Jaké auto pro nás a děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
julina11
Kecalka 105 příspěvků 10.10.14 17:37
Jaké auto pro nás a děti?

Ahojky všem,
chceme koupit s manželem osobní auto a potřebujeme nějaké, aby bylo vzadu hodně místa, aby se tam vešli děti se sedačkama. Pořád mi připadá, že když se manžel odsune dozadu, aby mohl pohodlně řídit, tak vzadu mají děti málo místa. :nevim: Studuju auta, ale pořád mi připadá, že ten zadní prostor je malý. Buď je velký kufr nebo je hodně místa ve předu, ale já potřebuju pořádný prostor vzadu, děti mají bytelné sedačky, tak aby tam nebyly jak sardinky. :roll:
Děkuji za každou radu. :mavam:

Reakce:
Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 10.10.14 17:40

My mame roomstera a vzadu je dost mista a zadni sedacky se daji jeste posunout vice dozadu.

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 10.10.14 17:51

@julina11 Já toužím to Peugeotu 807 nebo citroen C8, jsou to prakticky stejná auta a mě se líbí prostor i velikost a zamilovala jsem se do posuvných dveří :mrgreen:

Akorát neznáme s přítelem nikoho s osobní zkušeností tak váháme :nevim:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30563 příspěvků 10.10.14 17:52

Já mám sice malou Toyotu, ale je to hodně variabilní a sedačky se dají hodně posunovat i na úkor kufru…
myslím, že to tak mají i některé Peugeoty, ale zas to nejsou tak kvalitní auta…ale určitě se najde víc takových aut od různých značek :think:

Šarlota4
Extra třída :D 10651 příspěvků 10.10.14 17:55

Velky kufr a mistp v predu i vzadu maji VW passat jak combi tak i sedan. A nebo pak rodinne auto typu picasso nebo tak neco.

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 10.10.14 17:58

@julina11 máme WV Turana - 7 místného. 2 sedačky jsou v kufru, je možné je vykopit, ale zabírají tam minimum místa. Pro rodinu doporučuji ;)

Šarlota4
Extra třída :D 10651 příspěvků 10.10.14 18:01

@julina11 jako ve finale vsechny SUV maji spoustu mista. Neuvedla si nejaky fin. strop.

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 10.10.14 18:04

Co člověk, to názor a zkušenost. Spíš si přečti nějaké testy vozů a hlavně jsi se nezmínila o ceně a stáří vozu.
Máme audinu kombíka, místa je dost vzadu a má velký kufr. A pro sebe jsem si nedávno pořídila staršího forda mondeo kombíka a jsem taky spokojená a děti mají místa dost.
Jinak se spíš zaměř na konkrétní značku auta a vybírej co se ti líbí. Já chtěla forda nebo volkswagena, ale ten byl mimo mé finanční možnosti.
Třeba francouzské nebo italské auto už bych nikdy nekoupila. :nevim:

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 10.10.14 18:42
@Eveelin píše:
@julina11 máme WV Turana - 7 místného. 2 sedačky jsou v kufru, je možné je vykopit, ale zabírají tam minimum místa. Pro rodinu doporučuji ;)

My ho máme taky, je naprosto úžasný!

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 10.10.14 19:02
@julina11 píše:
Ahojky všem,
chceme koupit s manželem osobní auto a potřebujeme nějaké, aby bylo vzadu hodně místa, aby se tam vešli děti se sedačkama. Pořád mi připadá, že když se manžel odsune dozadu, aby mohl pohodlně řídit, tak vzadu mají děti málo místa. :nevim: Studuju auta, ale pořád mi připadá, že ten zadní prostor je malý. Buď je velký kufr nebo je hodně místa ve předu, ale já potřebuju pořádný prostor vzadu, děti mají bytelné sedačky, tak aby tam nebyly jak sardinky. :roll:
Děkuji za každou radu. :mavam:

tak z tohoto důvodu teď vyhlížíme buď Seata alhambru, Forda Cmax nebo VW galaxy.. měli jsme tedy golf 4, místa pro děti vzadu dost, to bez problémů, i když oba řídíme ala formule - sedačka co nejvíc vzadu. Ovšem kufr přestal stačit :zed:

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 10.10.14 20:13

@jančamamča viď ;) U nás si jej pořídily i další rodiny, co mají 3 děti.

lucyz_cz
Kecalka 232 příspěvků 10.10.14 21:38

Za mě Peugeot 5008 - prostorné jak uvnitř (vzadu 3 sedačky) tak i zavazadlový prostor. Kupovali jsme nové, zatím bez vážnější poruchy, bez problémový provoz, ale je třeba si stanovit finanční strop. V době, kdy jsme ho kupovali, tak vyšel lépe jak cenově tak i jízdní vlastnosti předčily (spotřeba, zrychlení) konkurenci od Fordu a Toyoty.

Agrion
Závislačka 2881 příspěvků 10.10.14 22:27

Tak hodne fakt zalezi na financnich moznostech… My mame rodinou klasiku VW Sharan a 100% spokojenost. Muzu jen doporucit.

julina11
Kecalka 105 příspěvků 11.10.14 10:24
@Šarlota4 píše:
Velky kufr a mistp v predu i vzadu maji VW passat jak combi tak i sedan. A nebo pak rodinne auto typu picasso nebo tak neco.

Tak jsme podebatovali s manželem a asi to vyhraje buď passat nebo golf 4, ale v combi. Říkala jsem si, že když už nevozíme kočár, tak na co velké auto, ale zjistila jsem, že čím víc jsou kluci starší, tím více věcí vozíme :lol:. Zase mají větší sedačky a když někam jedeme, no to je věcí :) Děkuji všem za dobré typy. :mavam:

herinkoj
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 12.10.14 11:02

Máme citroen C8 a jsme naprosto spokojení, místa dost i v kufru. Super jsou další 2 sedačky navíc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >