Reklama

Jak začít psát blog?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jednanestastna
Povídálka 11 příspěvků 29.08.18 19:44
Jak začít psát blog?

Ahojky!
Chtěla bych začít psát na svůj blog, ale jak tak přemýšlím, ani nevím o čem bych psala…je mi z toho smutno, celkem sem cekala, ze budu mit nápadu hafol :roll: porad te mi o cem bych mohla psat, diky ;)

Reklama

Reakce:

janca0101
Kecalka 246 příspěvků 29.08.18 19:58

Co takhle své myšlenkové pochody, názory, různé situace, třeba úsměvné které si v ten den prožila, pohled na současné dění apod.? A jestli nemáš vlohy pro dlouhé články, tak doporučuji použít spíše Twitter, byla jsem skeptická, ale poté, co jsem tam našla správné lidi, co sdílejí například ty úsměvné situace ze života, je to úplně rozdílná komunita než např. na FB. Jestli to budeš chtít zkusit, tak ti potom můžu poslat do zprávy pár lidí, které sleduji a jejich profily za něco stojí :)

Taka
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 29.08.18 19:59

Ve tvé situaci bych měla strach, že to nedopadne… Podle mě by mělo být nejdřív téma, nějaký zájem, o kterém budu psát, nápad, čím bude můj blog zvláštní a čím čtenáře zaujme. Opačně mi to přijde zvláštní, ale budiž, i to by mohlo vyjít :)
Jinak si projdi ostatní blogy, promysli si, co všechno chceš o sobě říct. Protože se dá psát „veřejný deníček“ zábavnou formou, ale i naopak třeba blog s recepty, kde na sebe nemusíš říct vůbec nic.
A taky nevím, jestli ještě dneska blogy jako takové letí… To spíš stránky na facebooku, instagramu. No promysli to ;)

Tableta
Závislačka 3967 příspěvků 29.08.18 20:00

Pokud nevíš, o čem chceš psát, tak ani nepiš. Nemá to smysl. Bylo by to fiasko. :nevim: Buď máš o čem psát a píšeš. Pokud nemáš nápad, tak si radši kup v papírnictví bloček a píš si deník. Sama pro sebe.

Moise
Hvězda diskuse 35452 příspěvků 29.08.18 20:03
@Jednanestastna píše:
Ahojky!
Chtěla bych začít psát na svůj blog, ale jak tak přemýšlím, ani nevím o čem bych psala…je mi z toho smutno, celkem sem cekala, ze budu mit nápadu hafol :roll: porad te mi o cem bych mohla psat, diky ;)

No ale to ti chybí zcela zásadní věc, kterou - obávám se - ti neporadí nikdo. :nevim:

Emimin7
Echt Kelišová 8172 příspěvků 29.08.18 20:12

Já mít blog, tak tam filosofuju. :)

Emimin7
Echt Kelišová 8172 příspěvků 29.08.18 20:12

Jinak vybral bych si být tebou zúžováním výběru.

Alkata
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 29.08.18 20:47

Kdyz nevíš o čem psat tak to mas smůlu. Navíc doba blogu je uz davno pryč.

Barinec
Kecalka 255 příspěvků 29.08.18 22:31

Ja mam zase napadu a temat furu, ale nechce se mi psat a nemam potrebu to sdilet na webu s kdekym. Pokud nemas tema a chces blog jen tak, protoze ho maji vsichni, radeji nic nepis. Radeji pis denik sama pro sebe, funguje jako zdroj poznani o sobe same a to je podle me uzitecnejsi, nez jakykoliv blog na internetu.

stinga
Závislačka 3543 příspěvků 10 inzerátů 29.08.18 22:35

@Jednanestastna šmarjá :zed: když ani nevíš, o čem psát :mrgreen: tak žádný blog psát nezačínej, to fakt není povinné, aby každá puberťačka psala blog :zed:
koho to zajímá

stinga
Závislačka 3543 příspěvků 10 inzerátů 29.08.18 22:36
@Alkata píše:
Kdyz nevíš o čem psat tak to mas smůlu. Navíc doba blogu je uz davno pryč.

přesně tak, je to trapné

Zuzka2012
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 30.08.18 18:25

Nejdřív by to chtělo fakt to téma. Co tě baví, zajímá, o čem bys dokázala dlouho povídat nebo radit ostatním? A nemyslím si, že doba blogů je pryč, když budeš originální, můžeš klidně začít i uspět hned. Já začala letos. ;) Ale je fajn to doplnit i Facebookem nebo Instagramem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama