Jak zklidnit Gumídka

26918
20.2.21 12:05

Jak zklidnit Gumidka

Berte prosím diskuzi s nadhledem a humorem.
Hledám tipy, jak trochu vyklidnit aktivce. Včera jsem už uvazovala nad makovým odvarem (vtip). To bylo po přihlášení, že chce oblek, jako má Flash, aby mohl běhat i po stropě, protože po zemi to je nuda.
Pohybu má dost - většinu odpoledne litá venku, cukr ji minimálně. Co používáte vy :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20201
20.2.21 12:17

Rum, ale pro sebe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
20.2.21 12:18

Paličku na maso nebo kurty. Taky jen humor :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16481
20.2.21 12:26

Alkohol pro rodiče

posílat dalš členy rodiny aby ho venku utahali nejrůznějšími a co nejdivnějšími způsoby pohybu.

jen co to půjde předat ho do péče trenérů sportu co ho bude bavit - několikrát týdně.

Můžete zkusit trénovat nějaké relaxační metody a prodat je jako jedi triky, kouzelnický či samurajský výcvik, jestli už ho tyhle věci baví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4453
20.2.21 12:35

Já používám zahradu. Zatímco doma mi shazuje obrazy ze zdi, tak venku stojí a čumí, nebo si opatrně postrkuje tatru. Nemá rád sníh, zimu. Takže jemu dám jégrovky, sobě naliju jégra a jdem na terasu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53507
20.2.21 12:44

Mame dva domaci kocoury. Decka se vyradi litanim po baraku. Kdyz maji kocouri hravou naladu, tak se tady nahani. Ten mladsi je uchyl na sponky a gumicky do vlasu :mrgreen:. Decka si ho naucili aportovat a maji radi, kdyz se nekde za roh ukryji a hledaji se, pak vyskoci, utecou. Takze s nima porad decka doma blbnou, divoci. Nebo na zahrade se zabavi. Uz neni snih, ale da se na kolobezky, kolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
20.2.21 13:07

My jsme doma v panelákovém bytě vybourali jedny dveře, tudíž je obývák i kuchyně průchozí kolem dokola, stejně jako předsíň. Takže mladej obíhá, běžně dá i 40 koleček :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26918
20.2.21 14:16

@Čičorečka náš Gumidek už je starší. Ten venku běhá, leze po stromech a mě k tomu ani moc nepotřebuje.
@Kocourek333 náš běhá kolem domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat