Jak zkrátit menses?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.4.21 13:15

Jak zkrátit menses?

Ahoj, mam nehormonalni telisko, jenze nejdrive spinim tak 5 dni ze uz je to na vlozku, pak krvacim 5 dni a pak spinim treba 5-7 dni :( 15 dni je strašne dlouho, myslela jsem si jakej budu mit klid…ale je to fakt dlouhý, exiatujou nejake leky na zkraceni menses? Pry neco existuje ale nevim zda je to dobre…ma nekdo zkušenosti? Je to na predpis nebo volne prodejne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
490
10.4.21 21:43

Nitroděložní tělíska sice ženy spolehlivě chrání před otěhotněním, ale u některých žen způsobují nepříjemné vedlejší účinky. Jedním z nich je dlouhé nebo silné krvácení při menstruaci nebo mimo ní. Mám dojem, že žádné pilulky Ti nepomohou. Často tyto potíže samy zmizí po nějaké době po zavedení, když si děloha na tělísko zvykne. Může to trvat i delší dobu, zvlášť, pokud jsi ještě nerodila. Nepíšeš, jak dlouho tělísko máš, ale nesnaž se ho předčasně zbavit a ztratit tak spolehlivou ochranu, která nevyžaduje každodenní pozornost a může Ti sloužit několik roků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 22:03

@Lemrucha ja uz dítě mam a dalsi neplánuji. Ale pry existujou nejake leky na oddaleni, nevim no ale je to neprijemny takovou dobu. Jinak telisko mak uz skoro rok a stale to trva. Vadi mi hlavne to dlouhe spineni pred i po :(

• Citovat
  • Nahlásit
490
10.4.21 22:28

Přípravek na oddálení menstruace se jmenuje Norethisteron a je jen na lékařský předpis. Ve Tvém případě ovšem nejde o normální menstruaci, ale o krvácení/špinění způsobené tělískem. Tělíska se pokud možno nezbavuj, je to lepší, než abys musela žít v neustálém strachu nebo řešit interrupci. Bylo by možné také vyzkoušet hormonální tělísko, to může krvácení zeslabovat, ale i s ním mohou potíže trvat, přitom je podstatně dražší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat