Jaké jméno pro holčičku, příjmení na R

Anonymní
10.3.21 14:43

Jaké jméno pro holčičku, příjmení na R

Ahoj holky,

jaké jméno se vám líbí nejvíce? Nemůžeme se rozhodnout :lol: K příjmení jdou všechny a začíná na „Rá…“ :lol:

Gréta
Mia
Ella
Julie

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
729
10.3.21 14:44

Julie :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
10.3.21 14:46

Mia je jak pro kočku. Zbytek v pohodě.. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 14:47

Jinak já jsem taky nejvíce pro Julii, líbí se mi varianty toho jména. Jula, Julka, Jůlinka, Juli atd

Mia má za nás nejméně bodů a je téměř vyřazena, přeci jen to lidi dávají i kočkám a psům :lol:

Greta mi přijde noblesní, ale kromě Grétky nevím jak bych jí říkala

Ella je asi hodně časté, jinak se nám líbí moc

• Citovat
  • Nahlásit
729
10.3.21 14:53
@Anonymní píše:
Jinak já jsem taky nejvíce pro Julii, líbí se mi varianty toho jména. Jula, Julka, Jůlinka, Juli atd

Mia má za nás nejméně bodů a je téměř vyřazena, přeci jen to lidi dávají i kočkám a psům :lol:

Greta mi přijde noblesní, ale kromě Grétky nevím jak bych jí říkala

Ella je asi hodně časté, jinak se nám líbí moc

Ano je to opravdu nejhezčí.
Ta Greta mně se hned vybaví ta aktivistka. Přijde mi to takové tvrdé, jak pro nějakou němku. Ale nemyslím nic z toho špatně.
Je to koneckonců jen na vás :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
10.3.21 14:53

Greta je super jméno a byla by určitě v okolí jediná, ale s příjmením Rá… to muže byt dost jazykolam a bude to znít hodně tvrdě. Mia se mi nelíbí a Ellu bych z důvodu četnosti určitě nedavala :nevim: Julií je taky celkem dost ale pořad to není taková davovka, je to moc hezké a jemné ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
10.3.21 14:56

Julie😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
10.3.21 15:05

Mě se nejvíc líbí Julie, i já sama bych toto jméno zvolila pokud bych čekala holčičku. 🙂 😀

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 15:05
@Kirstenn píše:
Ano je to opravdu nejhezčí.
Ta Greta mně se hned vybaví ta aktivistka. Přijde mi to takové tvrdé, jak pro nějakou němku. Ale nemyslím nic z toho špatně.
Je to koneckonců jen na vás :)

ježíši na tu jsem zapomněla :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1322
10.3.21 15:16

Určitě Julie, jednu dcerku tohoto jména máme doma :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
520
10.3.21 15:18

Nejhezčí z výběru je pro mne Julie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
10.3.21 15:19

Z tech jmen se mi nelibi ani jedno ale nejmensi zlo je pro mne Ella. Mia to je dneska pomalu kazda druha holcicka. Greta by se mi libila kdybych si ihned nevybavila hysterku aktivistku, a Julie v zakladnim tvaru ok ale Julca to je jak pro kozu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
10.3.21 15:26

Z těchto za mě rozhodne Julie! ;) ikdyž kdyz jsem byla mala, neco jsme Julinka nazyvali :mrgreen: ale Greta moc tvrde, Mia pro zvíře a Ella se mi vubec nelibi, plus je jich ted hrozne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8930
10.3.21 15:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

jaké jméno se vám líbí nejvíce? Nemůžeme se rozhodnout :lol: K příjmení jdou všechny a začíná na „Rá…“ :lol:

Gréta
Mia
Ella
Julie

Julie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.3.21 15:30

Greta je nejvíc neobvyklý, určitě nedávej Miu nebo Ellu, možná je to jen kolem nás, ale jmenuje se tak teď snad každé miminko :lol: Julie mi ale možná přijde ještě hezčí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat