jaké jídlo pro batole na dovolené

17
10.4.07 12:37

jaké jídlo pro batole na dovolené

Ahoj maminy,
v létě se chystáme na dovolenou do Chorvatska s 21 měsíčním synem, kde si budeme sami vařit. Co jste vařili vy svým dětem na dovolené? Zřešili jste i jídlem z pytlíku (polévky, těstoviny..) a polotovary? Předem díky za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
10.4.07 13:56

Zdenčo, my na dovolené (i když jen tuzemské) hřešíme pytlíkovými polévkami pravidelně - ale kupuji ty bez glutamanů, vhodné pro děti… Když to je jen na té dovolené, tak bych strach neměla…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
10.4.07 15:51

no tak u nas to pri dovolenych u more (2 v Italii, male bylo 15 a pak 25.mesicu) vypadalo nasledovne. Vzhledem k tomu, ze jsme bydleli v apartmanech, kde byla kuchyne s lednickou, tak jsme doma udelal normalni jidlo pro malou (v tech 2letech uz spolecne s nasim) a to jsem zavarila do malych sklenicek s tvistovym vickem. Delala jsem hodne omacky s masem a k tomu se vzdy uvarila nejaka ryze, ci testoviny,…Meli jsme i nejake koupene sklenicky. Ja teda pytlikove polivky nedavam dceri dodnes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
10.4.07 19:40

Ahoj, řešila jsem to jako Diblik. Doma jsem si navařila spoustu jídla do sklenic, které jsem zavařila a tam jsem to jen ohřála a k tomu udělala jen přílohu. Těstoviny, rýži, popř. chleba, který k jídlu máme mimochodem fakt rádi. A pak jsme zjistili, že se dá v Chorvatsku dobře najíst za dobré peníze. Takže jsme si objednali jídlo a bylo to. Hezkou dovolenou!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
10.4.07 20:23

Ahoj,
my jsme dovolenou s prckem (bylo mu rok a půl) řešili koupenýma skleničkama na oběd a na večeři různé omáčky na těstoviny (dobré jsou třeba od Panzani), rizoto, ev. pečivo se sýrem… prostě jídla, která jsou hned hotová! A známá kupovala dětské polívky z pytlíku - tuším nějakou rajskou s písmenkama nebo tak…
A nebo jsme šli do restaurace, kdy jsem si já dala něco „vhodného“ a mladej dlabal se mnou :wink: Myslím, že ten týden, nebo na jak dlouho jedete) se to nezblázní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
10.4.07 22:23

Ahoj,

já Aniččin oběd o dovolené rozhodně řeším skleničkami (ostatně Anička má ty od Hippu ráda nejen o dovolené :wink: ), ke snídani pečivo s něčím, na sváču bych koupila ovoce (teda to Anička bohužel nejí), jogurt apod. a k večeři má tak jako tak instantní kaši.

Světlana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
10.4.07 22:27

Jojo, skleničky - naše Kunhůty je nevzaly do úst :D:D:D Takže na dovče a na chatě byla bezglutamanová polívka s pečivem - a k druhému nějaká rychlovka - brambory, těstoviny a tak :) Docela bych občas skleničky uvítala :D

Radím vyzkoušet, zda je budou děcka jíst ještě před dovolenou…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
4.5.07 20:19

Ahoj, loni jsme byli v Chorvatsku, když malýmu byl 1 rok. Obědy jsem řešila skleničkami, večeřel inst. kaše stejně jako doma, snídal s námi a mezitím jsem ještě kojila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
4.5.07 23:52

Ahoj,
loni v létě jsme byli s malou na horách. Malé byl rok a musela často jíst v terénu. Protože hotová jídla nejí (ani se jich nedotkne), musela jsem si navařit a pak ve skleničkách zavařit. Hotové polívky doma vůbec nepoužívám a tak bych je nedala ani malé. Letos jedeme v létě zase na hory a zase budu zavařovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama