Opožděná splátka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
simona20
Nováček 2 příspěvky 07.06.19 12:02
opozdena splatka

Dobry den chci se zeptat mam u nebankovni spolecnosti pujcku a spozdil jsem se se splatkou o dva mesice coz dela 4000kc tak jsem dnes volal s panem a rekl jsem ze bych dneska mohl uhradit 1500kc zbytek penez ve stredu muze mi byt dana exekuce kdyz poslu nejakou castku? dekuji za odpoved dvorak jakub

Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 07.06.19 12:05

Exekuce je delsi proces. Pro ne vyhodnejsi je, kdyz sem tam z vas neco dostane. Hlavne dluzna castka diky urokum a poplatkum urcite narusta velmi rychle. Takto to nikdy nesplatite.

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 07.06.19 12:09

Exekuce asi ne, ale budou tam narůstat úroky z prodlení (u těch nebankovek bývají vysoké) a ve finále zaplatíš třeba dvojnásobek co sis půjčil.

DeeDee.518
Kecalka 377 příspěvků 07.06.19 13:20

No exekutora hned nepošlou. Ale ty úroky vám solidně vystřelí. Už teď pravděpodobně dlužíte víc než ty 4 000. Trochu pohněte a pokuste se doplatit všechno, co musíte co nejrychleji. Zkrouhněte všechny výdaje, které nejsou nezbytně nutné a ty peníze dejte na splátky. A pro příště už si u nebankovních společností nepůjčujte. Jsou to hrozní vydřiduši.

Váš příspěvek
Reklama