Jaké granule pro štěně čivavy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.10.21 13:20

Jaké granule pro štěně čivavy?

Dostali jsme granulky Primordial, ale pro štěňátka mají jenom jednu příchuť, veterinář říkal, že jsou jako lidi, taky je nemůžeme krmit furt tím stejným, protože jim to přestane chutnat. Složení Primordialu je super, chtěla bych nějaké podobné, můžete doporučit? :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4370
21.10.21 14:28

Až mu to přestane chutnat tak něco řeš, mým to po sedmi letech ještě chutnat nepřestalo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2794
21.10.21 14:30

Já jsem zase četla, že psům toto naopak nevadí. Nicméně naše čivava potřebuje taky změnu. Jí teda vaříme, a musíme to maso obměňovat. Granule má Brit, ale to jen tak jako doplněk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21798
21.10.21 14:38

A já naopak četla, že jsou psi trošku „konzervy“ a když jsou na něco zvyklí, je úplně v pohodě, že to žerou furt dokola :nevim: Taky jsem před pár měsíci řešila, na jaké krmivo přejít, až nám dojde to, co jsme dostali ke štěněti od chovatelky (Calibra), a dostalo se mi rady, že ze začátku radši neměnit a koupit stejné, protože i tak je těch změn na štěně dost a dost. Naprostá pravda! Až teď, když bylo naší nějakých 7 - 8 měsíců, jsme přešli na krmivo pro už odrostlejší štěňata od stejného výrobce. Dokud baští a vy jste spokojení se složením a cenou, neměnila bych. A pro oživení dala nějakou zeleninu, ovoce. pamlsek (psí nebo piškoty). Naše miluje jabka, mrkev, okurku, papriku… jen hrozny nedávat, ty prý pejskům škodí. A dáváme jí vylízat kelímky od bílých jogurtů, tvarohu, zakysanky… to miluje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
21.10.21 15:10

My máme 2 čivavy (9 let a 4 roky) a ještě se nám nestalo, že by jim něco přestalo chutnat. :think: Dáváme granule Fitmin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
21.10.21 17:53

Oni nemusí jiné žrát, může se objevit alergie, můžou být zažívací potíže. To co šlape neměnit.

Mně se teď líbí rufruf.. používáme Platinum, jediné co ta jedna potvora žere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
21.10.21 18:45

Štěněti granule rozhodně nemeň. Můžeš mu dávat něco na přilepšenou, lososový olej, jogurt, kapsičku, zeleninu pokud jí.. Ale není důvod štěněti měnit granule, pokud z nich nemá zažívací potíže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 11:09

Super, děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
54284
22.10.21 12:47
@Anonymní píše:
Dostali jsme granulky Primordial, ale pro štěňátka mají jenom jednu příchuť, veterinář říkal, že jsou jako lidi, taky je nemůžeme krmit furt tím stejným, protože jim to přestane chutnat. Složení Primordialu je super, chtěla bych nějaké podobné, můžete doporučit? :srdce:

a copak poradil? :mrgreen: Pokud štěněti sedí tak rozhodně nic nevymýšlet. Ono těch štěněcích zase tolik druhů není. většinou je tam zákl kuře. Naší priomordial chutnal a nesedl. takže má acanu- ale nejvíc jí sedí ty jednodruhové. čím víc budeš měnit tím víc štěně bude chtít nové a nové :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat