Jak vyčistit bílé boty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dolishady
Povídálka 29 příspěvků 27.01.19 18:42
Jak vyčistit bílé boty?

Zdravím, zítra nastupuji do nového zaměstnání kde budu dost na očích a zjistila jsem, že moje pohodlné tenisky jsou trochu víc zaflákané a nejde to vydrhnout ani vyprat :nevim: nemáte nějaké osvědčené triky jak to vybělit nebo třeba nejakej přípravek co se dá koupit a víte že funguje? :D

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19861 příspěvků 27.01.19 18:44

Co to je za práci, že budeš mít v zimě bílé tenisky? Jiné boty nemáš?

HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 27.01.19 18:48

někde jsem viděla kombinaci zubní pasty a soli. a nechat chvilku působit. A necho ocet se sodou zkusit :)
Buď to zabere a budeš mít bílé boty nebo se ti maximálně rozpadnou :lol: držím palce :mavam:

Dolishady
Povídálka 29 příspěvků 27.01.19 18:48

@pikola No přece první den nebudu dělat ostudu :lol: .. no staly mě opravdu hodně a nemam je moc dlouho a jelikož je to Adidas boost tak jsou dost pohodlné takže opravdu nechci bejt v něčem z čeho mám puchejre .. a v zimních botách opravdu nebudu v zaměstnání ..

Dolishady
Povídálka 29 příspěvků 27.01.19 18:50

@Naomi.Girotto zajímavé :roll: tak snad se nerozpadnou:joy: :joy: :joy:

HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 27.01.19 18:51

@Dolishady postni fotku před a po schválně :D :D

novomamča
Ukecaná baba ;) 1572 příspěvků 3 inzeráty 27.01.19 19:02

A co je hodit vyprat do pračky? Já takhle tenisky peru a vždy jsou pak hezky čisté.

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3422 příspěvků 27.01.19 19:13

Já prala bílé boty jen Jelenem a kartáčkem, ale správně se nemají nechat schnout na topení, můžou se rozlepit. :nevim:

MartiJára
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 27.01.19 19:41

mýdlo s jelenem zaručeně :D

rebeca.kratka89
Nováček 4 příspěvky 30.01.19 18:18

Vanish, jelen a pak vyprat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >