Odolnost alobalu a potravinářských fólií vůči teplu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 2 inzeráty 27.01.19 17:02
Odolnost alobalu a potravinářských fólií vůči teplu

Dobrý den, v jídelně balí velmi horké jídlo na odnos sebou do alobalu anebo běžných potravinářských fólií, místo do krabiček. Jsou nějaké podklady o jejich zdravotní nezávadnosti v teple? Četl někdo nějakou studii o tom jak je vůbec závadný či nezávadný alobal? I když se v něm peče. Vůbec si neumím představit dávat horké jídlo na potravinářskou fólii, ta se přece roztaví a rozhodně to nebude zdravé. Co vy na to? děkuji

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 27.01.19 17:08

Tak v alobalu se bezne griluje, to mi prijde normální. A v potravinářské fólii někdo děla knedliky a neroztaví se ;)

maskovak
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 2 inzeráty 27.01.19 17:56

@Tichošlápek a myslíš,že je to zdravé?je to hliník.....folie levný plast :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 27.01.19 18:01

@maskovak teď uz jen čistě můj osobní nazor - ano, myslím, ze je to v pohodě :)

maskovak
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 2 inzeráty 27.01.19 21:16
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >