Reklama

Jaké částky se počítají do insolvence?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 19:31
Jaké částky se počítají do insolvence

Dobrý den máme spoustu dluhů u více věřitelů, je jich více než 20,jediným řešením je insolvence, manžel vydělává cca 25000kc já mám rodicak 11500kc. Jde mi o to jak se počítají pohledávky do insolvence, třeba u spotřebitelského úvěru je to jistina+úrok mínus to co jsme jiz splatili? A co třeba kreditní karta tam se započítává zůstatek který tam je na uktuslnim výpisu nebo také+uroky třeba když máme limit 30tis. a vše čerpáme tak se počítá těch 30tis? Pak u kontokorentu také nevím jak ho pocitat. Potřebuji spočítat celkovou částku co dlužíme abych věděla zda dokážeme dosáhnout na 30%. Dále manžel má automobil, já vlastním 1/3 z 1/2 rodinného domu +lesní pozemek v hodnotě cca 30tis.Bude tento majetek spenezen?
A pak ještě když je oddlužení povoleno, pak se musíme s manželem oba dostavit k soudu k setkání s věřiteli? Co se tam řeší?
Děkuji…

Reklama

Reakce:

barbor09
Povídálka 16 příspěvků 26.01.17 19:43

Započítává se aktuální výše dluhu, tzn. doposud nnesplacená jistina + úroky + případné pokuty.
Co se týká majetku je důležité, zda je zajištěný.
U soudu většinou nikdo z věřitelů nebývá.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama