Jak vyvolat porod po termínu? Co opravdu funguje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
balbala
Povídálka 11 příspěvků 02.04.10 21:17
jak vyvolat porod

ahoj mám už po termínu a malej je dost velikej.bojim se že budu muset na císaře.co mám dělat aby jsem si vyvolala porod a nemusela jít do nemocnice. dnes jsem umyla okna vysala a vytřela celý byt i schody,vyžehlila prostě vydrbala co se dalo.piju maliníkovej čaj čichám bilinky a pokoušela jsem se to vyvolat i masáží bradavek,s přítelem už v posteli nemůžem únavou a pořád nic.poraďte něco co opravdu funguje :dance:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Ifca1
Echt Kelišová 9035 příspěvků 02.04.10 21:23

Tak myslím, že jsi už zkusila všechno :lol:
Třeba máš špatně spočítanej termín… :think:
Vydrž , každý těhotenství jednou skončí- a ještě se ti po tom bude stýskat :mrgreen:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 02.04.10 21:23

Na toto tema je tu spousta diskuzi, pohledej.

Me pomohl odvar ze skorice, zazvoru a hrebicku, existuje jeste silnejsi vyprostovak z ricinoveho oleje, merunkoveho dzusu a panaka palenky, to vse ale pomuze, jen kdyz je vse nachystane.

Pomerne dost zalezi i na psychice, ja koupila posledni vec 10.4. a Mates je narozeny 11.4. rano, takze asi i pomohl pocit, ze uz mam uplne vsechno dokoncene, nachystane. No a taky ten odvar, ten jsem vypila 4.4. a pak mi tyden tvrdlo fest bricho, nekdy i po 2min, v pulce tydne odesla zatka a po prasknuti vody bylo za 2,5h hotovo.

balbala
Povídálka 11 příspěvků 02.04.10 21:28

no právě že jsem měla špatně spočítanej termín.teď podle ultrazvuku už má skoro 4kg.císaře se bojim.už mám doma úplně všechno dokonce jsme v uterý přivezli i kočárek a už mám nachystanou autosedačku.tak se jdu skusit podívat po tom hřebíčku to si nejsem jistá jestli ho mám.děkuju

nikulka
Echt Kelišová 9263 příspěvků 02.04.10 21:28

já taky dobalila tašku 4.2. a malá se narodila 5.2. a ještě byl sex a horká vana s masáží bradavek a to 3 tejdny před termínem

nikulka
Echt Kelišová 9263 příspěvků 02.04.10 21:29

nebo sklenička červenýho vína :lol:

balbala
Povídálka 11 příspěvků 02.04.10 21:32

tašku už mám měsíc zbalenou.už se nemůžu dočkat až tu bude.takže budu lektvarovat ale nejdřív teda skusim to víno to se mi zdá nejchutnější:)

nikulka
Echt Kelišová 9263 příspěvků 02.04.10 21:34

a skoušela si tu horkou vanu??já myslím že mi to pomohlo

Monika H.
Extra třída :D 12064 příspěvků 02.04.10 21:40

Napadlo mě ještě k tomu co tady bylo řečeno, zkus si popovídat s miminkem a říct mu, že už se na něj moc těšíš, že už má všechno na svůj příchod přichystané a že už by mohlo vykouknout ven, že si myslíš, že už je čas a nemůžeš se ho dočkat :-)

kadlina
Neúnavná pisatelka 17424 příspěvků 02.04.10 21:43

Já jsem se nedávno od PA dozvěděla kuriozní radu - prý zadělat na nudle a válet a válet. Jestli se k tomu dopracuju, tak určitě vyzkouším, přinejhorším budeme mít velkou zásobu nudlí :mrgreen: Já je ráda, ale většinou jsem líná :mrgreen: Jo a to mi připomíná, že to budu muset zahrnout do manuálu pro manžela - prohrabávat nudle :mrgreen: Abych je půl dne neválela a ony pak nezplesnivěly 8-o

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15320 příspěvků 02.04.10 21:45

Naložit se do teplé vany s deckou červeného a domluv se s budoucím tatínkem, ať je s tebou doma, když se tam naložíš. :wink: Vem si tam třeba knížku a přilívej teplou, až ti to začne chládnout. :mrgreen:

Lidka a Sami
Závislačka 4957 příspěvků 02.04.10 21:46

Někde jsem tu četla v předchozích diskuzích, jak vyvolat porod, že pomáhá rychlá procházka, chůze do schodů.

kadlina
Neúnavná pisatelka 17424 příspěvků 02.04.10 21:49
nikulka píše:
a skoušela si tu horkou vanu??já myslím že mi to pomohlo

Tak pod vanu se taky podepisuju, taky bych řekla, že mi to pomohlo poprvé, pak jsem si trošku u TV poskákala na míči a ráno jela.

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 02.04.10 21:53

Když mě přijímali do porodnice (v termínu) dr. mi říkala, že malá bude asi 4 kg… a měla 3340 g, takže pohoda a klid. Ono měření sona je jen orientační!
Navíc i 4 kg nejsou nijak moc… pořád je to ještě v normě… myslím, že se bojíš zbytečně.. uvidíš!!

A jak tu už bylo zmíněno, pokud není tvoje tělo připravené, sama si to nevyvoláš.. ani dr, neumí vyvolat,pokud není připraveno… mi 1 den dali tabletu a dozrání porodních cest a až 2 den vyvolávali. Dřív to prostě nešlo.

idule
Povídálka 24 příspěvků 02.04.10 21:58

Ja zkousela snad vsechno, horkou vanu, cervene vino, sex, chuzi po schodech, dlouhe prochazky - casto jsem mela dojem, ze uz domu ani nedojdu… A nepomohlo NIC. Pak jsem sla na raut - strasne jsem se prejedla, az mi bylo spatne, zapila jsme to malym panakem magistra a za 2 hodiny jsem zjistila, ze mam bolesti po peti minutach :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama