Jaká jména k sobě ladí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cullenova
Kecalka 323 příspěvků 43 inzerátů 24.01.18 09:09
Jaká jména k sobě ladí?

Čauky děvčata,

ne, nejsem těhotná. Ještě ne. Ale včera jsme měli s přítelem povídavou. Už od začátku našeho vztahu víme, že se naše dcera bude jmenovat Stela/Stella. V záloze jsou ještě jména jako je Laura a Viktorie.

Když jsme ale tak uvažovali, které jméno dáme chlapečkovi, byli jsme v pasti. Vždycky jsem chtěla dát jméno po příteli - David. Jenže přítel začal protestovat. Na jednu stranu to i chápu. Mně se vždycky líbil Eliáš, ale jelikož má přítel v příjmení Š, bylo by to moc ušišlané. Tak přítel, že Jáchym - taky dlouhá léta můj favorit, ale loni se narodil bratranci. Jakub - přítelův bratr, Filip - společný kamarád, kterého moc nemusím.

Nakonec jsme se shodli jen na jménech, jako je Michael, Viktor, Gabriel :nevim: Napadají vás ještě nějaká klučičí jména bez diaktritiky, která by ladila se jmény Stela, Viktorie, Laura? :kytka:

Přečtěte si článek: Výběr jména pro miminko

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 24.01.18 09:26

Oskar, Radek, Karel, Marek…

Cullenova
Kecalka 323 příspěvků 43 inzerátů 24.01.18 09:29

@Paola21
Nad Markem jsem taky uvažovala. Příteli se líbí i Robin, ale mně přijde, že to jsou taková ta „dospělácká“ jména a s favority až tak moc nesedí 8o

Marcella01
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 3 inzeráty 24.01.18 09:47

Dalibor, Richard, Hynek, Darek, Marek, Martin, Arthur, Radim?

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 24.01.18 09:59
@Cullenova píše:
@Paola21
Nad Markem jsem taky uvažovala. Příteli se líbí i Robin, ale mně přijde, že to jsou taková ta „dospělácká“ jména a s favority až tak moc nesedí 8o

Marek mi přijde úplně v pohodě k těm Vašim vybraným holčičím jménům.. nebo jak píše @Marcella01 - ten Radim a Richard jsou taky super. Osobně se mi jméno Robin nelíbí, ale musíte se hlavně shodnout Vy dva

la_amanita
Kecalka 296 příspěvků 24.01.18 11:20

To je jedno, stejně většinu života budou žít sourozenci mimo společnou domácnost.

Eule
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 25.01.18 15:20

Robin je krásné jméno! Pokud jde k příjmení, dala bych…
Jinak: Daniel, Richard, Artur, Boris, Adam, Kristian, Max(milian), Alex(andr), Oliver, Oskar, Patrik, Vít

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama