Jak se odpoutat od milence?

Anonymní
4.3.21 23:59

Milenka co dal

Ahojte 🙂 je to na delší povídání, ale chtela bych se jen zeptat jak se odpoutat od milence (miluji ho), ale on miluje svoji zenu.. ale lásku mi projevuje, uz mi píše i o víkendu kdyz žena treba jde spat po obědě jinak me píše každý večer kdyz jde do vany, jsme kolegové a svacime spolu i obedvame (sedíme bokem spolu a kolegové nás vidí nestydí se)… hledáme v praci místa kde se můžeme obejmout a políbit koukali jsme po sobě uz rok a pul a před Vánocemi 2020 me po prve políbil a me zamotal jak hlavu i srdce kdyz můžeme jezdime spolu do Brna (na veřejnosti me drží i za ruku).. proste kolikrat věřím ze i on ke me něco cítí.. no ale u tohoto ta pohádka konci byl den kdy jsme spolu jeli z Brna a me to nedalo a zeptala jsem se jak me vlastně bere ( vím ze mu to doma funguje s manželkou spí každý víkend, ale i tak spí se mnou dává me i malickosti treba čokoládu a td.) v práci uz si toho všimli a bavi se o nás moje matka která děla snama o tom ví a i další 2 kamarádky co tam dělají… kdyz nás začali resit ostatní on mi na to řekl ať si nás resi me je to jedno Cucela jsem… no a ted k věci na rovinu me řekl ze miluje svoji zenu a děti A ze nechce přít ani o ne ale ani o me ne jen ze mi řekl kdyz jsem se ho zeptala jak to bude dal a jestli zustanem přátele ( pro me nerealne pracovat s někým koho miluji a neprozivat to co ted s nim prožívat) a on mi na to řekl nechci o tebe přít a říká tak buď přátele nebo milenka a ja co
Chces víc a ona to druhé chci víc a ja jsem se teda rozbrecela jelikoz me jeste před tím řekl ze by neodesel od ni ( ano říkáte si co asi cekas musí ti to být jasný ale ANO ja verila aspoň maličko tak jsem vzala to ze jsem milenka..) uz to trvá 3 měsíce ale každý den kdyz usinam bych vyplakala všechny slzy co mam 😞 je pozorný všímá si všeho kolikrat přijde obejme me a rika si tak krasna ( ja treba myslim ze nekam jede a on ne nejedu jen te chce i obejmout) no proste me to vše trápí nechci o nej přít ale jednou to stejne rupne a co pak ja zůstanu na dne a on to doma bude zehlit “chtela” bych jít dal ale nedokážu to u nej jsem Mekka treba kdyz me řekne ze sni spal jsem nastvana ale za par minut/hodin jsem ok…’🙈 proste začínám mít strach ze se z toho zblázním mate někdo zkusenosti jak se odmilovat práci nechci měnit 😒 dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7325
5.3.21 00:11

Nafackuj si :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21794
5.3.21 00:22
@Anonymní píše:
Ahojte 🙂 je to na delší povídání, ale chtela bych se jen zeptat jak se odpoutat od milence (miluji ho), ale on miluje svoji zenu.. ale lásku mi projevuje, uz mi píše i o víkendu kdyz žena treba jde spat po obědě jinak me píše každý večer kdyz jde do vany, jsme kolegové a svacime spolu i obedvame (sedíme bokem spolu a kolegové nás vidí nestydí se)… hledáme v praci místa kde se můžeme obejmout a políbit koukali jsme po sobě uz rok a pul a před Vánocemi 2020 me po prve políbil a me zamotal jak hlavu i srdce kdyz můžeme jezdime spolu do Brna (na veřejnosti me drží i za ruku).. proste kolikrat věřím ze i on ke me něco cítí.. no ale u tohoto ta pohádka konci byl den kdy jsme spolu jeli z Brna a me to nedalo a zeptala jsem se jak me vlastně bere ( vím ze mu to doma funguje s manželkou spí každý víkend, ale i tak spí se mnou dává me i malickosti treba čokoládu a td.) v práci uz si toho všimli a bavi se o nás moje matka která děla snama o tom ví a i další 2 kamarádky co tam dělají… kdyz nás začali resit ostatní on mi na to řekl ať si nás resi me je to jedno Cucela jsem… no a ted k věci na rovinu me řekl ze miluje svoji zenu a děti A ze nechce přít ani o ne ale ani o me ne jen ze mi řekl kdyz jsem se ho zeptala jak to bude dal a jestli zustanem přátele ( pro me nerealne pracovat s někým koho miluji a neprozivat to co ted s nim prožívat) a on mi na to řekl nechci o tebe přít a říká tak buď přátele nebo milenka a ja co
Chces víc a ona to druhé chci víc a ja jsem se teda rozbrecela jelikoz me jeste před tím řekl ze by neodesel od ni ( ano říkáte si co asi cekas musí ti to být jasný ale ANO ja verila aspoň maličko tak jsem vzala to ze jsem milenka..) uz to trvá 3 měsíce ale každý den kdyz usinam bych vyplakala všechny slzy co mam 😞 je pozorný všímá si všeho kolikrat přijde obejme me a rika si tak krasna ( ja treba myslim ze nekam jede a on ne nejedu jen te chce i obejmout) no proste me to vše trápí nechci o nej přít ale jednou to stejne rupne a co pak ja zůstanu na dne a on to doma bude zehlit “chtela” bych jít dal ale nedokážu to u nej jsem Mekka treba kdyz me řekne ze sni spal jsem nastvana ale za par minut/hodin jsem ok…’🙈 proste začínám mít strach ze se z toho zblázním mate někdo zkusenosti jak se odmilovat práci nechci měnit 😒 dekuji
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
5.3.21 00:22

Nádherná Love story. Vykašli se na něho, má manželku a děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
5.3.21 00:27

Alespoň re netahal za nos a neříká jak ženu jednou opustí. Pro tebe je to ztráta času a bude té to bolet. Čím dřív to ukončil, tím to bude pro tebe lepší. Važ si sebe najdi si někoho, pro koho nebudeš druhá kolej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
5.3.21 00:28

To je zas material tady, nedá se to po tobě ani číst. No jo no, si jen matrace, co čekaš. Dobře ti tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
5.3.21 01:10

Jedná s tebou aspoň narovinu.
Sama jsi to napsala - buď budeš dál milenka, svůj život podřizovat jemu a na svou vlastní rodinu zapomeň (když tvrdíš, jak moc jsi zamilovaná), nebo s ním utni veškerý kontakt, když tě to tak ubíjí a nebo přemýšlej i o jiné práci (zvlášť pokud nedokážeš oddělit osobní život od pracovního). Víc ti asi nikdo nic neporadí. ;)

Jasně ti řekl, že od ženy neodejde a pochybuju, že ho někdy „přemluvíš“… takže se s tím smiř a nech ho žít. Třeba si pak místo tebe najde zase jinou náhradu, pokud ho necháš plavat. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
8983
5.3.21 02:16
@Anonymní píše:
Chces víc a ona to druhé chci víc a ja jsem se teda rozbrecela jelikoz me jeste před tím řekl ze by neodesel od ni ( ano říkáte si co asi cekas musí ti to být jasný ale ANO ja verila aspoň maličko tak jsem vzala to ze jsem milenka..) uz to trvá 3 měsíce ale každý den kdyz usinam bych vyplakala všechny slzy co mam 😞 je pozorný všímá si všeho kolikrat přijde obejme me a rika si tak krasna ( ja treba myslim ze nekam jede a on ne nejedu jen te chce i obejmout) no proste me to vše trápí nechci o nej přít ale jednou to stejne rupne a co pak ja zůstanu na dne a on to doma bude zehlit “chtela” bych jít dal ale nedokážu to u nej jsem Mekka treba kdyz me řekne ze sni spal jsem nastvana ale za par minut/hodin jsem ok…’🙈 proste začínám mít strach ze se z toho zblázním mate někdo zkusenosti jak se odmilovat práci nechci měnit 😒 dekuji

Píšeš jako tatar… trolle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.3.21 07:13

Já bych vycházela z toho, že vztahy často netrvají věčně, nechala bych to s ním plynout a měla oči otevřené, až se objeví někdo, kdo mě od milence odvede. Pro mě by to tak bylo nejmíň bolestivé a nejpřirozenější. Například nepochopím to okamžité utínání kontaktu, jak tady často zaznívá, ve fázi největšího poblouznění. to bych se zbláznila. Naopak časem jsem schopna určitého odstupu a už na muži tolik nevisím a to je teprve ten správný okamžik něco měnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
5.3.21 07:42

Já budu asi hnusná, ale jsi bezpáteřní potvora. Ženatý chlap je tabu, i kdyby tisíckrát říkal, že jim to neklape. Sever poslední zbytky sebeúcty, co ti zbyly a ukonči to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1857
5.3.21 07:43

Bože můj, tvůj psaný projev je hrůza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31463
5.3.21 07:48

Záleží jen na Tobě, kolik s ním budeš ztrácet času ze svého života.

Kdybys měla děti, je to i jedno, jen si pak odžiješ rozchod, ale ted bohužel díky němu můžeš přijít o šanci potkat někoho, s kým bys měla hezký vztah a děti.
A někdy je těch šancí bohužel málo a čas rychle utíká.

Ale pokud Ti do budoucna stačí vidět ho o svačině, případně šuk v autě, psát si s ním, jen když je na WC a do budoucna být o víkendech a dovolených sama a bez dětí a jen čekat jak Čekanka učekaná na SMS, pokračuj dál. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
5.3.21 07:49

Hele, tak ještě mě napadá - roztrhl se ted pytel s polyamornimi vztahy. Ty už vlastně manželku "bereš ", takže upros milého, aby ji to jak se patří vysvětlil a třeba je manželka tak hloupa jako vy a půjde do toho… A milenec vas bude milovat obě… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 08:13

Od mych 17 do 19 let jsem mela starsiho milence.Byl zenaty, mel dite, dum, zazemi, ale to vse bylo ze strany manzelky.Mel strach, aby o to neprisel. A rikal mi celou dobu, ze vztah je vztah a sex je sex. Jenze ja se tenkrat do nej tak zamilovalaA porad jsem naivne doufala, ze on se do ms zamiluje taky. Nakonec jsme to ukoncili a ja brecela a brecela a jak jsem se natrapila kvuli nemu.Pak jsem se dozvedela, ze mimo me mel jeste plno dalsich milenek, nebyla jsem jedina. NIKDY uz bych nechtela zenatyho chlapa a to trapeni k tomu. Protoze zenska se vetsinou vzdycky zamiluje a pak se trapi. Rychle se odmiluj, radim ti dobre.Cim dyl to budes natahovat, tim to pro tebe bude horsi.On nikdy neodejde. Chlap si jen uzije a pujde domu. Najdi chlapa, kteryho budes mit sama pro sebe.

• Citovat
  • Nahlásit
2473
5.3.21 08:18

Možná je to troll, ale v tomto případě bych odsuzovala toho chlapa, ta ženská prostě jen doufá, haj*l je ten chlap a ještě mu nevadí, že okolí to ví ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat