Reklama

Jak zhubnout v pase :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barborika
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 05.02.17 18:12
Jak zhubnout v pase :-)

Ahojda, prosím o zkušenosti těch, které podobný problém řešili :-), tj. cvičení, hubnutí, apod. díky :)

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 18:18

Vrť se denně na ocase :dance:

Mefag-r
Kecalka 398 příspěvků 05.02.17 18:23

Vynechat z jídelníčku lepek :pankac:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 05.02.17 18:26
@Barborika píše:
Ahojda, prosím o zkušenosti těch, které podobný problém řešili :-), tj. cvičení, hubnutí, apod. díky :)

Hodně pít, hodně uklízet (prostě aby jsi neměla čas sedět a nemyslela na jídlo), sedy/lehy, pokud na ně nejsi zvyklá, tak první týden 10 ráno a 10 večer, další týden 15 ráno a 15večer, další 20 ráno 20 večer až do 35 ráno a 35 večer, udržovat stálý počet. Doplň dřepy, i ty napomáhají hubnout břichu. Dřepy dle svých možností, jak tě to bude bavit, např 20 dřepů jednou denně v poledne. Ale pamatuj že cviky jsou na zhubutí, ale hlsvně na zpevnění. Břicho hubne hlavně pokud budeš pít denně 2l nesladkého pití (ideálně nesyceného-nafukuje), jíst malé porce!!! díky kterým podpoříš trávení :palec:

marfra
Generální žvanilka 23200 příspěvků 28 inzerátů 05.02.17 18:26

@Barborika na pas a celkove bricho je nejdulezitejsi strava. Cvicenim uz ho spis jen zpevnite, ale ploche pekne brisko udelate hlavne stravou. Mne se treba osvedcilo nejist vubec zadne pecivo a samozrejmne rychle cukry a tucne jidla. Dva mesice po porodu jsem mela bricho ploche jak nikdy v zivote :mrgreen: (tuhle dietu jsem ale drzela nedobrovolne, prvni syn trpel hodne na brisko, pul roku jen prorval a jelikoz jsem mela strach aby se to neopakovalo i u druheho, tak jsem vysadila vse co by ho mohlo nadymat ci zpusobovat zacpu, kojila jsem).

Afrikana
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 05.02.17 18:37

Delat jenom sedy-ledy a drepy je nesmysl. Pokud posilovat telo, tak komplexne. Konkretne sedy-ledy pretezuji primy brisni sval a navic naprosta vetsina lidi ma ochable sikme brisni svaly. Krome toho je u sedu-lehu dulezita technika, aby si clovek nehuntoval zada - protoze pokud nejake brisni svaly nema, tak ten cvik taha predevsim zady a krkem a to je spatne… A jenom drepovat je taky k nicemu. Obzvlast pokud zakladatelka zna drepy akorat ze zakladky a nevi, jak se maji delat spravne :nevim:

Omez v jidelnicku jednoduche cukry (sladidla, marmelady, cukrovinky, mlecne cokolady, sladke pecivo…), neprecpavej se komplexnimi cukry (testoviny, brambory, pecivo, ryze), dohledni na to, abys mela dost bilkovin (bezny smrtelnik jich ma v dennim prijmu malo) a primerene tuku (zapisuj si jidlo treba do kalorickych tabulek), jez dostatek zeleniny, a pokud nejsi fanda behani, tak hodne chod idealne sviznym tempem (treba 7-10 km denne, jsou na to v telefonu aplikace, ktere funguji jako krokomer a meri to) nebo si 3× tydne zajdi na orbitrek do fitka a ubehni na nem 10 km. Jak nekdo nade mnou pise, tak bricho je predevsim o jidle. Pohybem to hubnuti podporis a nemusis pocitat kazdou kalorii (coz ale neznamena, ze si vecer das k serialu sacek bramburek nebo cokoladu).

Kelsey
Hvězda diskuse 44210 příspěvků 05.02.17 18:41

Prestat jest bile pecivo a vsechnu takovou mouku (nahradit zitnou), nejest veci kde je cukr. Pridat bilkoviny a i kdyz nekdorekne neni treba, tak si i zacvicit, to jeste zily nikomu neutrhlo.
A jeste nedávno v sama doma ukazovali cviceni na panevni dno to tez kdyz se cvici pomaha brichu, najdi si archiv.
Pry to tam bylo vickrat, ja videla jen kousek jednoho vstupu nahodne.

Kelsey
Hvězda diskuse 44210 příspěvků 05.02.17 18:42

A na pas je dobre behat.

quinsley
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 1 inzerát 05.02.17 18:43

Podle mě typ postavy „jablko“ nezhubne pas skoro nikdy :-(

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 05.02.17 19:12

@quinsley dovolim si nesouhlasit, vsechno je to o vuli a sebekazni!

Jinak ja k tomu vsemu, co tady bylo receno doporucuju jeste kardio. Budes pekne palit tuky. Posilovani je sice fajn, ale je to k prdu, kdyz svaly zustanou skryty pod pneumatikou :mrgreen:

axelina
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 3 inzeráty 05.02.17 19:20

@Barborika mě pomohla jen liposukce na špek v pase :-) nejlepsi rozhodnutí meho života předtím jsem se 15 let trapila cvičenim apod a stejně špek v pase byl furt

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 05.02.17 19:34

Mně se povedlo jednou. Když jsem měla střevní potíže a strávila dva dny na wc. Břicho jsem měla jak nikdy :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama