Manželka mi sprostě nadává

Anonymní
5.9.21 22:00

Manželka mi sprostě nadává

Dobrý večer, chtěl bych znát názor žen, proto jsem se sem přihlásil.
Koupili jsme si starý dům a měli jsme na něm brigádníka, šikovného kluka, dobře jsme ho zaplatili a vypadal spokojeně. Z čista jasna nám napsal, že nám na to kašle asi po2 měsících a vyplynulo že nám i dost lhal. Byl ale hodně pracovitý. Byli jsme z toho hodně překvapení a měli z toho úplně zkažený den. Říkali jsme si, že už bychom mu nedali druhou šanci, jak nás zklamal. Místo něho tam chodil jiný kluk, který nepracoval, flakal se a nedokázal pochopit jednoduché úkoly, byl jsem z něho na nervy. V pracovitosti se nemohl tomu prvnímu vyrovnat. Tak to trvalo asi něco přes týden. Najednou se mi ozval ten první kluk a že se moc omlouvá, že ho to mrzí jak se zachoval, že ho to u nás bavilo..atd..neměl jsem o něm už žádné valné mínění ale v rychlosti jsem vyhodnotil, že by se nám vyplatil mnohem víc ale že si o něm už žádné iluze dělat nebudu. Řekl jsem mu, že to ještě proberu s manželkou a že at tam zítra jde. Hm volal jsem manželce, že se ozval a omlouval ale ona to zamítla, aby se k nám vrátil, pak ještě napsala že to necháme otevřené. A co teď, hm rozhodl jsem se v rychlosti bez ní a teď jsem si to uvědomil, co jsem udělal. Tak jsem si říkal ze ji ještě přesvědčim. Nepriznal jsem se jí, že jsem ho tam už poslal. Večer jsem se marně pokoušel manželku přemluvit a šel jsem spát s bolavym břichem, co jsem to udělal. Ráno jsem se vzbudil a musel jsem ji to říct, protože mě to dost tížilo. Omluvil jsem se jí asi 10× že mě to mrzí, že jsem jednal zbrkle..moje manželka ale dostala amok. Řekla mi, že to co jsem udělal je horší než nevěra, že je to ta nejpodlejsi a nejhorší věc, co jsem ji udělal za 14 let co jsme spolu..že jsem psychopat, schizofrenik, že už se mnou nechce mít nic společného..
Potřeboval bych názory žen, protože já to nepovažuji za takovou katastrofu, ja jsem se přiznal hned druhý den. V každém případě jsem ji řekl že má být právo naštvaná ale že na takové nadávky právo nemá. Nemluvíme spolu už asi 5 dnů a cítím poprvé, že si ji už nemůžu vážit, nemůžu se na ni ani podívat..už mi i psala zprávu, že je z toho smutná co jsem udělal, ze se to snaží pochopit atd.. já jsem vůči ní po tom citově úplně prázdný..mám na to právo? Nebo měla ona právo být na mě takhle naštvaná..poraďte mi. Stydím se to říct někomukoho znám. dekuju Theodor

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34458
5.9.21 22:10
@Anonymní píše:
Koupili jsme si starý dům a měli jsme na něm brigádníka, šikovného kluka, dobře jsme ho zaplatili a vypadal spokojeně. Z čista jasna nám napsal, že nám na to kašle asi po2 měsících a vyplynulo že nám i dost lhal. Byl ale hodně pracovitý. Byli jsme z toho hodně překvapení a měli z toho úplně zkažený den. Říkali jsme si, že už bychom mu nedali druhou šanci, jak nás zklamal. Místo něho tam chodil jiný kluk, který nepracoval, flakal se a nedokázal pochopit jednoduché úkoly, byl jsem z něho na nervy. V pracovitosti se nemohl tomu prvnímu vyrovnat. Tak to trvalo asi něco přes týden. Najednou se mi ozval ten první kluk a že se moc omlouvá, že ho to mrzí jak se zachoval, že ho to u nás bavilo..atd..neměl jsem o něm už žádné valné mínění ale v rychlosti jsem vyhodnotil, že by se nám vyplatil mnohem víc ale že si o něm už žádné iluze dělat nebudu. Řekl jsem mu, že to ještě proberu s manželkou a že at tam zítra jde. Hm volal jsem manželce, že se ozval a omlouval ale ona to zamítla, aby se k nám vrátil, pak ještě napsala že to necháme otevřené. A co teď, hm rozhodl jsem se v rychlosti bez ní a teď jsem si to uvědomil, co jsem udělal. Tak jsem si říkal ze ji ještě přesvědčim. Nepriznal jsem se jí, že jsem ho tam už poslal. Večer jsem se marně pokoušel manželku přemluvit a šel jsem spát s bolavym břichem, co jsem to udělal. Ráno jsem se vzbudil a musel jsem ji to říct, protože mě to dost tížilo. Omluvil jsem se jí asi 10× že mě to mrzí, že jsem jednal zbrkle..moje manželka ale dostala amok. Řekla mi, že to co jsem udělal je horší než nevěra, že je to ta nejpodlejsi a nejhorší věc, co jsem ji udělal za 14 let co jsme spolu..že jsem psychopat, schizofrenik, že už se mnou nechce mít nic společného..
Potřeboval bych názory žen, protože já to nepovažuji za takovou katastrofu, ja jsem se přiznal hned druhý den. V každém případě jsem ji řekl že má být právo naštvaná ale že na takové nadávky právo nemá. Nemluvíme spolu už asi 5 dnů a cítím poprvé, že si ji už nemůžu vážit, nemůžu se na ni ani podívat..už mi i psala zprávu, že je z toho smutná co jsem udělal, ze se to snaží pochopit atd.. já jsem vůči ní po tom citově úplně prázdný..mám na to právo? Nebo měla ona právo být na mě takhle naštvaná..poraďte mi. Stydím se to říct někomukoho znám. dekuju Theodor

Jsi tak trochu pod pantoflem a žena toho využívá. Ty nadávky použít nemusela. Stačilo, kdyby řekla, že ses rozhodl bez ní a proti ní. Tomu klukovi bych dala poslední šanci a asi by mě dost bolelo bříško, aby za týden nezdrhnul zas. Protože „já ti to říkala“ bych slyšet nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22772
5.9.21 22:12

Manželka je nějaká vostrá ne? Doufám, že klukovi platíš až za odvedenou práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
5.9.21 22:15

Tak já bych ho taky vzala zpátky, když se omluvil a byly jste s jeho práci spokojeni. Žena zbytečně vyšiluje, když se vlastně nic zásadního nestalo. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
5.9.21 22:16

Vyvádí kvůli ptákovině a nadávky do vztahu nikdy nepatří. To je jasný znak toho, že si Tě neváží, ale možná jí k tomu dáváš trochu důvod když se hroutíš z toho, že jsi vzal zpět brigádníka. Důležité přeci je, že zastane práci a jestli to Tvoje žena nazývá horší věcí než nevěra, tak je s odpuštěním pitomá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 22:18

@Russet
Ano jsem totální podpantoflak. Vlastně byl jsem.
To ono kdyby mi řekla, že to říkala, to by mi nevadilo, už bych s tím počítal ale nadělal by tam práci o to mi šlo. Život s histerkou není jednoduchý.
Děkuji za reakci

• Citovat
  • Nahlásit
1633
5.9.21 22:19

Ježiš a nejste oba trochu přecitlivělí? Tak ses rozhodl bez ní a ona je nas*aná no, horší než nevěra to není teda :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
5.9.21 22:20
@Anonymní píše:
@Russet
To ono kdyby mi řekla, že to říkala, to by mi nevadilo, už bych s tím počítal ale nadělal by tam práci o to mi šlo. Život s histerkou není jednoduchý.
Děkuji za reakci

Mně by vadilo, že ren pracant lže. Prostě bych mu nevěřila a pro jistotu hledala třetího. Nemazala bych se s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 22:21

@Pluschball
Přesně, můžu si za to sám, všechno totiž musime rozhodovat spolu, nechal jsem to zajít příliš daleko. Už jsem z ní tak vystresovanej, že i z maličkosti mám pak nervy. Já jsem byl ve vzahu ten cíťa. Ale probrala mě řádně. Díky za reakci

• Citovat
  • Nahlásit
11300
5.9.21 22:21
@Anonymní píše:
@Russet
Děkuji za reakci

Hysterku proplesknout a je pokoj. Nebo ať to udělá sama místo brigádníka. Práce ty výlevy taky utlumí, trošku se utahá a nebude mít sílu na nesmyslný nadávky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
5.9.21 22:22
@Anonymní píše:

A v čem ten první brigádník lhal?
Nemluvíte spolu už asi pět dnů, tedy ten brigádník tam už asi pět dnů pracuje? A je ta práce v pořádku?
Jinak nezlob se, že to zlehčuju, ale jestli jsi jí tím brigádníkem udělal horší věc než nevěru, tak směle do té nevěry, už víš, že Tě čeká maximálně vynadání. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11300
5.9.21 22:23

Jinak použít v takové situaci přirovnání horší než nevěra, tak je to divné. Možná je sama nevěrná a nepřijde jí to tak hrozný jako to, že máte brigádníka, který umí dělat, i když to je baron Prášil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 22:24

@Russet
To už jsme zkouseli ale lidi nejsou, jsou líný a nespolehlivy…
Já bych už mu nevěřil ani slovo, takový naivka nejsem ale šlo mi o to že ztrácíme čas že by se toho mohlo ještě hodně do zimy udělat.. :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
1268
5.9.21 22:25

Je mi to líto. Předpokládám, že jsi obrovský podpantoflák a po 14ti letech jsi poprvé něco rozhodl bez manželky.

Nadávat ti neměla, ale podle mě ti to dala řádně sežrat abys příště bez ní nic nerozhodoval.

Klukovi bych platila až za odvedenou práci, klidně za každý odpracovaný den zvlášť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 22:25

@LaPaloma :lol: baron Prášil mě pobavil

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie