Jak z dluhů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 21:12
Jak z dluhů

Dobrý den. Je tu někdo, kdo se díky opravdu nějaké seriózní finanční/dluhové společnosti dostal z dluhů i přes záznam v registru bez zástavy nebo ručitele? Jsem v opravdu tíživé situaci, exekuce nemám, ale všechny moje měsíční splátky mě stojí skoro celý plat. Už to takhle dál nejde a potřebuju se z toho dostat. Rodina nepomůže. Děkuji za odpověď.

Reakce:
jezz1e
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 12.06.19 21:18

Seriózní oddlužovací společnost podle mě neexistuje ;-) Co prostě zkusit oddlužení?

Uživatel je onlineZumpa
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 12.06.19 22:20

Finanční společnosti tu jsou, aby tě ještě více oškubaly.

Ou
Echt Kelišová 8164 příspěvků 12.06.19 22:46

Seriozní dluhové poradenství tady

https://www.jakprezitdluhy.cz/…vych-poraden

Zajdi do té nejbližší se všema papírama a třeba něco vymyslíte. Rozhodně to nechceš řešit podle rad z internetu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 10:03

Řešit dluhy vytvářením jiných dluhů je nesmysl. Přes záznamy v registru vám nikdo seriózní nepůjčí za nějaký normální úrok. Jděte a vyříďte si insolvenci. Tou vyřešíte dluhy jednou provždy. Mluvím z vlastní zkušenosti. Už jsem v oddlužení rok a bylo to to nejlepší rozhodnutí mého života.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 10:18
@Anonymní píše: Řešit dluhy vytvářením jiných dluhů je nesmysl. Přes záznamy v registru vám nikdo seriózní nepůjčí za nějaký normální úrok. Jděte a vyříďte si insolvenci. Tou vyřešíte dluhy jednou provždy. Mluvím z vlastní zkušenosti. Už jsem v oddlužení rok a bylo to to nejlepší rozhodnutí mého života.

Bojím se ostudy. Nebo že na to přijde nekdo z rodiny. Je oddlužení veřejné? Myslím tím, jestli to někde visí na nějaké veřejné tabuli..?

jezz1e
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 13.06.19 10:21
@Anonymní píše:
Bojím se ostudy. Nebo že na to přijde nekdo z rodiny. Je oddlužení veřejné? Myslím tím, jestli to někde visí na nějaké veřejné tabuli..?

Ano, insolvencni rejstrik je verejne pristupny na internetu. Ale fakt je to lepsi nez cekat, az zaklepe exekutor. To taky neutajite.

Lalelale
Závislačka 4986 příspěvků 13.06.19 10:40
@Anonymní píše:

Píšeš, že rodina ti v tíživé situaci nepomůže. Pokud si tě navrch budou lustrovat na netu, tak ti jejich názor může být upřímně jedno. Zajdi se poradit tam, jak radila @Ou a hlavně to neřeš další půjčkou. Nikdo seriózní ti v této situaci totiž půjčku nedá. Máš vůli to řešit, to je hlavní. Držím palce

JTom
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 13.06.19 10:59
@Anonymní píše:
Dobrý den. Je tu někdo, kdo se díky opravdu nějakéseriózní finanční/dluhové společnostidostal z dluhů i přes záznam v registru bez zástavy nebo ručitele?

Nic takového nemůže existovat. To je jako kdyby někdo chtěl seriózní společnost na hubnutí. Obojí vzniká z nepoměru příjmů a výdajů. V případě dluhů je potřeba zvýšit příjmy a snížit výdaje. Půjčovat si na splácení dluhů je naprostá volovina. Je potřeba prodat všechno, co není potřeba k holému životu a kupovat jen to, co je nezbytné k holému životu. Ostatně tak často propagované odddlužení není nic jiného, jen s účastí dalších placených účastníků. Se svým příjmem se ale stejně každý musí naučit hospodařit sám.
Insolvence i exekuce jsou veřejné. Ani okrajově nechápu, proč by o tom neměla vědět rodina. Vždyť to by měli být první, kdo by měli pomoct s radou jak hospodařit, případně i s půjčkou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 06:41
@Anonymní píše:

Ano, rejstřík je veřejný, ale to by nejdřív muselo někoho napadnout se podívat, jestli tam jste, nebo zadávat vaše jméno do Googlu. O mě to ví jedna kamarádka, jeden kamarád a můj přítel plus tedy účetní v práci. Neví to ani moji rodiče, ani další lidi a jestli to někdo ví, tak asi taktně mlčí :grinning:

Váš příspěvek
Reklama