Reklama

Jake kaše u ABKM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajejda
Kecalka 211 příspěvků 11.01.18 21:35
Jake kase u ABKM?

Ahoj -jdu si pro radu. Jake davate kase pri alergii ma bilkovinu kravskeho mleka? Mimco 6m, kojene. Ja pouzivam Sinlac-redeny vodou. Zkusila jsem. Nutrilon pro ABKM-a po nem zacpa jak hrom. Ted chci zkusit nemlecnou ovesnou od Hipp..
Dekuju za zkusenosti!

Nejnovější recenze z kategorie Výživa

Reklama

Reakce:

Ornwen
Závislačka 4360 příspěvků 11.01.18 21:40

@Ajejda Sinlac mu jede nejvíc. Někdy dám bezmléčné ovocné jiné. A protože už vím, že může kozí mléko, tak tu mám na zkoušku dvě kozí kaše.

kaja00
Extra třída :D 13457 příspěvků 11.01.18 21:56

Co zkusit kaše Nominal? Dělám si ji k snídani, sice s mlékem, ale s vodou je to také dobré :palec:

Ha-ni
Neúnavná pisatelka 19917 příspěvků 11.01.18 21:57

@Ajejda některé kaše od nominal (lahodná, pohanková, jáhlová…) nebo kupuju nemléčné Sunárek tuším z DM (ovocná, medová).

Hadumi
Extra třída :D 13395 příspěvků 11.01.18 22:23

Dávám z DM (přímo jejich značka), rozdělávám ve vodě.

svatecnice
Kelišová 6001 příspěvků 11.01.18 23:12

@Ajejda nominal nebo CountryLife. Zajdu do zdravé výživy. Smíchat s vodou nebo s Nutrilonem Allergy care, může ti ho napsat Mudr na recept. Tyhle neochucené kaše jsou mnohem lepší než jakýkoli dětský srajdy

LucsynkaR
Kelišová 7370 příspěvků 12.01.18 07:20

Taky dávám nominál s vodou, případně trochu ryzovyho mlíka z DM.

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1986 příspěvků 12.01.18 09:30

A až bude větší tak normálně rýžovou nebo krupičnou kaši uařenou z vody a po vychladnutí přidat UM (N AC a pod), stejně tak pudink ;-) Jinak souhlasím s holkama, že ty dětské kaše jsou srajdy, ty jsem kupovala jen na dovolenou, jinak ve zdravé výživě pohankovou, rýžovou, kukuřičnou, jáhlovou…instantní kaši a doma to sypala do vody, později až jsem nekojila do UM a přidávala čerstvé mixované ovoce

katchka81
Nováček 1 příspěvek 31.01.18 19:12

Doporučuju kozí kaše :srdce:
Mám odzkoušeno a kamarádka dává svému prckovi kozí kojenecké mléko, protože nemůže kojit a je naprosto spokojená :) :mavam:

edit admin - odstraněn odkaz

Ajejda
Kecalka 211 příspěvků 01.02.18 23:00

@katchka81 nojo-jenze ona nemuze zadne. Ani ovci ani kozi mleko, jogurt-nic…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >