Jaká porodnice ??

1296
23.7.05 11:39

Jaká porodnice ??

Ahojky,

mám kamarádku, která je na tom s těhotenstvím už mnohem dál než já a váhá s výběrem porodnice.
Není si jistá mezi Apolinářem a Podolím.

Můžete mi prosím napsat vaše zkušenosti, které bych pak předala ??

Moc Vám díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
23.7.05 13:06

porodnice

Ahoj,

moje zkušenost je jen s Podolím a je moc dobrá.Před rokem se mi tam narodila holčička, v porodnici jsem strávila týden, protože jsem rodila císařským řezem a prošla jsem oddělením rizikového těhotenství,porodním sálem,JIP a nakonec běžným poporodním. Všude jsem byla maximálně spokojena, všichni byli moc milí.A že jsem jich potkala za ten týden dost. Hlavně taky poradili jak s kojením,s přebalováním,koupáním, prostě vším a kdykoli se člověk mohl na cokoli zeptat. Nevím,jestli se dá říct, dobrá a špatná porodnice, myslím,že je to jen a jen o lidech!
Ahoj Zajdda+Alžbětka 1 rok

• Nahlásit
  • Citovat
1296
23.7.05 13:46

Díky moc za odpověď.
Jen bych se ještě chtěla zeptat, jestli u vyšetření a samotného porodu musí být medici anebo studenti. Nemá s tím dobré zkušenosti ( stejně jako já ) a prostě je tam nechce.

Může si o to zažádat ???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
23.7.05 13:47

Ahoj,
taky jsem před rokem rodila v Podolí a byla jsem spokojená, zvlášť doktoři a sestřičky na porodním sále byli skvělí! Jedinou výtku bych měla snad akorát ke stravě :( , ale o to zase tolik nejde, ne? :lol:
Kamarádka bude rodit u Apolináře a říkala, že tam mají jen takové boxy se závěsem, příp. zatahovacími dveřmi, a bez sprchy a WC, tak to by mi asi dost vadilo, kdybych musel běhat někam přes chodbu 8O
K těm medikům - nechtěla jsem je u porodu, tak mi to beze všeho zapsali do karty a žádní nepřišli 8)
Silvie+Anetka 11 měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.7.05 13:49

porodnice

Pamatuju si, že ještě když jsem tam chodila do poradny těsně před porodem, podepisovala jsem papír, který se toho týkal. Já napsala, že mi to nevadí a stejně žádní studenti u porodu nebyli.Myslím,že když podepíše, že mediky u porodu ani vyšetření nechce, budou to akceptovat.
Tak ať jí to dobže dopadne !

• Nahlásit
  • Citovat
614
23.7.05 15:52

Ahoj,
já se taky přikláním k Podolí, rodila jsem tam loni v březnu a moc se mi tam líbilo :wink: Porodní sály na 1, super je sprcha a toaleta na sále, pokoje trošku horší, ale nevím, jak v tom novém pavilonu… No, je fakt, že strava nic moc (ale manžel nebo babičky určitě nějakou tu dobrůtku přinesou) a taky ne každá sestřička se vždy vyspí do růžova, ale celkový dojem mám moc dobrý!

K těm medikům - v těhotenské kartě podepisuješ, že souhlasíš, aby tam byli. Ale sestřička v poradně říkala, že to stejně mohu kdykoliv během porodu odmítnout a oni půjdou pryč, tak jsem souhlasila. Nakonec u mého porodu byla jedna slečna, ale kdyby mě manžel neupozornil, tak o ní ani nevím - stála tiše u dveří a jen přihlížela. Koneckonců, někde se to naučit musí, ne? :lol:

Kamarádce přeju rychlý a nekomplikovaný porod!!!
Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
23.7.05 17:13

Ahoj, já rodila U Apolináře. Rodila jsem císařem, při plné anestezii, a lékaři i sestry byli moc fajn. Medici a studenti jsou při porodu nebo při prohlídkách či vizitách pouze s tvým svolením, jinak ne. Ještě k tomu Apolináři - rizikové oddělení, porodní sál i šestinedělí - fakt super, spokojená. Trochu nespokojená jsem byla s dětským oddělením (novorozeneckým), ale to je otázka komunikace a toho, co si necháš či nenecháš líbit. I přesto bych u Apolináře rodila znovu 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
23.7.05 20:17

Ahojky,
taky musím moc pochválit Podolí. Rodila jsem tam loni v říjnu a musím říct, že jsem měla štěstí na skvělé lidi na sále. Nechci tady házet superlativy,ale opravdu příjemní. Pokoje jsou takový standart,ale i tam sestřičky příjemné,ochotné a všechno vysvětlily. Mám první mimčo,tak jsem hltala každou informaci. Rozhodovala jsem se mezi Motolem a Podolím a jsem ráda,že jsem rodila tam.
Přeju šťastnou ruku při výběru.
Jarka+Míša 9m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
24.7.05 09:28

Ahojky,

já jsem rodila v Podolí už dvakrát a pokaždé jsem byla spokojená, hlavně podruhé tam byly moc moc milé sestřičky na novorozeneckým, na ty moc ráda vzpomínám :wink: .

Také přeju príma porod!
Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
24.7.05 12:20

Ahoj, minuly rok touhle dobou jsem taky rodila v Podoli a byli jsme s manzelem moc spokojeny. Meli jsme naprosto super porodni asistentku, takze se vsechno zvladalo lepe :! Pokoj jsem mela dvouluzkovy s vyhledem na Vysehrad, takze fakt „pohoda“ :D Rozhodne doporucuji!

Jo a o Apolinari jsme slysela od kamaradek, ze porodni saly o.k., ale sestinedeli hruza, co se tyce pristupu. Ale je to jen z doslechu, takze to nedokazu posoudit.

Simona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jaa
1150
24.7.05 17:23

Ahoj,
i já se přikláním k Podolí. Letos v dubnu se nám tam narodila dcera a byli jsme moc spokojeni. Co se mediků týká - už v poradně jsem podepisovala papír, kde se ptali, zda by mi jejich přítomnost vadila či ne. Napsala jsem, že mi jejich přítomnost nevadí, u porodu jsem tedy jednu slečnu měla - ale stejně se mě v tu chvíli ještě ona sama ptala, jestli může zůstat nebo ne.
Pa Jaa a Sára (3 měsíce)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama