Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Tak v alobalu se bezne griluje, to mi prijde normální. A v potravinářské fólii někdo děla knedliky a neroztaví se ![]()
@Tichošlápek a myslíš,že je to zdravé?je to hliník.....folie levný plast ![]()
@maskovak teď uz jen čistě můj osobní nazor - ano, myslím, ze je to v pohodě ![]()