CO S TÍM?

78
23.7.05 10:28

CO S TÍM?

Zdravím všechny maminky i dětičky.
Potřebuju poradit,ale nevím jestli spolu najdem nějaké východisko.Můj dotaz se netýká dětí,ale mých dvou kamarádek z porodnice.Byla jsem na rizikovém oddělení.Po narození našich dětí jsme si psaly a volaly.Několikrát jsme se i viděli,když jely na kontrolu.Sdělovaly jsme si jak děti rostou a jaké dělají pokroky.Bylo to bezvadné.Ale potom mě přestal fungovat telefon.Pracovník mého operátora mi sdělil,že mám chybnou SIM kartu a vyměnil mi ji.Žádala jsem ho,ať mi veškerá telefonní čísla ze SIM i telefonu stahne na novou kartu.Tvrdil mi,že je vše v pořádku.Ale jak jsem teď zjistila,tak není!Chtěla jsem holkám napsat,co je u nich nového a jak se mají,ale ani jedno číslo nemám,prostě zmizely!!!Jsem z toho celá nešťastná,protože znám jen jména a příjmení.I když by se ozvala některá z nich později,tak já to nezjistím.Za 4dny mi končí smlouva a přecházím k jinému operátorovi.Pokud mi nedá kontakt na jednu z nich ani sestřička z oddělení,kde jsme ležely,tak se s nimi zřejmě už nikdy neuslyším,ani neuvidím.
Máte nějakou radu co s tím???????
Děkuji za všechny vaše příspěvky.
Katka+Honzík(13,5 měs.) :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

980
23.7.05 11:09

Ketty, ja bych to vyřešila takto: pokud nemáš ani adresu, že bys napsala a vše vysvětlila psaním, tak bych to psaníčko napsala stejně, dala ho do obálky se známkou a vše vysvětlila sestřičce - tak aby ta sestřička tu adresu dopsala sama a sama hodila do schránky. Ona tak neporuší to,že by sdělila údaje a dopis určitě dojde.
myslím, že každá rozumná ženská by ti v tomto určitě vyšla vstříct. Apoň to zkus, je škoda přijít o kamarádky, se kterými sis rozuměla. Držím palce a dej vědět jak to dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
23.7.05 11:20

Ahojky Desty :P
To je taky fajn nápad,kdyby mi tu adresu popřípadě telefon nemohla dát.
Díky moc za tip!!!! :wink:
Hned je mi líp.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
23.7.05 21:43

A co takhle objednat si výpis od operátora…pokud máš tedy paušál a tam najdeš tel.čísla…všechna komu si psala volala. Určitě jsou schopni poslat ti výpis i 3 měsíce starý. Teda alespoň oskar ano.
Tak šťastné hledání Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama