Jak zapisovat menstruaci

Anonymní
27.2.10 18:20

Jak zapisovat menstruaci

Ahoj holky, chtěla bych se Vás zeptat, jak zapisujete menstruaci, respektive ptám se, protože jsem teď četla článek, ve kterém bylo psáno, že příjde-li MS po 18.00 hod, tak už se zapisuje jako by přišla druhý den..nikdy jsem o tom neslyšela, jsem neznalá :nevim: , tak se chci zeptat, jestli to tak opravdu je… posunulo by se tak o 1 den počítání plodných dnů, cyklu, atd. o jeden den, tak ať vím…Díky moc za rady!!! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
27.2.10 18:39
Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla bych se Vás zeptat, jak zapisujete menstruaci, respektive ptám se, protože jsem teď četla článek, ve kterém bylo psáno, že příjde-li MS po 18.00 hod, tak už se zapisuje jako by přišla druhý den..nikdy jsem o tom neslyšela, jsem neznalá :nevim: , tak se chci zeptat, jestli to tak opravdu je… posunulo by se tak o 1 den počítání plodných dnů, cyklu, atd. o jeden den, tak ať vím…Díky moc za rady!!! :palec:
8-o

O tom nic nevím a rozhodně jsem to tak nedělala. Já jsem si značila do kalendáře jen první den MS a nenapadlo mě odlišovat, jestli přišla ráno nebo večer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7643
27.2.10 18:54

Něco na tom holky ale bude,před druhým těhu mi dr. říkal když dostanu ms třeba ve 20 hod a tak tak že mám napsat do údajů už následující datum.

např. 3.6. ve 20.00 jsem dostala ms a mám zakřížkovaný první den ms 4.6.

ale jinak se v tom taky moc nevyznám :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9189
27.2.10 19:10

Tak já jsem to teda nedělala… Ale měřila jsem si teda BT, takže jsem ty plodný dny nemusela odhadovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12664
27.2.10 19:19

Hm, tak to jsem nikdy neslyšela. Je fakt, že díky HA jsem měla MS v devět ráno, takže celkem bezpředmětné a bez HA byla tak nějak dopoledne. Do kalendáříků jsem si značila kroužek a dny jsem pak od kroužku protáhla čárou (abych věděla, jak dlouho MS trvala).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29037
27.2.10 19:26

Někde jsem o tom četla,prý se to má dělat tak,jak píše anonymní..Ale jelikož jsem nikdy naštěstí nepatřila ke snažilkám,neřeším to :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.10 19:29

Jenom takovy pruzkum - holky s HA, take si vedete MS kalendar? Ja ne, jak to mam pravidelne, tak to dokazu odpocitat. Posledni prasek doberu v pondeli a MS dostanu v sobotu kolem 7:00. Tak me nic nenuti si kalendar vest, k cemu je to jeste dobre (pokud tedy nemerim BT a potrebuji to jen pro lekare jednou rocne na prohlidku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
6.3.10 19:33

I me to rikala mudra, ze to tak je. Takze ano az dalsi den…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama