Reklama

Jak zvýšit imunitu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pufik20
Kecalka 338 příspěvků 07.02.18 19:09
Jak zvýšit imunitu?

Poradíte jak zvýšit imunitu? Každou chvilku má naše rodina rýmu, teplotu. Za celou zimu nebylo 14 dní kdy by byla celá rodina zdravá. Od batolete až po chlapa… :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kopretinnka112
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 07.02.18 19:13

Nevím, jakým způsobem žijete, ale mně pomohly procházky venku (i v zimě), více ovoce a zeleniny, dostatečný pitný režim a umývat často ruce, min. po každém návratu z venku/obcho­du/školy/práce.

Anomisss
Kecalka 395 příspěvků 07.02.18 19:22

@pufik20
Colostrum - kravske mlezivo vyhradne od firmy LR, tekute (ucinkuje rychleji na akutni stavy),tablety. Uzivaji deti i dospeli v okoli, jsme bez nemoci, nebo ji zazehname hned v pocatku.

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 07.02.18 19:32

My jsme na tom dost podobne, od zacatku roku se vsichni stridame…mladsi syn mel ted kvuli komplikaci virozy i atb. Ja uz taky nevim, co zkusit. Myslim ze ovoce a zeleniny mame dost, casto delam i vyvary a smoothie drinky. S chozenim ven je to trochu horsi, kdyz jsme permanentně nastydnuty…ja s manzelem jsme ted zacali jist cinske kysane zeli Kimchi, pry velmi zdrave a detem davam kozí colostrum, ktere je drzelo od zari az do prosince, to skoro nemarodily, ale teď je to hrůza…taky si nechám poradit.

Bike L
Kecalka 156 příspěvků 07.02.18 19:36

Osobně jediné sport. Dřív neustále bolest v krku a rýma. Od té doby co jezdím za každého počasí na kole jako když utne.

lachtanice86
Kelišová 6071 příspěvků 07.02.18 19:45

Procházky venku i v zimě. Ovoce a zelenina. A jsem dva roky bez rýmy. Nutno zvyšovat po celý rok.

pufik20
Kecalka 338 příspěvků 07.02.18 19:49

@Anomisss Mohou to i batolata?

Klára-z-Prahy
Kecalka 275 příspěvků 07.02.18 19:52

Tak akční rady už tu padly, za sebe mohu vřele doporučit ještě tu pasivnější - čaj s echinaceou - prolévám se tím pravidelně zhruba rok a ten rozdíl je u mne ohromný. Poprvé po mnoha a mnoha letech jsem přežila prosinec a leden bez toho, abych odpadla nachcípaná do peřin.

S echinaceou budou asi různé čaje a preparáty, ale já po zkušenosti s jinými čaji sáhla po čajích od firmy Grešík a už jsem u nich zůstala. Krom toho, že to pomáhá, mi taky vysloveně ten čaj chutná. Nicméně kolegyně měla tuším i nějaké kapky či co.

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 07.02.18 20:14

Letos jedeme Preventan, dospělí i školková dcera, ta navíc dostává jednou týdně na doporučení dětské dr. jednu tubu Oscillococcinum (loni ji to udrželo, že měla rýmičku/kašlik 1× za dva měsíce) a tuhle zimu jen viróza a občas nudle.
Co ve svém věku nechápu, jak souvisí např. otužování a procházky s imunitou, zásadní je, jestli někdo něco neprskne. Jestli je někdo ochotný mě dovzdělat, budu ráda. Vážně. Jen ne prosím obecné hlášky typu „otužování posiluje imunitu“ to jsem četla xkrát, ale nikde jsem se nedočetla, jak. :nevim:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 07.02.18 20:37

Nám se osvědčilo Colostrum, od LR nebo bio-colostrum účinek naprosto stejný, jen bio-colostrum je výrazně levnější.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1890 příspěvků 07.02.18 20:38

Za nás pravidelně sauna 1-2× týdně od září, včetně dětí. Každý den kysaná zelenina (zelí, pickles) a já ještě beru kapsle s hlívou s rakytníkem od listopadu do března, protože často přicházím do styku s nemocnými lidmi. Jedno dítě bere jeěště probiotika, ale to má hlavně kvůli atopáku. A hýbat se, hýbat se, hýbat se.

Anomisss
Kecalka 395 příspěvků 07.02.18 21:22

@pufik20
Urcite ano, muze se od sesti mesicu, je to ciste prirodni produkt, podleha velmi prisnym kontrolam. Mlezivo neni teplotne upravovano, diky tomu ma ze vsech znacek jednoznacne nejvyssi kvalitu. Neni to levna zalezitost…minuly rok jsem byli ve stejne situaci jako vy. Dite neustale marodilo, doktorka uz nevedela co s nim, v lekarne jsme nechali majlant, po pul roce neustalych viroz, kasle, rymy, Colostrum jedine velmi rychle pomohlo, od te doby doporucuju vsem, kamaradky jsou velmi spokojeny.

Verun83
Echt Kelišová 8688 příspěvků 33 inzerátů 08.02.18 05:11
@Anomisss píše:
@pufik20
Colostrum - kravske mlezivo vyhradne od firmy LR, tekute (ucinkuje rychleji na akutni stavy),tablety. Uzivaji deti i dospeli v okoli, jsme bez nemoci, nebo ji zazehname hned v pocatku.

Neni nutne vyhradne od lr. Da se koupit mnohem levneji od stejneho dodavatele jako ma lr. Jen se neplati do mlm systemu.

Anomisss
Kecalka 395 příspěvků 08.02.18 10:30

@Verun83
Tak mi prosim poradte, ktere to je, protoze to od LR je skutecne drahe. Mate vyzkouseno, ze funguje stejne dobre?

Verun83
Echt Kelišová 8688 příspěvků 33 inzerátů 08.02.18 11:08
@Anomisss píše:
@Verun83
Tak mi prosim poradte, ktere to je, protoze to od LR je skutecne drahe. Mate vyzkouseno, ze funguje stejne dobre?

Je to to bio-colostrum. Majo stejneho dodavatele. Stejnou kvalitu. Je mozne to overit u prodejce. A dle zkusenosti lidi funguje stejne.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >