Anonymní účet - mám exekuci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 09:35
Anonymni ucet

Ahojky chci se zeptat zda existuje nejaky tajny ucet.Mam exekuce a nemuzu mit ucet a ani syn jelikoz moje exekuce prisly na jeho ucet.Sice me to chodi na slozenku, ale potrebovala bych mit nejakou castku drive nez dojde slozenka.Jde o to ze exekutori zablokovali ucet i moji maminky protoze mame stejne prijmeni a zjistily ze jsem jeji dcera.Mate nekdo nejake zkusenosti a stejny problem jako ja? A jestli je nejaky tajny ucet kam me budou chodit penize z pracaku tak jestli to maji jak zjistit exekutori dekuji za prispevky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Ennny
Závislačka 4048 příspěvků 12.06.19 09:39

Ne neexistuje přesně pro tyto případy…musela bys ho vytvořit na jiné jméno.

Uživatel je onlinestinga
Echt Kelišová 8417 příspěvků 12.06.19 09:42

Tak kdyby to šlo, tak by exekutoři mohli zavřít :nevim:

Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 12.06.19 09:44

Vzdyt je to nesmysl. Prece nemuzou obstavit ucet tvoji matce nebo synovi ne? Proti tomu se lze branit.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 12.06.19 09:58

Ano, existuje, nazývá se to maření exekuce a je to ještě větší průšvih, než exekuce samotná.

lachtanice86
Echt Kelišová 8663 příspěvků 12.06.19 09:58

Přestaň hledat kličky jak neplatit.

Kotatko03
Echt Kelišová 8831 příspěvků 12.06.19 10:00

Oficiální cestou to nelze a pokud by se ti něco takového povedlo a přišli by na to, tak je to hoooodně velký průšvih. (Trochu se mi nezdá, že by zablokovali účet syna a mamky, to je zvláštní) :nevim:

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 12.06.19 10:05

To je super - ty si svými dluhy a podvody a utěky před důsledky těch dluhů zničila svou rodinu a hledáš další cestu jak podvádět? Je ti jasné, že kdyby se věřiteli chtělo, tak tě klidně může zkusit stíhat a přidat k tomu reálné tresty?

Gratulki.

Přestaň utíkat před důsledky svých činů, zajdi si do nějaké spolehlivé dluhové poradny, vyřiď si oddlužení, splať tu část závazků, co můžeš a hlavně už si nepůjčuj!

https://www.jakprezitdluhy.cz/

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 12.06.19 10:10

Pokud vím nemohou ti obstavit ůčet syna nebo matky. Měla jsem taktéž tento problém a peníze jsem si nechala zasílat na ůčet bratra a v pohodě. Jediná rada peníze v hotovosti nebo na složenku. Maminka by se mohla bránit. exekuce je vydávána na Rč a nelze zablokovat ůčet který je veden na jiné rč než tvé…

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 12.06.19 10:13

A takove zenske vychovavaji deti :poblion: :poblion: :poblion:

Agusaguss
Stálice 83 příspěvků 12.06.19 10:20

Pokud si tam nechavala posilat prachy dobre.jim tak

Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 12.06.19 10:20
@Ufinka87 píše:
Pokud vím nemohou ti obstavit ůčet syna nebo matky. Měla jsem taktéž tento problém a peníze jsem si nechala zasílat na ůčet bratra a v pohodě. Jediná rada peníze v hotovosti nebo na složenku. Maminka by se mohla bránit. exekuce je vydávána na Rč a nelze zablokovat ůčet který je veden na jiné rč než tvé…
w

Bud jednal exekutor neopravnene nebo zakladatelka mela napujcovano i pres matku i syna. Jinak to proste neni mozne :think:

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 12.06.19 10:21
@Kaileee píše:
A takove zenske vychovavaji deti :poblion: :poblion: :poblion:

Pozor, za takové názory se tu skoro lynčuje :mrgreen:

Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 12.06.19 10:22
@Agusaguss píše:
Pokud si tam nechavala posilat prachy dobre.jim tak

Ani tak to podle me nejde. Nebo lze ale musi k tomu byt povoleni. Zakladatelka neuvadi spravne info. Ale i kdyby jednal exekutor neopravnene, pochybuju ze se bude umet branit.

PaníBovaryová
Kelišová 5146 příspěvků 12.06.19 10:29

Anonymni ucet neexistuje. Vzdy je na rodne cislo

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama