj přítel pro mě dělá první poslední, bydlíme spolu, bavíme se otevřeně o budoucnosti, dětech, dělá snídaně do postele a splní mi cokoliv mi na očích vidí. Takže mé obavy jsou dost možná neoprávněné. Od začátku vztahu dělá to že jde na wc s telefon. Dělal to vždy, dělá to i doteď. Takže žádná novinka. Neřekla bych, že se něco změnilo nebo se chová ke mně jinak. A já poslední dny jsem jak magor. Telefon nechává běžně vedle postele a jde se koupat. Neschováváa ho předemnou. Kod do telefonu znám. Kdykoliv se můžu podívat, ale říkám si že vše může mazat apod… Fakt jdu jak pes po tom kdy kde má telefon a kdy kde je apod. Prosím pomozte mi jak s tímto pracovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25974
5.3.21 09:21

Je to tvoje malá sebedůvěra, nevěříš sama sobě že by jsi pro něj byla dobrá.
A telefon na záchod si bere bych řekla 95% lidí. Já i do vany :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 09:27

Zakladatelka:
Taky si to myslím. Já se děsím toho že budu muset začít odznova s někým jiným. Mám pocit že mám vedle sebe milionovýho chlkapa a můj mozek tomu nechce věřit a snaží se to sám sabotovat. Motám se v tom teď už několik dní.

• Citovat
  • Nahlásit
2807
5.3.21 09:37

Myslim, ze by bylo dobry prestat brat chlapa jako stredobod sveho vesmiru, uvedomit si, ze bys dokazala dost dobre zit i bez nej a pak te tohle stihani prejde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
5.3.21 09:38
@Anonymní píše:
Ahojky holky,potřebuji poradit. Mám velký problém příteli věřit, jsem podezíravá pokaždé když chytne telefon do ruky. Mám panickou hrůzu z toho že si vypisuje s nějakou buchtou o tom jaký měl den apod. a pak se vrací ke mně domů. Ráda bych ale řekla že můj přítel pro mě dělá první poslední, bydlíme spolu, bavíme se otevřeně o budoucnosti, dětech, dělá snídaně do postele a splní mi cokoliv mi na očích vidí. Takže mé obavy jsou dost možná neoprávněné. Od začátku vztahu dělá to že jde na wc s telefon. Dělal to vždy, dělá to i doteď. Takže žádná novinka. Neřekla bych, že se něco změnilo nebo se chová ke mně jinak. A já poslední dny jsem jak magor. Telefon nechává běžně vedle postele a jde se koupat. Neschováváa ho předemnou. Kod do telefonu znám. Kdykoliv se můžu podívat, ale říkám si že vše může mazat apod… Fakt jdu jak pes po tom kdy kde má telefon a kdy kde je apod. Prosím pomozte mi jak s tímto pracovat.

Zapracuj na svém sebevědomí. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2072
5.3.21 09:38

Ja bych to videl na psychologa/psychoterapeuta - aby pomohl zakladatelce zvednout sebeduveru a mozna existuji metody na zmirneni zarlivosti.

Prvni dulezity pozitivni krok uz byl proveden - zakladatelka si uvedomuje, ze ma problem.
Druhy krok taky - zakladatelka to chce resit.

Drzim palce, at to vyjde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7279
5.3.21 09:42

Ahoj,
je to, jak je zde zmíněno, otázka tvého sebevědomí/sebedůvěry, důvěry v partnera (pokud ti nic špatného nedělá, proč by měl najednou začít).
Měla by sis dostatečně uvědomit, že nejlepší co pro vztah můžeš udělat je ne hlídat, ale udělat partnerovi i sama sobě ten vztah příjemný, natolik příjemný, že ani jeden nebudete ten vztah chtít ohrozit nějakým jednáním.
Jinak i kdyby partner občas komunikoval s nějakou ženou a ty s jiným mužem, a bylo to na bázi přátelství, tak to je pro vztah spíše prospěšné, než škodlivé.
Třeba když to vezmu za sebe - mám dvě až tři kamarádky, mám je rád, ale každé setkání mě spíše utvrdí v tom, pokud tedy vůbec padne myšlenka tímto směrem, tak jako kamarádky fajn, ale lepší partnerku než mám bych hledal těžko :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
5.3.21 09:45

Z ceho prameni tva neduvera? Mela jsi pred nim neverneho hajzla? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1280
5.3.21 09:50

Spíš se smiř s tím, že naprostá většina lidí si občas s někým píše, má někoho tzv. v záloze, i když si třeba nepíšou eroticky, neflirtují - drží to na bázi nějakého kamarádství/přátelství. Spousta holek se tady na mě určitě sesype, že ONY BY NIKDY atd. :mrgreen: Ale nějaký ochotný kamarád/kamarádka, co by případně zájem měl, tam většinou prostě je.
Lidi jsou spolu ve vztazích dobrovolně, nemůžeš nikoho nutit, aby s Tebou byl, když nebude chtít. Musíš mít život zařízený tak, aby ses obešla i bez něj, kdyby to bylo potřeba. Pak se Ti bude lépe dýchat… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 09:58

Moc děkuji za všechny vaše příspěvky. Pomáhají mi. Pomohl mi i pohled Přemka, přítel to dost možná bude mít stejně. Má spousty známých. Kamarádky mu píšou běžně na nějaké stories semnou a on na to reaguje pěkná, že. Měla bych se co nejdřív probrat protože pokud ten vztah skončí bude to díky tomuhle mému chování.

Jinak ano nevěrného hajzla jsem měla.

• Citovat
  • Nahlásit
5325
5.3.21 09:59

A to nevěříš jenom příteli nebo všeobecně lidem? Víš co, když tě někdo bude chtít podvést, tak tě podvede, takže je jedno se tím trápit dopředu. A jestli se budeš chovat takto a budeš vůči němu podezřívavá, budeš se ho vyptávat na ptákoviny (kde byl, s kým, jak dlouho, kdo mu psal, co mu psal, proč mu psal…) tak ho to brzy přestane bavit a akorát tu šanci, že si najde jinou, zvýšíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
5.3.21 10:01
@pikola píše:
Je to tvoje malá sebedůvěra, nevěříš sama sobě že by jsi pro něj byla dobrá.
A telefon na záchod si bere bych řekla 95% lidí. Já i do vany :mrgreen:

fakt? :) a co tam s tím telefonem děláte na tom WC? hrajete hry? mně to přijde hrozně nehygienický :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 10:04

@Paola21 řekla bych že hlavně příteli. Přesně to si říkám, že když bude chtít tak to udělá nehledě na to jestli má mě nebo ne.

• Citovat
  • Nahlásit
5325
5.3.21 10:11
@Anonymní píše:
@Paola21 řekla bych že hlavně příteli. Přesně to si říkám, že když bude chtít tak to udělá nehledě na to jestli má mě nebo ne.

Chápu, že máš za sebou asi blbou zkušenost, ale snaž se to nepřenášet do nynějšího vztahu, přítel je určitě jiný jak tvůj bývalý a taková podezřívavost vůči jeho osobě není dobrá. Zkus si to překlopit, že by měl tvůj přítel bývalou přítelkyni, která ho tahala za nos, podváděla, byla to kravka prostě a on by se kvůli ní k tobě choval tak, že by ti nevěřil, chtěl se ti koukat do telefonu, vyptával by se… Taky by tě to nebavilo a i trošku uráželo, jaký má o tobě mínění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61408
5.3.21 10:11
@Paola21 píše:
fakt? :) a co tam s tím telefonem děláte na tom WC? hrajete hry? mně to přijde hrozně nehygienický :lol:
Čteme si a hrajeme hry :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat