Reklama

Roční dítě problém s hlavičkou nebo rostou stoličky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MonigueKasp
Nováček 10 příspěvků 07.02.18 00:50
Roční dítě problém s hlavičkou nebo rostou stoličky?

Ahoj maminky mám otazku, spíše je to otázka pro doktorku ale uklidní mne pokovad ma někdo podobnou zkušenost… Malá má teď rok a tři týdny zpět je úplně jiná holčička momentálně je víc unavená pořád breci špatně spi i jist moc nechce a hlavně mi pokládá hlavičku na jednu stranu jak kdyby ji bolelo ouško a u toho kolikrát brečí.. Další den začala otacet hlavičkou neli hazet a taky u toho pobrekava..a hlavně se stále chytá za hlavičku jak kdyby ji bolela.. no není to příjemný pohled..jediné co mne napadlo že ji rostou stoličky… tak doufám že tomu tak bude.. jsem objednana k lékarce takže doufám že zjistíme o co jde..ach jo :(

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3571 příspěvků 1 inzerát 07.02.18 04:41

Vis co, ja bych se k dr neobjednavala a sla rovnou. I na orl.

MonigueKasp
Nováček 10 příspěvků 07.02.18 05:26

No kdybych byla v ČR tak rovnou letím na Orl nebo řeknu obvodacce ať mě posle na neuro..jenže žijeme v UK a tady je zdravotní péče úplně jiná neli na prd… :(

Halamka
Závislačka 3571 příspěvků 1 inzerát 07.02.18 05:50

@MonigueKasp tak uz chapu, bylo mi to divny.
Pokud je to ucho, zkus stisknout misto pod laluckem, tesne pod uchem mezi celisti a krkem. Tam to boli, pokud je v uchu zanet. Take boli nejvic v noci v leze.
Dasnicky ma cervene, natekle?

MonigueKasp
Nováček 10 příspěvků 07.02.18 06:05

Ok zkusím to s tím uchem a ano malá ze spaní breci ale i přes den ne tolik ale pobrekava.. A dasne jsem ji nezkoumala vzhledem k tomu že nechce otevřít pusu i čištění zubů je s ní občas boj ale zkoušela jsem ji kdyz spala nahmatat vzadu stoličky a nic :nevim: jako být v ČR tak se ani neptam a rovnou běžím s malou na Orl.. jenže tady musíš si zavolat udělat schůzku( můžeš čekat klidně týden dva ) lékař ji prohlidne a on uzná za vhodne jestli ji pošle někam na vysetreni nebo ne se bojím že ji odbude a já se budu zase vztekat. Je to opravdu o nervy. :zed:

Halamka
Závislačka 3571 příspěvků 1 inzerát 07.02.18 06:26

Nezavidim, cetla jsem o zdravotni peci v Britanii a asi si ani neuvedomujeme, jak to mame v CR fajn.
Drzim pesti, at je dobre :mavam:

miluver
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 07.02.18 07:39

Ahoj @MonigueKasp zakladnim priznakem rustu stolicek je i to, ze si deti jakoby mudlaji uši, ;) pokud ma osko ciste, bez zapachajiciho vytoku/ hnisu, budou to zoubky :kytka:

Russet
Extra třída :D 10946 příspěvků 07.02.18 08:14
@MonigueKasp píše:
Ahoj maminky mám otazku, spíše je to otázka pro doktorku ale uklidní mne pokovad ma někdo podobnou zkušenost… Malá má teď rok a tři týdny zpět je úplně jiná holčička momentálně je víc unavená pořád breci špatně spi i jist moc nechce a hlavně mi pokládá hlavičku na jednu stranu jak kdyby ji bolelo ouško a u toho kolikrát brečí.. Další den začala otacet hlavičkou neli hazet a taky u toho pobrekava..a hlavně se stále chytá za hlavičku jak kdyby ji bolela.. no není to příjemný pohled..jediné co mne napadlo že ji rostou stoličky… tak doufám že tomu tak bude.. jsem objednana k lékarce takže doufám že zjistíme o co jde..ach jo :(
Šla bych dřiv než po třech týdnech na ORL. Musí ji bolet ucho. Syn nikdy tohle při růstu stoliček nedělal. Jestli to nebude ucho, doktor ti jistě poradí, kam dál na vyšetření. Nenech ji trápit.

miluver
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 07.02.18 08:27

@Russet ucho jí bolet nemusí…to že to neměl
váš syn, neznamená, že to není normální :) jak jsem psala, je to naopak celkem běžné, protože bolest se táhne po trojklaném nervu…

MonigueKasp
Nováček 10 příspěvků 07.02.18 10:16

@Russet jak sem říkala tady na Orl jen tak nemuzu jít bohužel…musím jít k normalnimu lékaři a ten možná mě někam pošle tady si nemohu ordinovat sama.. kdybych byla v ČR tak jak říkám nenechám ji cekat a běžím rovnou na Orl ale tady to tak nechodi…tady vám udělají appointment neli schuzku u lékaře klidně i za dva týdny a vy nemůžete dělat bohužel nic :nevim: je to tady vážně na prd se zdravotnictvim :,( :,( proto i píšu sem kdybych byla v Čechách tak sem nepíšu pac vím co mám dělat ale tím že jsem daleko tak se ptám na zkušenosti ostatních.

MonigueKasp
Nováček 10 příspěvků 07.02.18 10:23

@Halamka děkuji já doufám že bude ok zítra jdeme k lékaři řekla jsem že je to akutní tak nebudu čekat dlouho.. naštěstí jindy to je vážně problém…si pamatuji že sem byla v 28 týdnu tt a krvacela jsem a nechali mě čekat 4 hodiny než mě vzali :nevim: no hruza vážně buďte rádi za zdravotnictví v cr :potlesk:

MonigueKasp
Nováček 10 příspěvků 07.02.18 10:26

@miluver no já doufám že by to stoličky mohly být..hnis žádný z ucha nemá.. Aní ucho červené není..i když sem kontrolovala jestli ji rostou či ne a nic jsem nenahmatala :nevim: no budeme doufám že stoličky zítra mi lékař snad řekne vic :nevim: 8)

Russet
Extra třída :D 10946 příspěvků 07.02.18 10:56
@MonigueKasp píše:
@Russet jak sem říkala tady na Orl jen tak nemuzu jít bohužel…musím jít k normalnimu lékaři a ten možná mě někam pošle tady si nemohu ordinovat sama.. kdybych byla v ČR tak jak říkám nenechám ji cekat a běžím rovnou na Orl ale tady to tak nechodi…tady vám udělají appointment neli schuzku u lékaře klidně i za dva týdny a vy nemůžete dělat bohužel nic :nevim: je to tady vážně na prd se zdravotnictvim :,( :,( proto i píšu sem kdybych byla v Čechách tak sem nepíšu pac vím co mám dělat ale tím že jsem daleko tak se ptám na zkušenosti ostatních.

A do ČR jet nemůžeš?

MonigueKasp
Nováček 10 příspěvků 07.02.18 11:21

Tak abych jela do ČR kvůli uším…pokovad to není nic vážného třeba že by chudák už nemohla byla by na tom opravdu spatne tak nepojedu do ČR jen na prohlídku uši..Malá se narodila tady takže papírování taky nejakou dobu trva než by ji vzali v ČR..jen mě štve že to tady berou laxne.. :nevim: ale samozřejmě pokovad by měla něco vážného nedej bože třeba něco neurologickeho (to jenom jako příklad ) tak bych jela do ČR na ruzna vyšetření..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >