Reklama

Jaká jména k sobě ladí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cullenova
Kecalka 331 příspěvků 24.01.18 09:09
Jaká jména k sobě ladí?

Čauky děvčata,

ne, nejsem těhotná. Ještě ne. Ale včera jsme měli s přítelem povídavou. Už od začátku našeho vztahu víme, že se naše dcera bude jmenovat Stela/Stella. V záloze jsou ještě jména jako je Laura a Viktorie.

Když jsme ale tak uvažovali, které jméno dáme chlapečkovi, byli jsme v pasti. Vždycky jsem chtěla dát jméno po příteli - David. Jenže přítel začal protestovat. Na jednu stranu to i chápu. Mně se vždycky líbil Eliáš, ale jelikož má přítel v příjmení Š, bylo by to moc ušišlané. Tak přítel, že Jáchym - taky dlouhá léta můj favorit, ale loni se narodil bratranci. Jakub - přítelův bratr, Filip - společný kamarád, kterého moc nemusím.

Nakonec jsme se shodli jen na jménech, jako je Michael, Viktor, Gabriel :nevim: Napadají vás ještě nějaká klučičí jména bez diaktritiky, která by ladila se jmény Stela, Viktorie, Laura? :kytka:

Přečtěte si článek: Výběr jména pro miminko

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 24.01.18 09:26

Oskar, Radek, Karel, Marek…

Cullenova
Kecalka 331 příspěvků 24.01.18 09:29

@Paola21
Nad Markem jsem taky uvažovala. Příteli se líbí i Robin, ale mně přijde, že to jsou taková ta „dospělácká“ jména a s favority až tak moc nesedí 8o

Marcella01
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 3 inzeráty 24.01.18 09:47

Dalibor, Richard, Hynek, Darek, Marek, Martin, Arthur, Radim?

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 24.01.18 09:59
@Cullenova píše:
@Paola21
Nad Markem jsem taky uvažovala. Příteli se líbí i Robin, ale mně přijde, že to jsou taková ta „dospělácká“ jména a s favority až tak moc nesedí 8o

Marek mi přijde úplně v pohodě k těm Vašim vybraným holčičím jménům.. nebo jak píše @Marcella01 - ten Radim a Richard jsou taky super. Osobně se mi jméno Robin nelíbí, ale musíte se hlavně shodnout Vy dva

Uživatel je onlinela_amanita
Kecalka 321 příspěvků 24.01.18 11:20

To je jedno, stejně většinu života budou žít sourozenci mimo společnou domácnost.

Eule
Ukecaná baba ;) 1007 příspěvků 25.01.18 15:20

Robin je krásné jméno! Pokud jde k příjmení, dala bych…
Jinak: Daniel, Richard, Artur, Boris, Adam, Kristian, Max(milian), Alex(andr), Oliver, Oskar, Patrik, Vít

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >