Jak vycházet s tchyní? ????????

5.9.21 22:52

Jak vycházet s tchyní? ????????

Zdravím,

přihlásila jsem se sem s vírou, že mi holky poradíte. Nedá se říct, že bych měla naprosto nesnesitelnou tchýni, ale je to takový ten člověk, který má neustálou potřebu do vás rýpat. Začalo to asi 4 roky zpět, kdy začala shazovat celou moji rodinu. Přišla za mnou moje sestra, dělám jí kafe bez cukru a tchýně hlásí: klidně si to oslaď, tlustá jsi dost. Já si koupila nové šaty a tchýně hlásí: co to máš na sobě za modrou příšernost? Můj pes je od ní nazýván pouze „hajzlem“ a „sviní“. Běžně mi odpovídá „naser si“. „Chceš kávu? Ne, nechci, děkuji. Tak si naser.“ A co mi vadí nejvíc je, že začala tahat mého partnera já svoji stranu. Viz. no musela jsem ti udělat ty brambory, co máš rád. Na co ty máš teda ženskou. Tohle jsem slyšela snad stokrát. Jsem z toho nešťastná, protože se s partnerem potom hádáme. :roll: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2641
5.9.21 22:55

8o Ona ti řekne, ať si naseres a tvůj chlap se tě ani nezastane? Vy bydlíte u ní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511

A proč se s partnerem hádáš? On svou mámu nezmění. Zbytečně si kvůli ní ničíte vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10168

K takové tchyni bych nejezdila. Nejsem zvyklá, aby na mě někdo takhle mluvil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10957
5.9.21 23:02

S takovým člověkem bych se nestykala a zvážila bych i vztah s chlapem když dovolí své matce se takto chovat k partnerce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.9.21 23:04
@alena1995 píše:
8o Ona ti řekne, ať si naseres a tvůj chlap se tě ani nezastane? Vy bydlíte u ní?

@alena1995 on to slyší a řekne mi, že je to její humor. Když řeknu, že nejsem zvyklá na takové zacházení, tak jsem urážlivá. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
5.9.21 23:05

Řekla bych jí,,naser si", až bude chtít vidět vnoučata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.9.21 23:07

@JancaS84 i když ji partner něco řekne, jde to jedním uchem tam a druhým ven. Urazí se, že ji někdo napomenul, chvíli je klid a za týden jede znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7945
5.9.21 23:09
@Mimimichaella píše:
Zdravím,přihlásila jsem se sem s vírou, že mi holky poradíte. Nedá se říct, že bych měla naprosto nesnesitelnou tchýni, ale je to takový ten člověk, který má neustálou potřebu do vás rýpat. Začalo to asi 4 roky zpět, kdy začala shazovat celou moji rodinu. Přišla za mnou moje sestra, dělám jí kafe bez cukru a tchýně hlásí: klidně si to oslaď, tlustá jsi dost. Já si koupila nové šaty a tchýně hlásí: co to máš na sobě za modrou příšernost? Můj pes je od ní nazýván pouze „hajzlem“ a „sviní“. Běžně mi odpovídá „naser si“. „Chceš kávu? Ne, nechci, děkuji. Tak si naser.“ A co mi vadí nejvíc je, že začala tahat mého partnera já svoji stranu. Viz. no musela jsem ti udělat ty brambory, co máš rád. Na co ty máš teda ženskou. Tohle jsem slyšela snad stokrát. Jsem z toho nešťastná, protože se s partnerem potom hádáme. :roll: :nevim:

Tohle není o vycházení, ale o nastavení slušné komunikace. Beru, že může mít takový styl humoru, ale před návštěvou by se mohla krotit. Příště ji řekni, že si přeješ ať s tebou mluví slušně, že to říká te uráží i když je to myšleno ve srande.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.9.21 23:09
@Quertizop píše: Řekla bych jí,,naser si", až bude chtít vidět vnoučata.

@Quertizop :potlesk: :potlesk: to by byla urážka majestátu, ale třeba by si něco uvědomila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2072
5.9.21 23:16
@Mimimichaella píše:
@Quertizop :potlesk: :potlesk: to by byla urážka majestátu, ale třeba by si něco uvědomila

já bych ji vynadala. Když by nepomohlo okamžité přerušení kontaktu.
Jsem slušný člověk, ale jak ty ke mně, já k tobě
Nenechám urážet ani sebe, ani svoji rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11505
5.9.21 23:18

Z takové rodiny bych ani chlapa nechtěla. Takže dokud nemáte děti, tak bych to razantně řešila, a to tak, že se buď tchyně 3× rozmyslí, co vypustí, nebo nulový kontakt.
Kdyby se manželovi nelíbilo, že nemám potřebu se stýkat s tou sprostotou, tak bych volila změnu partnera.
Protože normální člověk nemá DŮVOD ani POTŘEBU tohle trpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
5.9.21 23:18

Ta je dobrá. No muzes ji rict, ze te ma na suk. Ani, ale to se tak trochu snizis na jeji uroven. Spis takovy, no vy jste ale dneska ve forme pani Vomackova. A pokracujte, ja jak od vas neslysim slovo svine aspon 3× za den, tak si pak myslim, ze me nemate rada/ mam zkazeny den/ mam obavu o vasi mentalni pohodu…
A omez kontakt proboha, snad s ni nebydlite. A toho chlapa si neber, je k nicemu. Divim se, ze s tebou tim stylem jeste nemluvi, kdyz vidi ze si s tim nevis rady. Kdyz nezabere vtip, budes muset pritvrdit. Na hruby pytel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3789
5.9.21 23:29
@K. Rocánková píše:
Ta je dobrá. No muzes ji rict, ze te ma na suk. Ani, ale to se tak trochu snizis na jeji uroven. Spis takovy, no vy jste ale dneska ve forme pani Vomackova. A pokracujte, ja jak od vas neslysim slovo svine aspon 3× za den, tak si pak myslim, ze me nemate rada/ mam zkazeny den/ mam obavu o vasi mentalni pohodu…

Ježiš to nemá chybu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3789
5.9.21 23:30

Tak se s ní nestýkej. A rodinu si sice nikdo nevybírá, ale pokud příteli taková komunikace přijde v pořádku, tak bych byla hodně na pozoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat