Jaké jméno k Veronice?

Anonymní
13.3.21 12:30

Jaké jméno k Veronice?

Ahoj, čekáme dvojčátka holčičky a nemůžeme se dohodnout na druhém jméně. Verunka je jasná volba, toto jméno jsme měli vybráno ještě před otěhotněním, s manželem jsme se na tom shodli, stejně jako na klučičím jméně. Jméno pro druhou holčičku nemůžeme vybrat, po dlouhém přemýšlení je ve hře Klaudie nebo Karolína. Jaké jméno se Vám líbí víc? Příjmení bude Kohoutová. Anonym kvůli příjmení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
734
13.3.21 12:33

Ja jsem Veronika a dceru mám Nikol (Niku)

Jednoduše Veronika prostě Nika 😅 😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7747
13.3.21 12:34

Berenika :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
13.3.21 12:35

Moje sestra je Veronika a moje druhá sestra je Monika. A myslím že ty dvě jména k sobě sedí jak hrnec k poklici 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63034
13.3.21 12:36

Já bych dala Karolinu.. Dvojčata jsou fajn, ale nemusí mít vse stejne nebo hodně podobné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2253
13.3.21 12:37

U dvojčat bych dala něco, co k sobě fakt jde, nejvíc mi sedí Veronika a Berenika, je to de facto stejné jméno a má ve stejný den i svátek..
Nebo pak mě ještě napadá Dominika..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13590
13.3.21 12:38

Karolína. Ale je i tom, ze Klaudie se mi moc nelíbí… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
13.3.21 12:41

A co treba Barbora? Verunka a Barunka?🙂

Jinak se mi vice libi Karolina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53062
13.3.21 12:42

Klaudie měl být náš třetí. K Veronice bych to asi nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
13.3.21 12:43

Určitě Karolína :palec:

Dvojčatům bych nedávala jména, která jsou si hodně podobná nebo se rýmují (typu Ella a Bella nebo výše zmíněné Veronika a Berenika), nemusí se hned jmenovat jako cirkusové duo.

K Veronice by šlo jakékoliv v ČR běžně dávané jméno, Klaudie samozřejmě taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
13.3.21 12:46

Moje první asociace byla Verunka a Barunka. Barbora Kohoutová zní podle mě super. Obě jména jsou ve svém základním tvaru úplně jiná Veronika - Barbora, a přece tak podobná ve tvaru domáckém Verunka - Barunka, Verča - Barča, oslovit Veru - Baru.

Tak a teď čekám vlnu komentářů, jak je jméno Barbora hrozné, že byste nikdy nedaly… :lol:??? Nebo co myslíte?? Zakladatelko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 12:47

Už slyším, jak volám Baruuu, Veruuu :lol:
Verunka je hezká, dala bych naopak nějaké úplně odlišné, proč by měla dvojčata mít podobně znějící jména :nevim: mě to přijde spíš nepraktické. (Stejně jako jméno po otci, jako u nás v rodině, časem nastane a malej Honza, nebo velkej Honza, později mladej /starej)
A asi bych dala nějaké kratší k tomu dlouhému příjmení

• Citovat
  • Nahlásit
21754
13.3.21 12:47
@Anonymní píše:
Ahoj, čekáme dvojčátka holčičky a nemůžeme se dohodnout na druhém jméně. Verunka je jasná volba, toto jméno jsme měli vybráno ještě před otěhotněním, s manželem jsme se na tom shodli, stejně jako na klučičím jméně. Jméno pro druhou holčičku nemůžeme vybrat, po dlouhém přemýšlení je ve hře Klaudie nebo Karolína. Jaké jméno se Vám líbí víc? Příjmení bude Kohoutová. Anonym kvůli příjmení.

Barbora. Verunka a Barunka.

VeroniKA KOhoutová. Není to úplně nešťastnější volba, ale zase, když se vám to jméno tak líbí…

Za mě radši Klaudie než Karolína.
Edit: Mně by se k Veronice líbila Viktorie nebo Emma.

Příspěvek upraven 13.03.21 v 13:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
13.3.21 12:48
@Zuzzajda píše:
A co treba Barbora? Verunka a Barunka?🙂Jinak se mi vice libi Karolina.

Vidím, že nás napadlo to stejné, jen si to napsala rychleji než já jsem to nadatlovala na mobilu :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.3.21 12:49

@Zuzzajda To bohužel nejde, Bára jsem já a nepřijde mi vhodné dávat jedné jméno po sobě, aby to jednou té druhé nebylo líto. Ale jinak by to bylo super. Proto jsme měli vybranou Verču. Krásně to k sobě ladí.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat