RegioJet rezervace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
natiova
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 06.10.14 23:22
RegioJet rezervace

Ahojky
Holky potřebuji hned pomoct :)
Právě jsem zaplatila 500Kč za jízdenky na zítřek RegioJetem ale nějak teď nevím jestli si mám opsat nějaké číslo či něco vytisknout abych prokázala že je to zaplacené a jízdenky jsou moje..?! :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mi24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 23:30

Nemusíš nic. Už jsme několikrát jeli a nic jsme neměli opsané oni to mají v počítačí a dokažou si sami zjistit kdo tam má být a kdo ne

Aneta.Berg
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 07.10.14 00:03

Radši si to napiš, mě se jednou stalo, že jsme se tam nad jedním místem sešli dva cestující, tak ať se s někým nemusíš dohadovat a máš to černý na bílém…

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 07.10.14 01:40

Napiš si to pro sebe ať nezapomeneš kde sedíš. Pokud si sedneš kam máš tak důkaz nepotřebuješ :)

jannina1
Závislačka 4355 příspěvků 07.10.14 06:07

Staci mail v mobilu.

skubanecek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 08:17
fajn otázka

@natiova děkuji za otázku, také mě to zajímalo :mrgreen:, tak jsem ráda, že jsem na to natrefila :dance: Přeji příjemné cestování a pak dejte vědět, jak jste dopadla. Jestli bylo všechno v pořádku :)

White_Queen
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 07.10.14 08:18

Stačí vědět kde sedíš, ale já mám vždycky radši tu jízdenku v mobilu/tabletu… lidi jsou bohužel debilní a sedaj si tam kam nemaj a takhle máš alespoň argument :)

cecetka
Echt Kelišová 7965 příspěvků 05.01.18 16:49
Zkusenosti s RegioJet

Ozivuji diskusi.

Chystam se do Prahy a rozhoduji se mezi Pendolinem a RegioJetem. V posledni dobe se ale objevuje dost kritik na RegioJet. Mate nekdo cerstvou zkusenost s trasou Ostrava-Praha?
Dekuji :mavam:

andelka83
Generální žvanilka 20568 příspěvků 05.01.18 16:51

Měla jsem 2× před 3 měsíci a bez problémů, super začátek a konec dovolené.

chs.jasmin
Echt Kelišová 8747 příspěvků 05.01.18 16:56

@cecetka Já mám tedy RegioJet moc ráda, střídám ho s LeoExpresem (jen RJ je méně plné, mají lepší ceny přepravy i kávy ve vlaku). Byla jsem jen nespokojená jednou a to když mi nikdo neřekl, že v tom tichém kupe se nepodává kafe :lol:

cecetka
Echt Kelišová 7965 příspěvků 05.01.18 17:29

A je velky rozdil mezi vozy standard a relax?

vokishka
Extra třída :D 13727 příspěvků 05.01.18 17:30

Je těžko to říct dopředu, někdy je to super, jindy velký průšvih. Pročtěte si jejich FB, tam bývají hlavně teda stížnosti, ale aspoň si dokážete představit, co se může stát. Moje dcera přešla raději na Pendolino, ono i má přednost, pokud jsou nějaké problémy na trati. Regio má právě hodně často zpoždění.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 05.01.18 17:47

Nikdy jsme s regiojetama nemeli problemy

cecetka
Echt Kelišová 7965 příspěvků 05.01.18 20:15

Tak jednu cestu zkusim relax a druhou standard Astra. Nesnasim totiz kupe, pokud nejedeme cela skupinka. Kdyz jedu sama, tak radeji otevreny vagon.

Ennny
Závislačka 3042 příspěvků 13.12.18 23:08

Dotaz ,stalo se vám někdy u regiojetu že vám den předem napsali že z provozních důvodu změnili typ vozu,e místo máme i nadále garantováno? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >